Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
[img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0444.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0444.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Julia jesteś kochana ale takie kolacyjki to ja mu robię co wieczór jak jest w domu, bransoletkę własnie sobie kupił z jakiegoś niezniszczalnego materiału (nie pytaj z jakiego bo pojęcia nie mam) a no i daty naszego pierwszego spotkania nie pamiętam, jak widzisz ledwo pamiętam datę jego urodzin :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: no i dalej jestem w kropce.... chyba po prostu upiekę jakieś ciasto :laugh:

Fredeczka a mi się najbardziej podoba czapa, jest po prostu zarąbista!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny macie super ciuszki 🙂
Fredeczko bodziak śliczny, a Julki szlafroczek też cudny 🙂

Co do skurczy to ja mam właśnie od 3 dni. No ale juz Wam pisałam, wczoraj byłam u lekarza, niby wszystko ok, mam lezeć , dużo wypoczywać ...

Bti wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂

Wiolka i co w końcu wymyśliłas na te urodzinki ??
Ja też nie mam nigdy pomysłu i zawsze kupuje męzowi cos z kosmetyków lub ciuchów 🙂



Męzus mnie dzis rozpieszcza, zrobił mi jedzonko i jest kochany dla mnie 🙂

A brzusio nadal dokucza ... echh... mała jak mnie kopnie, to jeszcze bardziej boli ..

Do później kobietki, idę leżeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

Ja byłam z córą u ortodonty dostała aparat i nie chce tego nosić nie umie przełykać śliny 🤢 będzie z tym przeprawa.A potem pojechałyśmy gdzie?? na kapuśniaczek 🤪 mmmm pycha był :P

Bti wszystkiego najlepszego z okazji drugiej rocznicy ślubu.W moją drugą rocznice ślubu był zamach w stanach 😲

fredeczkaa ciuszki super bodziak z czapą wygląda rewelacyjnie
Julia szlafroczek słodki 🙂

Wiola ja też nie mam pomysłu nigdy co kupić mężowi najlepiej jak sam sobie kupi to wtedy jestem zadowolona :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski 🙂

Widzę że znów były mamusie i teściowe na tapecie 🙂

Na temat teściowej moje zdanie znacie a na temat mamy to też ale te co jeszcze nie wiedzą to napisze tak mama jest jedna i kochajcie ją jak najbardziej możecie bo ja już niestety nie mam mamy i bardzo mi jej brakuje 😞

Bti najlepsze życzonka z okazji rocznicy ślubu 🤪

Fredeczka i Julia szlafroczki dla maleństw macie fajne 🤪 Fredeczka ta czapa wymiata :laugh:

Wiola ja niestety nie mogę Ci pomóc w kwestii prezentu dla męża bo ja dla swojego mam kłopot z wyborem i przeważnie kończy się kupieniem jakiegoś perfumu 😉

Jejku faktycznie już co raz bliżej 🤪
Zaraz listopad i na pewno co niektóre będą mamusiami już właśnie w listopadzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj nie chce mi sie juz szukac. znudzilo mnie ale to normalka od jakiegos czasu. Wszystko mnie ostatnio bardzo szybko nudzi. 😞 Nie jestem zbyt aktywna teraz. Za to moj maluszek tak.. Ach i zrobilam male przemeblowanie moze dlatego nic mi sie teraz nie chce...
Ciekawe jak tam Wiolka i jej pomysl urodzinowy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja mam to samo przepisana tylko feno 4 razy a isoptin 2 razy dziennie i odstawiłam bo też się tak trzęsłam, rozdrażniona byłam, a w ulotce jest napisane że jak wystąpią takie objawy żeby odstawić, a poza tym isoptin to pisze, że jest na serce więc też odstawiłam bo nie mam z tym problemów, a jutro do gina idę i ciekawe co mu powiem, że jestem mądrzejsza od niego:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...