Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

No to Emmax nie ma rady! Trza się zmobilizować i tak jak radzi AgnieszkaW - ciepła herbatka, film, kocyk i przestajemy ryczeć! Dla mocniejszej mobilizacji daje oklaska 😁 i nie zmarnuj go 🙂 hehehe :*

Moja Basieńka tez ma o wiele więcej ciuszków ode mnie 🙂 ale mojej Niunii to wszystko bym oddała! Jak kada z Was napewno swojemu Maleństwu! 😁

Wracam do sprzatania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą przypomniało mi się jak byliśmy z rodzeństwem dziećmi i mama brała nas na zakupy. Ubierała nas w to co chcieliśmy, od stóp do głowy a sama nigdy sobie nic nie kupowała i zawsze musieliśmy się z nią kłócić, że jej też się coś należy... Nie potrafiliśmy jej zrozumieć, czemu nie myśli osobie. Zrozumiałam ją dopiero jak sama zostałam mamą. Ja mogę chodzić w samych gaciach,ale dziecku kupię wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuffffffff! Dobrze, ze z Ewą okej, strachu sie tylko najadlyśmy :P

Teraz tylko czekamy na wieści od AgnieszkiK...

Teraz naprawde uciekam! Będe popołudniu, jak wróce od lekarza 😁 Mam nadzieję, ze z dobrymi wiadomościami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widze że o Ewie już wiecie 🙂

A u AgnieszkiK też ok tylko zostawią ją w szpitalu bo wyniki troszke gorsze.Pojawiło się białko w moczu i leukocytów też ma za dużo,z brzuszkiem ok tylko te wyniki więc zostaje na weekend w szpitalu.

A ja narzekałam że ciemno w pokoju to mi wycieli drzewo sprzed okna 😠 a ja tak lubiłam te drzewka no tak pusto tu będzie bez nich i zrobi się typowe blokowisko wrrrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze , że z dziewczynami lepiej. Na pewno nie dadzą im tam zrobic krzywdy w tych szpitalach 🙂

Akompf czekamy na wieści o Basi. Ciekawe ile waży Twoja kluseczka 🙂

Ja się w końcu ubrałam i nawet poodkurzałam 🙂

A teraz zabieram się za szukanie łózeczka na allegro. To z żyrafką jest słodkie, ale popatrze jeszcze 🙂 🙂

AAAAA dziewczyny przesłałam dzis mojej koleżance (ma 3 miesięczne dziecko) na GG link z tym filmikiem o pieluszkowaniu i prawidłowym zakładaniu pieluszki.. po połowie stwierdziła ze dalej nie ogląda tego bo ,,to jakaś paranoja" i że ona pieluszkuje i podnosi za nózki dziecko przy przewijaniu hahah a jak by tak robiła jak ten fizjoterapeuta to dopiero by mogła dziecku zrobic krzywde... normalnie się z niej uśmiałam, skoro ona jest mądrzejsza od fizjoterapeuty to ... bez komentarza hah
http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,23994,wideo,,119099,jak_prawidlowo_zakladac_dziecku_pieluche,aktualnosci_detal.html a to ten filmik tak dla przypomnienia 🙂
I jeszcze mi powiedziała zebym sobie mame na tydzień przywiozła bo sama nie dam sobie rady (jej mama przez 2 miesiące dziecko kąpała) a jak jej powiedziałam ze do pomocy mam męza to ona mi na to ,że już nie jedna była taka mądra i cwaniakowała za sama sobie poradzi a i tak matkę wołała do pomocy ... help dziewczyny !!!

hahaha

I proszę mi się tu nie dołowac tylko cieszyć życiem, bo nosimy w sobie malutkie istotki i to jest najpiekniejsze co nas może w zyciu spotkac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj AgnieszkoW jak nie szwagierka to jakaś koleżanka mądra kurcze ale masz pecha z tymi mamami wkoło 😁

Ja tam jakoś nie wołałam mamusi do kąpania no może za pierwszym razem poprosiłam o pomoc bo myślałam że mój mąż będzie się bał albo co i zrobiłam błąd bo mój mąż się za to obraził na mnie że po co wołam mame jak on jest i od samego początku kąpaliśmy razem,po za tym ja jestem jak najbardziej za tym żeby mocno angażować tatusia od samego początku a nie odstawiać go na boczny tor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jeden to mądrzejszy w doradzaniu, położna nam mówiła, że rodzice nie są w stanie zrobić krzywdy własnemu dziecku, więc ja wierzę, że w chwili urodzenia otrzymam ten dar macierzyński 🙂

ale mi się ręce trzęsą po tym feno 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Mittko masz rację , tym bardziej iz wiem, że mój mąz chce niunie kąpać, przewijac itd bo już na ten temat rozmawialiśmy i oboje się boimy jak to będzie, ale wiemy że damy sobie we dwoje radę i na pewno nie skrzywdzimy naszej córeczki 🙂
Już sobie ustatliliśmy że podczas kąpieli on małą będzie trzymał a ją będę ją myć 🙂
Poza tym widzę, że on się bardzo interesuje wszystkim , mimo że ma niewiele czasu, ale zawsze z zainteresowaniem ogląda filmiki właśnie typu zaklinacza dzieci i czyta jak mu podsune jakiś interesujący artykuł.

Kocham go za to i mam nadzieje, ze nie minie mu ten zapał jak się maleńa urodzi , wiem że już ją bardzo kocha, codzień całuje brzuszek, mówi do niej i nawet czyta jej bajki czasem 🙂

A koleżankami i szwagierką się nie przejmuje, dopóki nikt mi się nie wpierdziela w życie to mam wszystko gdzieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki
a co sie dzieje z Agnieszką?? bo coś przczytałam , ale nie doczytałam?
Mittka zgadzam się z toba, tatusiowie sobie swietnie radza z kapielą dziecka ( tzn nie wiem czy wszyscy 🙂 ale moj był niezastąpiony, jakos intuicyjnie wszystko wiedział jak robic i nie bał sie prze dewszystkim. Poszłam w wasze slady i od dwoch dni piorę i prasuje ubranka. Kupiłam rożek i zastanawiam sie czy też go uprać od razu, bo nie wiem czy nie zmini kształtu czy coś, prałyście rożki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie prałam rożka ani kocyków. Musze zacząc od pieluszek. A z rozkiem na razie dam sobie spokój, bo i tak raczej nie będę w niego otulac gołego maluszka tylko w ubranku, więc chyba nie będzie miało z nim bezpośredniej styczności.. no nie wiem dziewczynki , a Wy co sądzicie??

PannoNikt ta moja koleżanka to w ogóle jest fenomenalna. Matka jej przez dwa miesiące wszystko przy dziecku robiła bo ona się bała, zaczeła dopiero się zajmować małą, bo życie ją do tego zmusiło - matka wyjechała za granice. I teraz mnie poucza. Mówi gdzie i jak kąpac maluszka, jak przewijać, pieluszkowac, karmić, nawet jaki materacyk do łózeczka kupic. Powiedziałam jej delikatnie, że jak bede potrzebowała rady to sama zapytam a ona jak by grochem o ściane, dalej swoje i mi prawi morały... nie chcę sie z nia kłócić dlatego wpuszczam jednym uchem a drugim wypuszczam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...