Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ach no to gratuluje emmax checi 🙂 Mi by sie nie chcialo :laugh: jestem na to za leniwa podczas ciazy a tak na marginesie to te kobitki w szkole rodzenia gdzie chodze sa smiesznawe kazda probuje wygladac na super laske a niektore z nich po prostu przeginaja bo majac 30lat i brzusio raczej nie pasuje im kiecka:laugh: :laugh: :laugh: ale coz to urok anglii kazdy chodzi jak chce i nikt nie zwraca na siebie uwagi... Ach te tutejsze babole:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fenoterol jest na podtrzymanie a isoptin na serce więc nie wiem po co ja go biorę, może to ma coś wspólnego, a u mnie to podtrzymanie wygląda tak, że od sierpnia boli mnie podbrzusze ale nic innego się nie dzieje i mi profilaktycznie przepisał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka84 to nie bierz tych lekow jak sa od 36tyg ciazy. Poza tym jak tak reagujecie na ten lek ze sie trzesiecie to juz napewno tym bardziej ze macie tam napisane ze w przypadku takich reakcji trzeba je odstawic jak napisala emmax. Ja to bym pojechala do lekarza i powiedziala ze sie bardzo zle po tych lekach czuje i niech mi da cos lagodniejszego. Zreszta ja to w ogole nie chce zadnych lekow. Bo mam do nich pecha jak nie przeterminowana to sie okazujeze je bralam bez sensu bo po dokladnej analizie to nic mi nie bylo i teraz mam masc ktora lagodzi krocze bo po antybiotyku zrobily mi sie dosc geste wydzieliny...No i tyle z mojego szczescia do lekow 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki nic nie wymyśliłam, idziemy na kolację, może zrobie jakies ciacho i tyle. Może zaznaczę, że upieczenie przeze mnie ciasta równa sie złotemu medalowi na olimpiadzie heheh więc moje kochanie będzie wiedziało ile mnie to kosztowało :P.

Jezuuuu ja zaraz wchodzę w 9 miesiąc!!!!!!!!!!

Ewa nie bądź taka, napisz co robisz dla mężaPLIZZZZZ 😁

Agnieszka84 może organizm musi się przyzwyczic do tych tabletek i później będziesz sie lepiej czuła albo zadzwo9ń do szpitala i powiedz jak się czujesz po tych tabletkach, zapytaj czy je dalej brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka zadzwon i zaytaj to nic nie zaszkodzi a po co masz brac leki po ktorych sie zle czujesz... Zadzwon i im powiedz co i jak...
Ja wlasnie zjadlam loda orzechowo czekoladowego i maluszek skacze fikolki w brzuszku 🙂:P :P Caly dzien mi sie wierci ale to pewnie dlatego ze nie mam duzego brzucha i nawet kiedy spi i sie lekko ruszy to czuje... Uwielbiam to uczucie

Co ja tu jeszcze robie mialam isc juz od komputera a nadal tu siedze.. Ok pozniej do was zagladne ide ogladac tv.

Buziaki mamuski 😘 😘 😘 😘 😘 😘 do pozniej a jak nie to do jutra...
Ach zapomnialam jutro zniw do pracy wiec bede dopiero po poludniu ale moze jeszcze pozniej zajrze

OK JUZ IDE NAPRAWDE 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka zastanawialam sie na tym ale kiedy bedziesz w tym chodzic? po domu? za zimno by nosic w tym malego a jak go ubierzesz i zapakujesz do tego to chyba bedzie bardzo ciezko... ale ogolnie wydaje mi sie ze fajna rzecz tylko nie wiem jak to wplywa na postawe malucha bo on jakos tak wygiety lezy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się bardzo podobają te chusty, ale mój mąż mówi, że to na maks 30 minut. Ponoć to źle wpływa na kręgosłup dziecka.
Wiolu ja mu zrobię zdjęcie, a na brzuszku napiszę coś w stylu kocham tatusia, wywołam je i dorzucę do prezentu. Będzie pamiątka 😉

Agnieszko też myślę żebyś łyknęła jeszcze z 2 dni te leki, a później skonsultowała swoje samopoczucie.

Emmax czekamy na wieści z USG 😉

Ja uciekam już do łóżeczka! Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...