Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj laski, laski....

Wiolka Ty nie strasz, powiedz Maji , że jeszcze troszkę musi poczekać chociaż do 36 tygodnia a Ty kochana pakuj torbę 🙂

AgaK tez widziałam te kapcie bo byłam w Biedronce, ale ja juz zakupiłam zielone 🙂
No i te kombinezoniki sa naprawde słodkie, gdyby nie to że mam juz 3 w domku, to bym sie skusiła 🙂

No i nie bójcie żaby dziewczyny hahah:laugh: :laugh: :laugh: dobry ten tekst haha to chyba Mittka zapoczątkowała 🙂

A co do witamin to zostało mi jeszcze 4 falvit mama i juz nie bede brała. Na razie biorę jeszcze Urinal na bakterie w moczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

przeczytałam tylko ostatnie kilka stron,

Wiolka pakuj torbe! miejmy nadzieje, że jednak nie bedzie potrzebna narazie.

ja jak wróce z PL to też ostro ruszam z przygotowaniami, dziś myślałam już że urodze... tak mnie ból złapał i chyba z 15 min trzymał, ledwo mogłam oddech złapac, czułam przy tym takie kłucie w kroczu i kurcze na wizyte u gina czekałam jak na zbawienie, pojechałam do lekarza a tam na drzwiach kartka, że dziś wszystkie wizyty odwołane 😠 😠 😠 i nawet nikt nie raczył do mnie zadzwonic 😠
straszny dzień

no i latam jak kot z pęcherzem pakuje jeszcze jakieś pierdoły i ok 21 wyjazd 🙂

pokaże Wam co kupiłam mojej chrześnicy na gwiazdke 😉 zaraz cykne fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...