Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dzień dobry kochane! U mnie wszystko w porządku, nic się nie działo, noc w miarę przespana.

O matko kochana co się tu dzieje! Teraz Agnieszka w szpitalu, mam nadzieję, że u Ewy wszystko gra.

Persy wysłałam Ci zaproszenie na NK.

Fredeczka przejdzie mu, tylko daj mu czas, niech się pofochuje.

Mittka masz piękny avatar 🙂

Gosiag o co chodzi z ta Twoja pracą, czemu nie możesz iść na L4? Bez przesady ale to już 8 miech...

A ja dzisiaj wkraczam w 35 tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu fajnie że u Ciebie wszysto w porzadku po wczorajszym alarmie.

A co do mojej pracy to sama ich przyzwyczaiłam to takich głupot od 6 lat nie byłam na porządnym urlopie raz miałam tylko opiekę na dziecko i l4 w zeszłym roku. A teraz panika bo Gosia jest w ciąży i co dalej. Ale juz przestaje narzekać jeszcze troche pociągnę i sie z nimi porzegnam niech si,e w d..ę pocałują:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No z tego co Agnieszka mówiła to czuję się dobrze brzuszek ją nie boli i już chciała do domu zmykać 🙂 ale niech sobie poleży na dobre jej to tylko wyjdzie.

Eh Wiola Ty i te Twoje twórcze obiady :P ja to się musze przy nich schować :laugh: mnie dziś przyszła ochota na paluszki rybne więc za bardzo się nie wysile przy obiedzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Mittka - śliczny avatar 🙂
Asiula - to Wy w tym Piotrkowie Tr. macie aż 5 biedronek?! 😁
Spróbuję sie rozejrzec w swojej i zobacze, moze u mnie bedzie niebieski 62 😁
Fredeczka - tez mam taką bluzeczkę 😁 Z lumpka z metką przyniosłam i mnie tak urzekła, że moja Basieńka tez bedzie w granatach sie nosić 😁 Harda babka jesteś 😁 Może wyluzuj troszkę skoro widzisz, że sama się czepiasz ?! hehehhe A jemu przejdzie predzej czy później wiec się nie zadreczaj :P
DagiM - a co takiego Ci się śniło?
AgnieszkoK i Ewo - trzymajcie dzielnie nogi razem! Wracajcie do nas jak najszybciej jeszcze w dwupaku!
Agnieszka84 - ja na L4 jestem stratna prowizję i tez przepada około 800-1000 zł, ale mąż nalegał, zebym sobie już odpoczęła... jakoś sobie radzimy, no i dzwoniłam do ZUSu i mają mi wreszcie dziś wypłacic pieniążki!

Na 15:20 jestem umówiona do lekarza. Zobaczę moją Niunię 😁 Basienka dostala dziś czkawkę!!!!! i napewno jest ułożona główką w dół, bo czułam ją od pępka w dół podczas tej czkawki 😁 😁 A fika ostatnio jak oszalała 😁
Noc przespałam w całości bez wiekszych problemów a na siku chodze nad ranem jak mąz się do pracy szykuje 😁 ufffff A wczorajsza handra mi przeszła... Co sie bede zadręczać niepotrzebnie... ahhh te hormony!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka84 - przez pierwsze 33 dni wypłaca pracodawca a zus wypłaca na wniosek pracodawcy po 33 dniach twojego zwolnienia, pod warunkiem, ze pracodawca zatrudnia nie wiecej niz 20 pracowników. Jesli zatrudnia wiecej to zasiłek wypłaca Ci pracodawca a sam umniejsza sobie składki do Zusu...
Jeśli wypłacac Ci bedzie Zus to ma on 30 dni na wypłatę od złożenia wniosku i przedłuża się ten termin przy pierwszej wypłacie bo musza sprawdzić czy wszystkie składki masz odprowadzone...

Ide do mamy na watróbkę drobiową bo mam taką ochotę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Akompf 🙂 wątróbka fuuuuuuuj jak ja nie lubie watróbki za to mój mąż uwielbia i trzeba było mnie widzieć jak ją mu przyrządzałam z daleka no i oczywiście na wyczucie bo spróbować w życiu bym nie dała rady 🤪 oj ze mnie to taki tyfus że masakra :P

Super że wreszcie będziesz miała pieniążki bo ile można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny obudziłam sie. Mąż mi przywiózł gołąbki od teściowej haha normalnie plusuje kobitka, plusuje.

Ale co sie tu dzieje?? AgaK w szpitalu. Normalnie szok 😞 ale na pewno lepiej że tam pobędzie niż w domu, bo w domu nie ma lekarzy na miejscu... oj jak ja się cieszę , że mnie nic już nie boli ..

Wiolka fajnie że Ty się lepiej czujesz.

Akompf ja też czuję jak moja maleńka czka to pod pępkiem, tam własnie gdzie ma główkę 😉
Fajnie, że handra Ci mineła.

Mittka avatar przesliczny 🙂 i ja tez nie lubie wątróbki 🙂

DagiM dzieki za zaproszenie, sliczna z Ciebie kobietka i masz fajną rodzinkę :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...