Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj nie jest to w porządku. Ja rozmawiałam z kilkoma dziewczynami i 2 które rodziły w tamtym roku nic nie opłacały i chwaliły sobie opiekę podczas porodu. Ponoć personel na porodówce jest super tylko gorzej już później jak się na oddziale leży. No, ale trzeba przeżyć te kilka dni w szpitalu.

zgryz taka jest cena w tym konkretnym szpitalu we Wrocławiu, może u Ciebie opłata będzie mniejsza.

Aga84 ja też Cię nie mam w znajomych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
trzeba zaryzykowac albo zaplacic za jakas w porzadku przy czym trzeba zaciagnac opinii u lekarza lub u znajomych.. ja nie chce rodzic u siebie w szpiatalu bo dwa sa zamkniete i wszystkie mamusie sa teraz przywozone do jednego szpitala a jak rozmawialam z lekarzem (znam go osobiscie) to mowil ze jest ciemno na salach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgryz u mnie straszna noc, to masakryczny ból kręgosłupa. Na szczęście nigdy w życiu nie miałam zgagi, ale za to mam okropne niestrawności. Po wczorajszych skrzydełkach na obiado-kolację myślałam, że umrę...

AgnieszkoW dziękuję w imieniu córci 😉


Ja również nie popieram łapówkarstwa. Córkę urodziłam bez żadnych nakładów finansowych w szpitalu o którym krążą okropne opowieści. Nawet niektóre kobietki w mojej rodzinie miały o nim złe zdanie. Nie wiem, ale chyba miałam niebywałe szczęście, bo miło wspominam pobyt w szpitalu... Jakiś minusów można byłoby się dopatrzeć, ale tak jest zawsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgryz nie martw się ja też nie mam sie w co ubierać 😞 na razie mam kurtke która jest jesienna i z ledwością się w nią zapinam a co będzie za miesiąc nie mam pojęcia 😲 chociaż koleżanka obiecała mi pożyczyć kurtke i skorzystam z tego bo na nową mi szkoda.

Co do rodzenia to też nie zamierzam za nic płacić jak rodziłam 8 lat temu to nie narzekałam trafiłam na super położną mam nadzieję że teraz też będzie dobrze 🙂

Agnieszka84 zdjęcia zmniejsz w zwykłym paincie który jest w każdym kompie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też nie zamierzam za nic placić. Jak zacznę rodzić, to pojadę na porodówkę i wszystko. Chyba muszą się mną zająć ...:laugh: :laugh:

Aga84 ślicznie wyglądałaś w dniu ślubu, tylko mało tych zdjęc...

Gotuje sobie zupke ogórkową, a moja niunia znowu ma czkawkę, wczoraj 2 razy miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo i ja nie zamierzam dawać na położną :P
Kamila urodziłam jakoś bez płacenia i teraz tez urodzę a nawet jak leżałam już na porodówce to słyszałam ze że poród odbierać będzie mi najwredniejsza położna na oddziale ale okazało się że była bardzo miła i cierpliwa, bo ja się darłam przy porodzie a i reszta zajmowała się mną bardzo dobrze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakos pusto na forum 😞

Ja od dwóch dni nie wychodziłam z domu i też już warjuję. Chociaż czuję się troszkę lepiej to nie zamierzam jeszcze świrowac i nigdzie wychodzić.

A PannoNikt pogoda normalna jak na Szkocję hah
A powiedz mi zamierzacie kiedyś wrócic do Polski czy planujecie pobyt na stałe??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wróciłam 🙂

Aaaaaaaaaaaaaaa dziewczyny następna mi powiedziała że brzuch mi się obniżył 🤨 🤨
Jejku czy to normalne??? 🤢
A żołądek nadal mnie boli i co chwile bekam jak głupia 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...