Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mittka - no nie wątpię, ze bedzie chciała!

Boziuuuuuuuu jak mi sie nic nie chce, pościeliłam łózko i już jestem zmęczona! A muszę się w końcu zabrać za pozmywanie naczyń i posprzatanie w łazience.. Wannę zostawiam mężusiowi do mycia 😁 hehehhe

Asiula - współczuję hemoroidów bo to sama przyjemność 😞 Moja kumpleka sie strasznie z tym meczyła, mnie na szczęscie jeszcze nie dopadły. Jedz lekko strawne potrawy i pij sobie herbatke rumiankową coby uniknąć zaparć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo laski 🙂
Nie było mnie przez moment bo coś mi z internetem się dzieje 😞
Ale już chyba będzie dobrze :P
Mężunio dziś do pracy jedzie a ja boje się zostać sama, no sama to tak całkiem nie bo jeszcze jest brat o ojczulek ale wiadomo mąż to mąż 😉
Dajcie mi namiary na Persy chociaż inicjały :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te kombinezony w biedronie takie mięciuchne 🙂 ale niestety w mojej biedronie rozmiar zaczyna się od 68 a ja chciałam 62 🤨 nastepny sklep za daleko żebym szła, może jak mąż przyjdzie z pracy to się podskoczy do innej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaK - nie bój żaby, wszystko jest okej, obejrzyj sobie jakiś film, zby nie mysleć 😁 Wysłałam Ci na brzzuszku wiadomość z linkiem do profilu Persy. Mam nadzieję, ze mnie nie zlinczuje za to ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

Wiola, co miałaś na obiad, ze był głupi? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jest jest, niestety.

Aaaa obiad głupi bo mi się go robić nie chciało, a było schabowe (taaa zajebiście orginalnie 🤢 ), warzywa na parze, sosik i ziemniaczki. Ot co, cały objad. Teraz zabieram się za pranie ciuszków zielonych :laugh: poprałam i poprasowałam juz białe i różowe, teraz zielone, następnie niebieskie i resztki :laugh: żebyście widziały co ja zrobiłam w komodzie to byście stwioerdziły, że jestem nienormalna i mam nerwicę natręctw :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola no o 12 u mnie zaczęła wyć syrena i myślałam że jakieś święto jest czy cuś ale nie mam pojęcia z jaiego powodu ona wyła przez dwie minuty :P a najlepsze że od córki mówie się coś dowiem i pytam czy wyła syrena a ona mówi że nie :P hehe no ale aż tak w uszach by mi nie wyło :P

Co wy macie z praniem tych ciuszków kolorystycznie ja to wrzuce kolor z kolorami białe z białymi :P i ciemne ewentualnie osobno 🙂 kurcze to ja taka leniwa jestem czy Wy takie twórcze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam prałam wszystko jak leci 🤪 na szczęście nic nie pofarbowało:laugh: i mam poukładane rozmiarami na półeczkach, jedna półka 56 następna 62 i 68 mała ta szfka bo ledwo się mieszczą te ubranka, albo ja za wiele ich kupiłam 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka, to wychodzi na to, że ja tez mam dzis głupi obiad dla meża 😁 hahahaha
Sama sobie wciągnę warzywa na patelnię w ryżem 😁 MNIAM
Właśnie łuskam orzechy bo mam ich mnóstwo!
Co do prania to chyba faktycznie Wiolka jakies natrectwa 😁 Ja rozdzielam tylko na białe i kolorowe, wełniane i niewełniane 😁 hahahha Ale w tym związku to mąż pierze bo ja sie kompletnie na tym nie znam 😁 ☺️

Dziewczyny, bierzecie jakies witaminy jeszcze i specyfiki? Ja caly czas biore folik, Feminatal N, Aspargin i Isoptin na serducho i Furagin - ale ten odstawię od jutra, bo juz jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Mittka ja i tak wszystko piorę ręcznie więc mogę sobie posegregować bo nie wiem czy mi cos nie zafarbuje :laugh:

Asiula ja tez mam w komodzie posegregowane rozmiarami, dodatkowo napisałam sobie na każdej kupce co to dopóki nie zapamietam co to spioch a co pajacyk :laugh:

Tak, mój mąż też uważa, że jestem nienormalna ale chyba za to mnie właśnie kocha, nigdy w domu nudno nie jest :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie biorę żadnych tabletek z czego jestem niesłychanie zadowolona 🤪 no sporadycznie no-spa jak mnie kolka powali, lekarz mi powiedział że folik to działa dobrze na dzidziusia w pierwszym trymestrze później już nie ma potrzeby jego łykania 🙂
ale mnie zgaga pali 🤨 no i biorę jeszcze rennie jak jest zgaga 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...