Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Mittka mam nadzieję, że skurcze przeszły.
E
mmax nie przejmuj się, du żo sie pozmienia po narodzinach...ale współczuję bo masz przejebane..

Agnieszka84 twoja teściowa dzwoni co sobote i pyta co na obiad a moja potrafi zadzwonic parę razy dziennie, mimo, że mój mąż prawie codziennie jest u niej chociaż na chwilę bo robi taras nad morzem.

AgnieszkaK ty sobie jaj nie rób z tymi skórczami teraz...

O rany teraz Ewa, mam nadzieję, że wróci do nas z maleństwem w brzuszku i to szybko!Aga koniecznie daj znac jak bedziesz cos wiedziala.

Dobranoc dziewczynki i nie denerwujcie sie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dzięki dziewczyny za zaproszenie na NK. 🙂 🙂
Niestety, potwierdziło się moje przypuszczenie odnośnie do ręki. Mam zespół cieśni nadgarstka. Liczyłam że dostanę coś na złagodzenie bólu...ale tylko maść na bazie ziół mógł mi przepisać doktor. Powiedział że muszę zacisnąć zęby i dotrwać do porodu. Później jeśli nadal będę miała ten problem to zacznie się leczenie.
Zaraz spadam do wyrka bo o 6.00 muszę wstać i o 9.55 wyjazd do Szczecina. Tym razem pociągiem 😉
Jeśli uda mi się zawalczyć z netem i uruchomić iPlusa to będę Was odwiedzać. A jeśli nie to dopiero pojawię się za tydzień - w czwartek.
A teraz życzę Wam wszystkim spokojnej nocy...bez skurczy, bólu kręgosłupa, zgagi itp. itd.
Trzymajcie się ciepło DZIEWCZYNKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku ale się dzieje na Brzuszku 😞
Mam nadzieje że wszystko będzie w porządku i każda z nas urodzi w terminie 🤨

Teściowe to temat dłuuuuuuuuuugi jak rzeka i masakryczny przy tym 😠 jedna lepsza od drugiej widzę, na szczęście mój mąż jest za mną a nie za mamusią, ostatnio nawet jakiś temat poruszyłam a on mi na to "to ja stamtąd się wyprowadziłem żeby mieć spokój a Ty mi przypominasz" 🤪 buziak dla niego 😘

Poza tym przerobiłam dzisiaj 5 biedronek i są kombinezony na 62 ale różowe i zielone 🤨 no ten zielony jeszcze mógłby być ale już kupiłam niebieską czapeczkę i by się gryzły strasznie ze sobą te kolory 😲

piję miętę bo coś mi kolacja nie ten teges 🤨

Życzę wam spokojnej nocy i słodkich snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Nie mam za bardzo czasu nadrabiac ale widze,ze nieciekawie sie dzieje u nas?

Czyzby grudniowki zaczely sie sypac?? OBY NIE!!


Ja jakos ostatnio czasu nie mam zeby wejsc na brzuszka i naskrobac cos...
troche problemow mam z Marcinem... :/ znowu humorki dostalam i czepiam sie o wszystko, podejrzewam go o wszystko i wszedzie doszukuje sie klamstw,lapie go za slowka a wczoraj wieczorem w zartach palnelam ,ze kiedys sobie znajde kochanka i niby to bylo w zartach ale jemu do smiechu nie bylo... 😞 czuje,ze czeka nas znowu ciezki okres bo on tak szybko tych slow nie zapomni...

Ostatnio upolowalam dla malej 2 slodkie bluzeczki 🙂
Jedna granatowa z napisem
I love daddy
I love daddy
I love daddy

a z tylu
and daddy loves me! bardziej taka na chlopca w tym granacie ale co tam 🙂

pozatym nadal od czasu do czasu boli mnie brzuch... hmm...

Milego dnia dziewczyny i mam nadzieje,ze nie posypiecie sie jeszcze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja juz spac nie mogę od 5 rano. Wstałam sobie zjeśc śniadanko, bo w brzuszku mi burczy 😞

Fredeczka widzę tez ranny ptaszek...
Nie martw się Fredeczko, przejdzie mu a i Ty czasem kobietko mogła byś się ugryźc w język 🙂

Persy trzymaj się i oszczędzaj ile możesz ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ja wiem,ze glupstwo palnelam ale od tego jak to powiedzialam i pozniej w nocy sie przebudzilam i sie przytulilam do niego to powiedzial "nie dotykaj mnie, niech ktos inny Cie przytula" i tylko tylko od wczorajszego wieczoru... rano bez slowa... jechal do pracy to nawet na mnie nie spojrzal 😞 ahh i znowu mi sie plakac chce 😞

Smacznego Aga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Fredeczko ... Czasem warto najpierw pomyśleć a później mówić, ale teraz to nie czas na prawienie morałów. Przejdzie mu, może nie od razu ale przejdzie.
Może tymi słowami chciał, żeby Ciebie zabolało tak jak jego ...


Ja nie śpię od 3 🤪
Miałam dziwne sny z brzuszkami w roli głównej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko Ty się szykujesz psychicznie na 20-tego a ja na 9-tego ... Jutro padnie decyzja czy dam radę pociągnąć dłużej niż 36 tygodni. Ale czarno to widzę, brzuch mam strasznie nisko, jak siedzę to opiera mi się o uda, brzuchol mi się stawia... Ale nie ma co krakać pożyjemy zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko trzymaj sie. Przejdzie mu , zobaczysz a Ty masz się nie dołowac !!!

DagiM trzymam kciuki, żebyś dotrwała do 36 tygodnia , wtedy poród bardziej bezpieczny 🙂 🙂

Idę się jeszcze położyc, zjadłam 3 kanapki i niunia się obudziła bo mnie kopie 🙂 🙂 🙂

Mam nadzieję, że z Ewą i Piotrusiem wszystko Ok. AgaK daj znać czy się coś odzywała.

Trzymać się babki i nie sypać chociaż do 36 tygodnia 🙂

Buzka , do potem :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Dagi swoją drogą to Ciebie chyba tez nie mam na NK 🙂 http://nasza-klasa.pl/profile/28424429 to jest link do mojego profilu, zapraszam serdecznie 🙂 🙂

Persy znalazłam Cię u dziewczyn i ja też wysłałam Tobie zaproszenie :*

Idę jeszcze pokimać .

Muaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.

A więc sprawa ma się tak że AgnieszkaK pojechała wczoraj znowu na pogotowie bo było nieciekawie i zostawili ją na oddziale.Też na razie jest w szpitalu dostała jkieś tabletki i zastrzyk i dziś już jest o wiele lepiej,na razie nic nie wie bo jeszcze nie było obchodu.Ewa też jeszcze do niej nie pisała.Jak coś będzie wiedzieć to napewno da znać.

Kurcze dziewczynki uważajcie na siebie zostawić wszelakie porządki na 9 miesiąc teraz leżeć do góry brzuchem zrozumiano!!!

Persy uważaj na siebie baaaardzo bo Ty to istne wojaże wyprawiasz a widzisz co się dzieje z dziewczynami 😞

Mnie na szczęście skurcze przeszły i mam nadzieję że będzie ok.

Fredeczkaa nie denerwuj się tyle teraz,daj mu się po fochać i przejdzie mu przecież wie że to powiedziałaś w żartach tylko pewnie chce dać Ci nauczke.Będzie dobrze i wycisz się bo Wiki jeszcze troszke musi pomieszkać u mamusi w brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Cos u nas smuteczki zawitały 😞

Ewa w szpitalu, Fredeczka znowu pokłuciła sie ze swoim szczęściem. Emmax też ma problemy z mężem. Dziewczyny rozchmurzmy się bo to wszystko odbija sie na naszych maluszkach. Przesyłam Wam całuski dla lepszego samopoczucia 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co całe szczęście że zdążyłyśmy się wymienić tymi numerami bo masakra by była 😞

Kurcze czekam jeszcze na Wiole bo już się niecierpliwie.Mam nadzieję że u niej nic się nie dzieje.

Cholera trzeba odgonić to świństwo co się do nas przyplątało ta pogoda też dobrze nie robi eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie rozmawiałam z AgnieszkąK i mówi tylko tyle że chyba sobie poleży,bo to wczorajsze ktg wykazało skurcze i pewnie potrzymają ją przez weekend na obserwacji.

Ewa też nie dała jeszcze znać,teraz to bym jej po dupie nalała za to mycie okien wrrr 😠 Eh no niech leżą dziewczynki przynajmniej w szpitalu sobie poleniuchują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...