Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AgnieszkoW26, do Polski raczej wracać nie chcemy, ale też nie wiem czy bedziemy cały czas w Szkocji... Może jakiś inny kraj... Zobaczymy 😉

Nie wiem co z Waszymi brzuszkami... Może po prostu będziecie listopadówkami?? Najlepiej skontaktujcie się z lekarzami i on Wam sprawdzi wysokość dna macicy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂

wróciłam z USG, jak na razie wszystko ok, mała ułożona główką w dół, wszystkie parametry w normie, według usg tez jest to 30 tydzień i wg miesiączki też, więc wszystko się zgadza, wody w normie, łożysko nie ma śladów zwapnienia które świadczy o jego starzeniu więc też jest ok, moja Laska to na 100% dziewczynka i waży 1543:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u lekarza byłam dwa dni temu i już wtedy miałam wrazenie, że mój brzuch jest niżej.. tym bardziej, że tak jak pisałam nawet pielęgniarka na korytarzu myślała, ze mam juz termin niebawem bo zagadała mnie i własnie mi powiedziała ze mam nisko brzuch...
A moja lekarka zbadała mnie, szyjka się nie skraca, rozwarcia nie mam... nie wiem... kazała mi sie oszczędzać i tyle.

PannoNikt nie tęsknisz za Polską??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u lekarza byłam dwa dni temu i już wtedy miałam wrazenie, że mój brzuch jest niżej.. tym bardziej, że tak jak pisałam nawet pielęgniarka na korytarzu myślała, ze mam juz termin niebawem bo zagadała mnie i własnie mi powiedziała ze mam nisko brzuch...
A moja lekarka zbadała mnie, szyjka się nie skraca, rozwarcia nie mam... nie wiem... kazała mi sie oszczędzać i tyle.

PannoNikt nie tęsknisz za Polską??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,

emmax super, że z małą wszystko ok. 1543 to już kawał Babki 🙂 ja idę do lekarza 26, ciekawe jaka duża jest moja Mała, dziś wygląda tak: [img size=156]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kopia_IMG_3132.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoK, zadzwoń może do lekarza, bo skoro nie dość, że Ci opadł brzuszek i goni Cię do kibelka to mogą być oznaki zbliżającego się porodu 🤨 Organizm zazwyczaj się wtedy właśnie oczyszcza.

AgnieszkoW, a nie mierzyła Ci centymetrem brzuszka. U mnie np. położna mierzyła w 28 tygodniu ciąży i miałam 28 cm, tyle ile powinno na dany tydzień być 🙂

Za Polską nie tęsknię, w ogóle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannoNikt nie strasz mnie 🤢
Faktycznie tak jest że przed porodem organizm się oczyszcza 🤢
Powiem Ci szczerze że nawet nie powiązałam razem tych faktów 🤨 Tylko że nie mam żadnych bolących skórczy i ani brzuch mnie nie boli tylko żołądek 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...