Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczynki, ja dzisiaj lecę na bazar nabyć majty...;-) A wieczorkiem do ortopedy. Niestety miałam kolejną nieprzespaną noc - musiałam wziąć APAP...tak mnie bolała ręka. Oczywiście ból nie ustał.. 😠 Ehhh... najgorzej że to prawa ręka a ja jestem praworęczna.

Hehe...no właśnie ciuszki. Ja też powinnam je wyprać i wyprasować. Ale to dopiero jak wrócę z wojaży...za tydzień.

Przed chwilą była sprawdzana u mnie instalacja gazowa...i okazało się iż jeden zawór w kuchence jest ciut nieszczelny. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persy to dobrze że to sprawdzają bo z gazem nie ma żartów 😉
Aga84 ja się jeździć nie boję ale mój T po prostu boi się że w czasie jazdy zacznie się coś dziać tym bardziej że wczoraj stracha mu narobiłam i nie tylko mu bo i sama sobie też ale z drugiej strony patrząc ma rację i chyba rzeczywiście trzeba z auta zrezygnować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra, tata przyjechal, ide sie zbierac, pojedziemy na ten targ moze nzjade cos fajnego dla dziecka bo ciagle uwazam ze czegos brakuje a pewnie wszystko sie nie zmiesci w szafie.. hihi...

mittka wcinaj, napewno pyszna bulka.. 🙂 smacznego...

bede pozniej o ile mi tata nie bedzie kazal lezec... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂


Napisałam posta i mi sie skasował wrrr ;/

No wiec tak w skrócie już

AgaK oklask ode mnie za to, że myslisz o nas 🙂
Mnie juz brzuszek nie boli, a miałam takie same objawy ja Ty, więc i Ciebie pewnie przestanie, skoro i Tobie nie skraca się szyjka a ni nie ma rozwarcia. Chyba lekarze wiedzą co robię...
I daj spokój dzis z tymi ciuszkami. Odpoczywaj ile możesz... jak brzunio całkiem przestanie bolec to będziesz układać.

Aga84 będzie dobrze. Każdy ma czasem ciche dni.
A samochodem nie jeżdże od jakiegoś miesiąca, bo juz mi nie wygodnie po prostu wsiadać za kierownicę 🙂

A mi się dzis śniło , że miałam sprawdzian z matematyki, że byłam jeszcze w szkole średniej... jejku, to był koszmar, ja nigdy nie lubiłam matematyki hahhaha

Ona czy on witaj wśród grudniówek stycznióweczko 🙂

Persy u mnie tez jeden kurek nieszczelny, oczywiście męzowi brak czasu żeby cos z tym zrobic i cały czas mamy zakręcony główny dopływ. Odkręcam tylko wtedy, gdy coś gotuję... echh
A swoją drogą to Ciebie chyba też nie mamy na NK ... czy może któraś ma, a ja przegapiłam??

Idę śniadanko jeść.

Miłego dnia kochane i zero bóli Wam życze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy się ukrywa 🙂

Kurcze zapomniałam coś zapakować mojemu mężowi i teraz fochami strzela.No kuźwa nie pojade z jedną metrówką do tej wstrętnej baby dla jego widzimisie 😠 nosz te chłopy

AgnieszkoW o ja też nie lubiłam matematyki jak bym miała taki sen to normalnie koszmar :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobiety 🙂

nadrobiłam zaległości teraz chwilka relaksu a niebawem znów się szykować do lekarza na wizytę bo wczoraj tylko usg miałam w innym gabinecie, a tak mi się nie chce 😠

jak wczoraj wróciłam ze szkoły to nic mi się nie chciało, przerabialiśmy wyprawkę do szpitala i co się dowiedziałam, że do podmywania krocza zabrać szare mydło, bo ono nie uczula a płyny, takie nawet sprawdzone przez nas mogą uczulić, a reszta to już wiemy wielkie wkłady poporodowe i takie pierdoły:laugh:

i do dziewczyn z Wrocławia:
jak urodzicie to dostaniecie takie zaproszenie do urzędu stanu cywilnego do zarejestrowania dziecka, koniecznie pilnujcie, żeby wam to dali bo inaczej będziecie musiały wracać do szpitala po to zaproszenie, i sprawdzcie, czy odpowiada wam dzień i godzina bo jest to przestrzegane, a jeśli nie będziecie mogły się zgłosić to zadzwonić i przełożyć bo później znów do szpitala po nowe 😉

mittka a teściową się nie przejmuj, ja taż mam taka gigantkę, ale jak się dziecko urodzi to niestety jak mnie będzie źle traktowała, to wnuczki też nie zobaczy, a mój mąż niech sobie jedzie do mamusi skoro ważniejsza od żony i dziecka, już mam to gdzieś:laugh:

dziewczyny z bólami, to chyba normalne, że czasami nas boli i chyba nie ma co panikować, a w ciąży tym bardziej mamy prawo źle cię czuć, mnie boli od 2 msc i już się tak przyzwyczaiłam, że mnie nie wzrusza norma:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Oooo jakie pustaki dzisiaj....

Mittka dzięki za linka.

AgaK dobrze, że wszystko w porządku, odpoczywaj dużo.

Ja mam od samego rana mdłości i biegunkę i chyba nici z dzisiejszej kolacji w restauracji bo mamy między 20 a 21 odebrac przesyłkę więc dupa.... a i zamaisty tortu robie murzynka bo mi się nie chce 🤢

Idę robić głupi obiad, odezwę się później.

Buźka~!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuchatki!

Nadrobiłam!
Asiula - czapa zajefajna 😁 Takiej mi właśnie brakuje jeszcze ale mam upatrzoną na targowisku 😁
AgnieszkaW - imponująca kolekcja! A ile sukieneczek i spodni!!
Persy - dbaj o siebie i nie przemęczaj się na tych trasach! A co do kuchenki to z tym nie ma żartów... Aha, kobitko odnalazłam Cię na NK 😁 Wysłałam zaproszenie :P
Agnieszka84 - to się wpakowałaś w maliny z tym gg 😁
AgnieszkoK - dobrze, że pojechałaś sprawdzić co z Maleństwem! Przynajmniej jestes spokojniejsza!
On czy Ona - witaj wśród najfajniejszych mam na tym forum 😁
Mittka - podziel się tą bułeczką 😁

A ja dziś nocke miałam koszmarną! Wszystko mnie boli! Zasnąć nie mogłam bo zgaga mnie paliła wiec do późna jadłam migdały... Mniam 😁 a pozniej jak zaczęły mnie boleć biodra i chciałam się obrócić to było jeszcze gorzej bo mnie całe krocze rwało jak jasna cholercia! Ehhhh A teraz bedzie tylko gorzej. Mąż się smiał, bo poraz pierwszy wypowiedziałam słowa " Chcę już rodzić" 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Sama nie wiem co mówię chyba 🤪 🤪 🤪
Dziś leżę w łóżku cały dzień, nigdzie nie wychodzę! A co!

A jutro do lekarza... Zobacze mam nadzieję moją NIUNIĘ :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf mój mąż jak słyszy że ja chcę rodzic to na mnie krzyczy, że wykrakam hahah (zaboboniarz po mamusi) 🙂
Ale naprawdę juz bym chciała zeby był grudzień i poród się zaczął. Oby ten 8 miesiąc jakoś przetrwać, a potem to juz polecimy wszystkie 🙂

Wiolka daj przepis na ten głupi obiad, jeszcze takiego nie jadłam haha , widze , że masz zły dzien 😞 masz buziaka na pocieszenie 😘

Emmax Ty twardzielko, bóle to dla Ciebie norma 🙂 podziwiam 🙂
a co do szarego mydła to mimo że śmierdzi fujjj to faktycznie jest najlepsze i nie uczula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax super, że u Twojej laski wszystko dobrze 🙂

Ami brzusio super 🙂

Gosiu trzymaj się 😘

Asiula czapa cudna!!!

AgnieszkoW ciuszki prześliczne, niezła kolekcja 😉

Persy dziewczyny mają rację musisz się oszczędzać.

AgnieszkoK najważniejsze, że wszystko jest w porządku. Trzymam kciuki żeby nie powtórzyły Ci się te bóle.

Witam nową mamuśkę 😉

A ja dziś 34 tydzień!!! Jeszcze 6!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudniówki 🙂
Noc dosłownie do dupy niepodobna 😠 takie mi hemoroidy wyszły że wyłam z bólu 😞 Muszę zejść do apteki po coś na to i do biedronki dobrze że wszystko mam 20 metrów od bloku tylko jak ja zejdę??? 🤨

Agnieszko K dobrze że wszystko ok 😘

Co do teściowych to jadę z mężem we wtorek do Kielc załatwiać sprawy i będziemy u niego spać jeden dzień, już sobie wyobrażam jak będzie FAJNIE Z TEŚCIOWĄ 😲 Na szczęście mój mąż stoi murem za mną a nie po stronie mamusi swojej 🙂 nie powiedziałam do niej mamo i nigdy nie powiem, mój mąż wie o tym i umywa ręce od tego, nie będzie się gniewał 😁

Dzięki za uznanie dla czapy 😘 może dziś będzie kombinezon, oby 🙃

Persy 7 można apap w ciąży? on na paracetamolu jest? ja biorę panadol.

Ja tylko mówię do męża że mógłby być już grudzień 🤪

Idę się szykować, a zajmie mi to pewnie duuuuuuuużo czasu bo się ruszać nie mogę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...