Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam,
ale dzisiaj ciężką noc miałam :-( kręciłam się z boku na bok , masakra jakaś:-(

Dziewczyny, któraś z Was pisała kiedyś o formalnościach jakie, gdzie i w jakim terminie trzeba załatwić po urodzeniu dziecka.Możecie to wkleić jeszcze raz bo szykuję ściągawkę już dla męża co gdzie i jak.
Z góry wielkie dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agusia_W - proszę : http://wyborcza.pl/1,76842,7149730,Becikowe_bez_lekarza__Nie_da_rady_.html

Idę ogarnąć kuchnię bo mężunio narzeka, ze trza posprzatać 😁 Ale razem w sobotę... może uda mi się dziś samej to zrobić 😁 Przeciez nie będę siedzieć i się nudzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 😞

co się tu dzieje AgaK w szpitali i Ewa, kurde szkoda mi ich 😞

ja po ciężkiej nicy, rano wstać mi się nie chciało, mam mega doła, pół nocy ryczałam, jak jakaś histeryczka, a teraz mam jeszcze bardziej dość bo brzuch mam twardy a mała się jeszcze nie poruszyła 😞 (dzisiaj chyba cały dzień będę ryczeć) 😞 😞 😞

Agusia wczoraj pisałam, że w szptalu dostaniecie takie zaproszenie do USC na konkretny dzień i godzinę bo bez tego ci dziecka nie zarejestruja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax nie rycz maleńka prosze Cię bo wiesz że córa też się w brzuszku martwi 😞

AAA a kto u mnie posprząta tak mi się nie chce 😠 normalnie musze się zmobilizować bo przecież masakra za niedługo będzie 😠

Gosia moja mała też ma więcej ciuszków ode mnie 🤪 zresztą obydwie królewny mają ich więcej niż ja :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax - to nie tabsy tylko pogoda + hormony + stres związany z ciążą (że cos jest nie tak, że nie dasz rady itp.)
ja to miałam wczoraj ale czasami tak mam i wtedy sie przytulam do męża i sobie płaczę, on nie pyta, ja nie mówię bo oboje wiemy, że czasami tak trzeba sie wyryczeć... Może poprostu przytul się do meża i sobie popłacz, odstaw pamięć o sprzeczce na inny dzień chociaz za to, co powiedział to ode mnie by w ryj dostal :P Ale czasami trzeba zagryźć zęby... bo nie warto kobiecie przez faceta płakać!

Agusia_W - napewno dostaniesz jakies papiery ze szpitala z ktorymi trzeba sie do USC zglosić. Znalazłam coś takiego: http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/37849,szpital_jest_zobowiazany_zglosic_fakt_narodzin_dziecka.html

Sama musze sie z tym zapoznać 😁

Ta wątróbka chyba mi sił dodała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudniówki 🙂

Noc nawet w miarę 🤪

Jejku dziewczyny w szpitalu 🤨

Idę obiad gotować a tak mi się nie chce że masakra 😉

Nie sprzątać dziewczyny tylko byczyć się ile wlezie za wiele czasu to na to nam nie zostało 🤪

Dzisiaj weszłam w 8 miesiąc ciąży 🤪 jeszcze 56 dni mi zostało 🤪

Pa odezwę się pewnie wieczorkiem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny co tu się dzieje 🤨 ☺️
Dziewczyny trzymajcie w brzuchach maleństwa do grudnia!!!

Emmax Kochana, buziak dla Ciebie, nie smuć się tak 😘

Dziewczyny a ja w jakiś sen zimowy zapadam 🤨 Nie śpię pół nocy, bo brzuch mi przeszkadza za to nadrabiam potem i dziś wstałyśmy z córką o 11.00, czyli pół godziny temu.
Mała jeszcze pod kołdrą ogląda bajkę a ja od razu weszłam zobaczyć co u Was.

Mam lenia a wiem, że czeka mnie sprzątanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax zrób sobie herbatki z cytrynką , może jakiś film sobie obejrzyj, najlepiej komedię i przestań nam tu płakac bo dostaniesz klapsa !!! Łap buziaka na pocieszenie , jeden ode mnie a drugi od Ani 😘 😘

Moja Ania też ma więcej ciuchów ode mnie, a jak mi nózki wkłada pod żebra, oj jaka kochana moja maleńka rybka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...