Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Tutaj gdzie teraz mieszkamy tez nie mam na to miejsca. Mimo iz mamy prawie 80 metrowe mieszkanko, to kuchnia jest tak mała, że ledwo się w niej obracam 😞 dlatego tym bardziej cieszę się ze mój mąż buduje domek moich marzeń i dlatego nie narzekam na niego, że za bardzo nie chce mi pomagac w pracach domowych, bo wierze mu że po całym dniu pracy i siedzenia na budowie wraca ledwo zywy i marzy tylko o poduszce 🙂
Nawet wczoraj chcial jechać na działke i malować coś tam, ale nie wypuściłam go z domku i cały dzień sie przytulaliśmy i nawet zrobił mi kanapki (co prawda z cebulą i kiełbasą blee ale liczy się gest) , jak jest wypoczety to nie moge na niego narzekać, nawet wtedy posprząta 🙂


Kurcze jak u mnie w mieszkaniu śmierdzi papierosami, ktos na klatce chyba pali wrrrrr idę zobaczyć...

No i kuźwa śmierdzi, dymu pełno a sprawcy brak wrrrr

Ja też chyba wyjdę na jakiś spacer. Może jakąś koszule sobie jeszcze kupie do szpitala i reszte rzeczy które mi brakują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki 🙂

A ja od samego rana u teściówki siedziałam ale już jestem w domku i zaglądam co się tu u nas na forum dzieje 🙂

No i jeszcze pochwale że byłam w lumpku i kupiłam dwie czapeczki dla Bartusia
O to pierwsza [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cia_0055.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i pisałam z Fredeczką 🙂
Była dziś u niej położna i zbadała tętno małej i jest miarowe.
Czyli wszystko jest w jak najlepszym porządku ale pewnie Fredeczka jak już będzie miała podłączony internet to sama Wam pewnie napisze 🙂
W sobotę najprawdopodobniej do nas zajrzy 😉

A ja dziś żadnych skurczy i bóli tylko w lewej pachwinie mnie boli tzn kłuje 😠
Chodzę jak kaczka i mój T się ze mnie śmieje :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, kolejna mamuśka pcha się w kolejkę przed Wiolką, oj nie ładnie Ami hahah a tak poważnie, to mi się wydaje, ża za niedługo urodzisz 🙂

Agus śliczne czapeczki.

Ewa ma racje, dawno fotek nie było, chyba laski przystopowały z zakupami.

Moja córeczka ma czkawkę. Normalnie po 2 nieraz 3 razy dziennie czka 🙂

Fajnie że u Fredeczki wszystko Ok.
Ale będzie miała nadrabiania haha juz widze jej posta 🙂

Ja w końcu się ubrałam. Idę na miasto.

Do potem :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoK - wiem, wiem 😁 Ale ja już podekscytowana jestem 😁 Zawsze bliżej niż dalej!

Aha! Aguś! Śliczne czapeczki! Ta świateczna w sam raz 😁

Oglądam na tvp2 program o małpach i widzę jak jedna taka, ciężarna, z wielkim brzuchem na drzewo się wspina... Jacieee... a je nia mam siły dupy z sofy ruszyć 😁 😁 😁 😁

Gosiu! Ucałuj synka i życz mu ode mnie duzo kolorych i szczęśliwych lat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja również przyłączam się do życzeń dla synka Gosi :*

wydzielina jest różowa z pasemkami krwi, ale bardzo nielicznymi, poza tym żadnych zmian, boli mnie tylko głowa,ale to od tego ciśnienia wysokiego na pewno.

Chciałam się Wam jeszcze pochwalić,że w niedzielę okazało się,że moja jedyna siostra jest w ciąży i w połowie lipca zostanę ciocią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazłam cos takiego:

http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_przed_porodem_artykul,1241.html

polecam punkt 5 :P

Szukałam, bo sama mam mnóstwo śluzowatych upławów, ale jak kurze jajko i bez przebarwien różowych ani czerwonych. Lekko żółtawe, bezwonne... Macie coś takiego? Myślałam, że to grzybek ale chyba raczej nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...