Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
to długa opowiesc z ta moja Ewunia...urodziła Damianka jak miała 15lat ,miała straszne dziecinstwo patologia potem zgwałcił ja jej matki konkubent 😞 😞ale w koncu wydawałoby sie ze szczescie sie usmiechneło poznała chłopaka i urodziła mu Dawidka,Mateuszka,Natalke i Andzele...sa małzenstwem i sa bardzo szczesliwi......a teraz to gówno sie przypałetało...mam nadzieje ze wyniki beda ok....jestem tego pewna.......ach.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Dorunia tak mi przykro z powodu Twojej koleżanki 😞
Trzymam kciuki aby szybko wyzdrowiała i ślę całuski 😘 😘

Niestety nasza Wiola zaczyna mieć doła bo za 2 dni jej mąż wyjeżdża a Majeczki jeszcze nie urodziła i tatuś nie zobaczy córeczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaK w 37 tygodniu to juz każdy ból dziwny... mnie też dziś cos brzusio pobolewał, ale przeszło mi na szczęście 🙂

My juz po obiadku, męzunio sobie drzemie a ja znowu z Wami 🙂

Ewa ja też chce kawałek tej Twojej babki, nawet jak Ci wyjdzie zakalec 🙂ale trzymam kciuki, żeby się udała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jestem, zaglądam co jakiś czas co u was.

Dorunia nawet jak zacznę rodzic na lotnisku dziesięcioro dzieci to mój mąż musi jechać i nie ma zmiłuj 😞 😞 😞 😞 Zaczynam się poważnie bać tego wszystkiego i tylko ryczeć mi sie chce bo jak nie urok to sraczka.... sorki 😞

Ewa trzymam kciuki mocno bo u mnie tez z tym kiepsko :laugh: :laugh:

Idę rozbic jakąś kolacyję. Mała się prawie nie rusza i zaczyna m się martwić, dobrze, że jutro wizyta u gin i może od razu do szpitala na KTG i badanie wód. Jak się jutro nie uda no to dopiero w przyszłym tyg. Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mimo to ze urodziłam 3je dzieci to za kazdym razem ciaza ciazy nierówna i inne dolegliwosci....i jak se przypomne to tez nigdy niewiedziałam czy to juz???a przy Marcie mnie połozna zostawiła i powiedziała a wieloródka poradzi sobie....szok...no to se radziłam ha ha a bałam sie jak diabli.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka podobno przed porodem dzidzia mało się rusza...oby to było TO 🙂

Dorunia no to niezła położna, pogratulować inteligencji. Przecież każdy poród jest inny i każdy kobieta przezywa w jakis sposó, nie wazne czy rodzi po raz pierwszy czy dziesiąty... echh ta polska znieczulica...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byc moze dzidzia ma juz mało miejsca i ciasno jest to sie rozpycha 🙂 🙂ach Wiolciu niesmutkaj sie....szkoda ze maz ma taka prace i ze nidyrydy 😞...no ale sama niezostaniesz...jestes w dwupaku przeciez takze jak sie zacznie to bedziecie cały czas razem z Majeczka 🤪 🤪 🤪 i z tego co juz wczesniej pisałas tam i tak nie ma wspolnych porodów??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No teraz nie ma porodów rodzinnych bo zamknęli szpital dla odwiedzin ze względu na ta wstrętna grypę ale do momentu aż nie miałabym bólów partych mąż mógłby być ze mną, poza tym to wszystko zaraz po.... i teściowa zamiast męża.... 😞 😞 😞 to nie to.

AgaW ech tam, ja sobie nadzei nie robie.

Spadam. Będę później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaw...masz racje tym bardziej ze jak rodziłam Marte to o czasie nie wczesniaki jak pozostała dwójkei po porodzie Przemka poprostu bałam sie bo niechciała przechodzic tak trudnego porodu ponownie i to zaledwie rok róznicy 😞 ale udało mi sie bez problemu i jak dla mnie z duza waga bo Marta wazyła 3130 trojka z przodu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorunia bardzo fajny pomysł z tym kalendarzem 🙂

Ale sie moja niunia rozpycha.

Dziewczynki wiem że już była taka rozmowa, ale zapomniałam. Możecie mi przypomniec jakie macie materacyki do łóżeczek i na jakiej strobie kładzie się na początku maleństwo. Ja mam kokos pianka gryka a nie wiem czy najpierw gryka czy kokos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chce zamówić materac gryka pianka kokos,wydaje mi się że gryką do góry,ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia.A ustawiasz na najwyzszym poziomie na początku bo dzidzia malutka i nie ma szans żeby wypadła a i Tobie będzie wygodniej ją wyciągać.Potem jak już będzie siadać to zniżasz na środkowe a jak już wstaje to najniższe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam łóżeczko rok po roku i szczerze Ci powiem Aga ze niepamietam jaki był to materac...ale chyba ten kokos pianka....w kazdym badz razie bardzo szybko nauczyłam dzieci spac w nor,malnym łózku albowiem sytuacja metrarzowa tego wymagała 😞 małe mieszkanie mam 😞i tak samo jezeli chodzi o te higieniczne sprawy typu wyparzania butelek itd...od małego kazde dziecko przyzwyczajałam do zarazków bo pozniej byle kichniecie i szpital...kumpela tak robiła i uwierzcie mi ze dziecko synek jej ma 6 lat a chuchany i dmuchany do tej pory .miedzy domem a szpitalem niemówie tu o tym by niedbac o dziecko tylkow połowe tych rzeczy co wypisuja w ksiazkach..niewierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...