Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej witam weekendowo 🙂

Oj Ewunia uważaj na siebie bo mało już do porodu zostało a Ty nie możesz być chora bo to jeszcze bardziej osłabi Twój organizm i nie będziesz mogła urodzić Piotrusia 😞

Panie Akompf jak obiecałam tak dostał pan ode mnie oklaska i jeszcze raz całusa 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A ja też nie dotrwałam i chyba córa wyłączyła laptopa,albo sam zdechł :P

Panie Akompf Basieńka cudowna,wspaniała i silna dziewczynka napewno po tatusiu 😉 więc da rade.To teraz czekamy na fotke tatusia z córusią 🙂 Wierze że już niedługo cała Wasza dzielna trójka znajdzie się w domu i będziecie się delektować Waszym szczęściem.Buziaki przesyłam i oklaska za wytrwałość 😘 😘

A u mnie dziś chyba ciut lepiej,nie wiem co to było wczoraj chociaż troszke mi słabo i kręci mi się w głowie 🤢

Misia_alis to mamy ten sam plan jak do 14 nie urodzimy to idziemy na wywoływanie.Więc oszczędzaj się maleńka i czekaj na mnie :laugh: 😉

Ewo zmykaj do łóżeczka i nie daj się tej chorobie,masz racje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Grudnióweczki, i co któraś się w ciągu ostatnich dwóch dni rozpruła. Poza Akompf, której to jeszcze raz gratuluje i przesyłam MOC buziaków. Sliczną ma córcię - też oglądając fotki się wzruszyłam do łez 🙂

U mnie strasznie się nasilił zespół cieśni nadgarstka w związku z czym mam duże problemy z pisaniem na kompie... dłonie bolą jak cholera...szczególnie prawa - czuje się jak inwalidka. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety, nic nie mogę brać. Muszę wytrwać do porodu. Ale dziś miałam koszmarną noc...już nie wiedziałam co mam z tym bólem zrobić...rozcierałam, chłodziłam, robiłam kompresy...i nic.
Dziś chyba pojadę do mojej doktor bo znów mi się przypałętała infekcja "na dole", a wiadomo że teraz musimy szczególnie uważać. I przy okazji zapytam się jej czy można coś zaradzić łapom.
A swoją drogą - puchną Wam paluchy? Macie obrzęki?

Oooo.. Dagi też już trzyma synka w ramionach 🙂 🙂 Super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mittka ja bylam na tym filmie.. super nakrecony a do tego daje troche do myslenia bo koniec swiata jest przewidziany na podstawie kallendarza majow. chyba cos w tym jest.. ogolnie koniec swiata skonczyl sie powodziom ale naukowcy wykryli w 2009 roku ze bedzie koniec w grudniu 2012 i zaczeli budowac arki ale wiadomo ze ze 90% ludzkowski zginelo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem co to za ból persy chociaż tak zaawansowanego to nie miałam,ja ogólnie mam problem ze stawami a nadgarstki bardzo często mi dokuczały,ale co o dziwo zauważyłam że w czasie ciąży ani razu mnie nie złapał ból,jedynie kolana w pewnych momentach dawały znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też bym poszła na 2012. Może mi się uda namówić Krzyśka.

A dziś koło południa kurier przywiezie łóżeczko;-)
Mebelki też już zamówione.
Jeszcze tylko "cholerny" wózek i kilka drobiazgów (m.in. przewijak, pościel) i wyprawka będzie cała. Hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Persy to się bidulko męczysz z tym bólem 😞

Koniecznie musisz się zapytać lekarki o te Twoje dłonie bo to kurcze na pewno jest nie do wytrzymania 😞

Ja tam nie wierzę że będzie koniec świata w 2012 😉
Dla mnie to jest następny paradoks tak jak było z przełomem tysiąclecia i Milenium 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,
Panie Akompf, cudowną macie córcie a jakie minki trzaska:-) Super!!! Życzę Wam szybkiego powrotu do domku :-)

Ewa,leż w łóżeczku i nie wychodź żebyś się nam nie rozchorowała.

A ja sobie właśnie wcinam budyń bananowy,pycha...
Moje dziecko jak się urodzi to chyba nie tknie w życiu budyniu:p Tyle co ja budyniu w 3trymestrze zjadłam to chyba przez ostatnie 10 lat tyle nie zjadłam :P Normalnie dzień w dzień mam ochotę na cieplutki budyń...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczynki 🙂

Wstałam, spojrzałam na zegarek - po 8 dopiero, ale przypomniałam sobie, że MążAkompf obiecał sesyjkę małej Basi więc już spać się nie dało 🙂

Basia jest cudowna, prześliczna i kochana 🙂 cieszę się strasznie, że dochodzi do zdrówka i że wszystko zaczyna być w porządku. Trzymajcie się cieplutko Akompfy , teraz juz będzie tylko lepiej 🙂 🙂 🙂

Ewuniu dziękuję za oklaska 🙂 i dbaj o siebie - kołderka, ciepłe mleczko 🙂

Persy mi tez puchną palce i stopy... ale nie czuję takiego bólu, o którym piszesz...

Misia uważaj na siebie, oszczędzaj się bardzo...

Agnieszko84 a Ty jak tam dzis się czujesz?? Jak Twoje skurcze??



Więcej zapomniałam co miałam napisac....

Miłego dnia kobietki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, cześć 🙂

Basia Akompfów jest przecudna i taka maleńka, ale dobrze że jest coraz lepiej, poleżą troszkę w szpitalu i później już tylko z górki 🙂

Kurde jak mnie wnerwiają te 2-3 godzinne przerwy w spaniu w nocy 😠 😠 😠

To dzisiaj kto się rozpakowuje???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga84 mnie też duszno... wydaje mi się, że po prostu cięzko nam się oddycha, bo maluszki naciskaja na płuca. Czasem jak się położe na wznak, to mam wrażenie jak by mnie ktoś dusił...

Emmax moje noce też często wyglądaja jak Twoje. Budze sie o 5 rano i nie spie do 7 ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...