Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agnieszka ale śliczne ciuszki 🙂 i jak dużo ich masz 🤪
ja dopiero jak wróce z PL to ostro ruszam z praniem, prasowaniem i przygotowaniami 🙂

jutro do gina... mam nadzieje, że zrobi mi usg i zważy malego

lece szykowac kolacje-dziś rybka, fryteczki i surówka :P

PannoNikt tak szczupło tylko na fotkach wyglądam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki 🙂

AgaW pokaźna kolekcja ubranek i jakie śliczne 🤪

No mnie już żołądek przestaje boleć ale mam znowu jakieś dziwne skurcze 😞 Ból jest taki że idzie od góry brzucha w dół i kończy się ostrym kłuciem w kroczu 😞
Zaraz wskakuje wziąć szybki prysznic z pomocą męża i jadę do szpitala niech mnie zbadają 🤨
Ale i jeszcze nawet teściowa mi powiedziała że brzuch mi się obniżył 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko jedź do tego szpitala będziesz spokojniejsza, mam nadzieje że będzie wszystko ok masz buziaka na pocieszenie 😘

A u mnie sąsiad z góry zaczął napier... w grzejnik zaraz mi bębenki eksplodują 🤪 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki, jestem po wizycie...dzisiaj mnie nastraszyła trochę moja dr prowadząca. Najpierw powiedziała że mam niepokojąco mały brzuch. Zbadała tętno małej i wysokość macicy...i wtedy stwierdziła że jednak nie jest źle. Ale teraz już mam lekki niepokój w tym temacie.
Niestety nadal mam miękką szyjkę, no i ogólnie nie jest zbyt długa co też mnie martwi. Mam nadzieje iż nie urodzę gdzieś na trasie. 😞 😞
No i kazała mi iść do ortopedy coby potwierdzić zespół cieśni nadgarstka 😠

Na pocieszenie kupiłam Madzi kombinezon rózowy :laugh: SZOK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki już jestem,byłam u tej teściowej i wyobraźcie sobie że rozmawiałam z nią 5 minut w drzwiach i ta franca potrafiła mi ciśnienie podnieść 😠 eh

Ami brzuszek śliczny 🙂

AgnieszkoW kolekcja Ani rewelacyjna będzie mała modeleczka jak ją mamusia wystroi 🙂

PannoNikt ale śie uśmiałam do anji mówisz że chudzina a Ty to co grubas jesteś?? też taka chudzinka :P

AgnieszkoK mam nadzieję że to nic poważnego,czekamy na wieści

Emmax super że u małej wzystko ok 🙂

Persy musisz się oszczędzać kochana bo jak Cie złapie w trasie to będzie nieciekawie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze dziewczyny co jest z wami.... 😞

Agnieszka mam nadzieję, że to nic poważnego i zaraz tu wrócisz i nam napiszesz, że wszystko w porządku.

Persy ewidentnie musisz się oszczędzać, jednak trasa w 8 miechu to duzy wysiłek dla organizmu.

Mnie dzisiaj też czyści cały dzień 😞 🤢 juz się zastanawiałam nad stoperanem nawet ale jakoś przeszło samo.

Agnieszka masz strasznie dużo tych ciuszków i jakie są wszystkie cudne! Ja od razy z deski do prasowania do komody wrzucm i całkiem zapomniałam o fotkach 🤢 no nic, będę wrzucała zdjęcia wystrojonej Mai 🤪

Jakiś ciężki dzień dzisiaj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no stwierdziła AgnieszkoW że ona myślała że to takie ciężkie te rzeczy a to przecież lekkie spokojnie mogłam to sama przywieźć tylko musiała bym przeprawe zrobić pociągiem potem jeszcze tramwajem i wyszło na to że przesadziłam z tym ciężarem a ta reklamówka była naprawde ciężka i nie dała bym rady jej zatargać taki kawał,no ale nie ważne.Potem mi mówi czy przyjedziemy na pierogi w sobote a ja mówie że nie bo w sobote ide mamy a ona z takim oburzeniem a po co? mówie że imieniny robi,a ona do mnie znowu?? no myślałam że ją pizne w łeb no kuźwa znowu bo robiła rok temu.No i jeszcze takie tam drobne szkoda mówić 😠 no i śmierdziałyśmy z koleżanką po tych 5 minutach jeszcze przy nas kur.... musiała palić bo 5 minut by nie wytrzymała 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem dziewczynki 🙂

Wiecie co normalnie szok, pojechaliśmy do szpitala, wezwano mnie na badanie, podłączono pod KTG i co cisza jak makiem zasiał, leżałam 40 minut 😠 KTG nic nie wykazało 😞 Przyszedł mój doktorek prowadzący i zrobił mi usg mały skakał jak szalony mi w brzuchu i też wszystko w porządku. Badanie ginekologiczne: rozwarcia nie ma szyjka się nie skraca.
Czyli można się cieszyć 😉 Ale brzusio faktycznie się obniżył 😞
Ale kazał mi dużo wypoczywać i jak coś się będzie znów działo jak najszybciej zgłosić się do szpitala 😉
Wiecie jak ja się tam czułam, jak symulantka 😠


Jak na razie jest w tej chwili spokój, mały szaleje 😉

I powiedzcie mi co to mogło być???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...