Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

jestem kobiety i zaraz mnie kurwica weźmie, ja zaraz mężusiowi przywalę bo nie wytrzymam, no ważniejsza rodzinka niż ja i dziecko, awantura bo powiedziała, że jego braciszka za chrzestnego nie wezmę, bo jest mało inteligentny i nie chce żeby był to on mi kurwa wyskoczyła, że się "czarnej wdowy" nie bierze za chrzęstną (w sensie mojej siostry bo niby wdowa)no aż się poryczałam, jak on może tak mówić, skoro najbliższa rodzina mówi takie rzeczy to co mogą mówić obcy ludzie 😞 😞 😞

po wizycie u lekarza ok, ale nie był zadowolony, że odstawiłam tabletki i mam brać nadal,
Aga która bierze fenoterol bierz go, bo po kilku dniach organizm się przyzwyczaja, a isoptin jest właśnie na uspokojenie tych trzęsących rąk i serca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś to niestety powiedział mój mąż a nie teściowa, gdyby to była ona to byłabym w stanie zrozumieć. Kuźwa jesteśmy 5 lat po ślubie a ja ciągle czuje się dla niego mnie ważna niż jego rodzina, a teraz mi jeszcze wmawia jak to jego mamusia kocha wnuczkę a moja nie bo ma już 2, a zawsze jak jeździmy to moja mamusia lata koło niego i szykuje my żarcie a nie jego, no zaraz eksploduję 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax ja mam taki sam problem. Też się ciągle z męzem kłócę, bo nie chcę aby jego brat był chrzestnym naszej córeczki... jest taki gburowaty, zyje w konkubinacie , nie stroni od alkoholu, pali jak smok... echh....
Współczuję Ci kochana, ale nie denerwuj się tak, bo możesz zaszkodzić malutkiej, olej to narazie, będziemy się martwić jak się dzieciaczki urodzą 😘

Aga84 ale masz teściową, niech ją szlag.... ale Mittki teściowa jest jeszcze lepsza... moja to chociaż stwarza pozory dobrej i cudownej i podlizuje się jak może, choc i tak jej to nie wychodzi...ale taka perfidna jak Wasza nie jest...wrrrr z tymi teściowymi, masakra...

Mittka ja też mialam właśnie takie skurcze , na dodatek bolesne...ale na szczęście mi przeszło...
Nie przemęczaj się, dużo odpoczywaj a na pwno Ci przejdzie,a gdyby się pogarszało to sio do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax może to się zmieni jak malutka się urodzi, może wtedy zrozumie kto tak naprawde jest dla niego najważniejszy na świecie. Nie denerwuj się. Olej to wszystko i pomysl sobie że masz kogo kochac i Ciebie też ta maleńka osóbka juz na pewno kocha i to jest nakjpiękniejsza, bezwarunkowa miłość.
A na pocieszenie oklask ode mnie i buziak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi brzuszek nawala 😠

pomimo całej mojej niechęci do teściowej jedno muszę jej przyznać, nauczyła mojego męża wielkiego szacunku i totalnej bezkrytyczności do nich czyli rodziców i rodzeństwa, bo do innych ludzi już nie, ale chyba nie o to w wychowaniu chodzi prawda? ja chciałabym nauczyć dziecko szacunku dla wszystkich, ale też chciałabym żeby potrafiło na nas spojrzeć krytycznie i kiedyś przywołać mnie do porządku, ale może to ja jestem jakaś inna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax Ty jesteś całkiem normalna,u moich teściów jest tak że to mój mąż zawsze był czarną owcą chyba z tego względu że sobie żony nie znalazł ze śląska.Ale jak coś potrzeba było to Grzesiu jest kochany a głupi grześ leci do nich jak mucha do... Dodam jeszcze że Najporządniejszy syn jest z tej czarnej owcy.No ale skończmy ten przykry temat bo ja już nerwów dostaje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...