Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Mamusie 🙂
a to dalsze informacje: Skorka miala skurcze i dlatego zatrzymali ja w szpitalu az tak dlugo 😞 ale wszystko juz wrocilo do normy jest w domciu i czeka sobie na rozwiazanie 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Masz rację Dorunia, trzeba dbac o dziecko ale bez przesady. Ja też uważam, że troszkę zarazków nie zaszkodzi i nawet jak czasem upadnie na podłoge w domu smoczek to nie trzeba go od razu parzyć....
No ale nowe butelki, smoczki itd to raczej trzeba wygotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i wszystkie metody naszych babc i mam wziełam sobie do serca i je wdrazałam w zycie..i nie załuje ..jakie dziecko lubi syrop z cebuli i czosnku samemu robiony??? moje 🙂 🙂 nie kwasza sie niewydziwiaja i nie marudza...a antybiotyk to jak najdzie juz koniecznosc.....za duzo tej chemi we wszystkim wokół nas jest niestety.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak toc to tak robiłam bez przesady ha ha miedzy moimi dziecmi jest 7lat róznicy miałam 18 lat jak Paule urodziłam byłam młoda niedoswiadczona,ale bardzo zakochana w córeczce pamietam jak pszyszła połozna do domu i pyta sie gdzie dziecko??a ja na to jak gdzie w łóżeczku a ona ....o matko szybko prosze uchylic lufcik odkryc mała ,zdjac rozek dresiki rajstopki i zostawic ja w samym body i skarpetkach zadnej czapeczki......ja ja przegrzewałam w maju!!!!!!!!!!!albo jak do potóewk wzywałam 4 razy pogotowie bo stwierdziłam ze to ospa.....człowiek uczy sie na błedach a nikt idealny nie jest 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja tez jestem za tym że czosnek, miód i mleko to bardzo dobre lekarstwo i sama się tak często kuruje, a po antybiotyki czy tabletki sięgam wtedy gdy juz naprawde musze.
Poza tym gotuję kompoty, nie kupuje sztucznych napoji w sklepach (poza sokiem pomarańczowym , któremu niestety oprzec się nie mogę, ale to raz na 2 tyg mi się zdarza), sama robię dżemy itd... I dziecku mojemu też nie zamierzam kupowac tych dań ze słoiczków, tylko będę sama gotowac, tym bardziej, ze moi rodzice mają działkę i wiem że warzywa i owoce od nich nie są skażone żadną chemią 🙂
I nie mogę patrzeć jak matki kupuja swoim dziciom sztuczne napoje typu Jupik czy kubus play... ja jestem za wodą niegazowaną i od początku zamierzam przyzwyczajac dziecko do jej smaku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście nie mówię, żeby czasem nie dać dziecku zjeść czegos niezdrowego, bo wszystko jest dla ludzi. Sama czasem uwielbiam zjeść pizze czy hamburgera ale trzeba to robic z głową i miec we wszystkim umiar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek dzięki za informacje od Skórki 😉 Mam nadzieję, że zajrzy do nas niedługo.

Dorunia każda z nas będzie musiała nabrać wprawy, ale na pewno Twoje wskazówki będą dla nas cenne 🙂

Dzięki za kciuki w sprawie mojej babki hehe. Nie wiem jaka powinna być konsystencja ciasta, ale raczej powinno być lejące, a mi wyszła taka plastelina, że ledwo dałam radę przełożyć do foremki :laugh: Więc chyba tym razem znowu nici z moich dobrych chęci :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.
Byłam u koleżanki na herbatce, bo już fioła dostaję w domu.

Kurde choróbsko mnie bierze 😠 W gardle swędzi, nos zatkany 😞


Wiola, ja nawet sobie nie wyobrażam tego co Ty teraz czujesz. Kurcze powalone to wszystko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...