Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Idę coś na żołądek wrzucić choć apetytu nie mam ale dla malucha trzeba coś podrzucić 🙂

Mittka uważaj na siebie ale mi się wydaje że katar złapałam od Kamilka ale resztę to u teściówki sobie doprawiłam bo rano u niej jest okropnie zimno bo cały piec już zdąży wygasnąć z wieczora co teściu napali 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej, hej 🙂

Nie chcę przypominać kto ten zakaz chorowania wymyślił i co??? I teraz go łamie, ja nie wiem co się dzieje...
Dziewczynki dużooo czosnku, miodku, cytrynki i powinno przejśc 🙂

Fredeczko jak Ty zaczełaś nas ,,zaniedbywać" na forum to też czasem miałam wrażenie, że nie jestem na forum grudniówek ...

Mittka kocyk mam akrylowy gruby, wymiary 80x110 a cienki mam taki z milutkiego misia 🙂 o takich samych wymiarach. Co do grubego to jest bardzo podobny do tego http://allegro.pl/item772965862_kocyk_gruby_puszysty_koc_akrylowy_80x110_hit_tlo.html polecam, są świetne te kocyki , ja mam rózowy oczywiście 🙂

Goosia jak zwykle zakupy na allegro udane 🙂 czapusia z kaftanikiem rewelacja 🙂

Noc dzis miałam koszmarną 😞 budziłam sie chyba 3 razy 😞 mamy z mężem stanowczo za małe łożko dla 3 osób hah

Ide jeść śniadanko 🙂

Życzę Wam miłego dnia mimo tej paskudnej pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Agnieszko aż mi głupio ale znowu musze powiedzieć że taki sam kocyk chodzi mi po głowie mam go nawet w obserwowanych aukcjach my chyba mamy identyczny gust 😁 ogladałam nawet ten kocyk w sklepie bo chciałam go z bliska sobie obejrzeć i kobietka mi zaśpiewała cene 63 zł 😲 no ona chyba na głowe upadła,szybko się zmyłam z tego sklepu 😞

AgnieszkoK mam nadzieję że nic nie załapie od niej bo już przeszłam przez to przeziębienie,no ale to niestety nigdy nie wiadomo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zawsze na allegro mam jeden sposób na zakupy po prostu wpisuje zakres cen od 1 zł do 10 i tak szukam po niskich cenach. Spróbujcie bo nieraz warto

Agnieszko fajny wózio zakupiłaś, chociaż mnie jakoś X landery nie zauroczyły, ale to twój wybór no i na pewno trafny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko alez ja się bardzo cieszę, że komus jeszcze podobają sie te same rzeczy co mi 🙂 🙂 🙂 a ja za ten kocyk zapłaciłam 58 zł w sklepie, ale z przesyłką na allegro to cos koło tego tez bym zapłaciła... niestety drogie są rzeczy dla dzieci 😞
Ja niestety nie mam dobrych cioć, wujków , koleżankek... nie dostałam nawet jednej pary bodów, wszystko musze kupować sama od zera praktycznie, bo Ania to moje pierwsze dziecko....(jedynie dziadki - moi rodzice zasponsorowali wózek) dlatego kupuję kazdego miesiąca coś , bo jak bym miałam wszystko na raz kupić to byśmy zbankrutowali 😞


Agusia wybaczam Ci ,ale masz się szybko wykurować i inne dziewuszki też 🙂

Gosia ja na X landera chorowałam od początku jak tylko zaczełam interesować się wózkami. Nie przemówił do mnie żaden Quinny, Chico i te inne 🙂
Ale tak jak mówisz, każdy ma prawo do wyboru 🙂
Zresztą wszystkie dziewczyny mają super limuzynki dla swoich dzieciaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyszła mi ostatnia paczka z allegro! jejku te wkłady poporodowe to chyba pod pachy mi sięgną :laugh: A staniki do karmienia wyglądają jak namioty :laugh: :laugh: :laugh:
Normalnie obiecuję sobie (i mężowi), że jak już dojdę do siebie po połogu to kupię sobie najseksowniejszą bieliznę na świecie po tym wszystkim :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej cwierc wyprawki mam juz za soba :P
teraz musze czekac az wyschna i wyprasowac bo nie mam gdzie rozwiesic nowych upranych ciuszkow :P


AgaW nie zaniedbywalabym was gdybym nie miala tyle na glowie 😉
i tak jak Ty nic od nikogo nie dostalam 😉 tzn od cioci dostalam buciki i spodenki ale to na wiekszego smyka troche. Moja "tesciowa" tez dala 2 pary adidaskow ale tez na wiekszego smyka. i teraz chciala dac jakies ubranka typu kombinezoniki i kurteczki ale dziekuje bardzo, juz wole sama kupic niz od niej wziac 😠

Nie ogladalam tvnu bo pralam te ciuszki dla malej, ale Aga dasz rade 🙂 kazda mamuska ma swoj instynkt i kazdej pomoze, ja pamietam jeszcze jak kapalam moje kuzynostwo zawsze wiec mysle,ze nie bedzie tak zle. A ciotka jako wklad do wanienki stosowala pieluchy tetrowe 😉

hehe no podklady sa mega wielgachne 😁 cale szczescie w szpitalu w ktorym mam rodzic daja podklady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...