Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Hej laski chwile mnie nie było ale to dlatego że mnie zaczął brzuszek pobolewać dołem i mam lekkie skurcze ale nie regularne i musiała troszkę poleżeć 😉

A Ami wstawiła zdjęcia Basi na NK 🤪 Jest śliczniutka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka84 współczuję Ci tego bólu... Aż się boję momentu jak mnie to dopadnie. Mogę tylko domyślać się jak to boli... Współczuję, kochana!
Poza tym ja dziś też mam dzień do płakania... oj,tak mi się łzy do oczu cisną że hej... Tylko do poduni i wyryczeć się porządnie... Ale pocieszam się że za pół godziny zaczyna się Dr House i humor mi się poprawi! Ach,te jego oczy :-) dobrze że męża nie ma :-)
no a tak w ogóle to spakowałam właśnie torbę do szpitala. Wolę być przygotowana i liczyć na siebie bo gdyby mój chłop miał mi dowieźć torbę to wolę nie myśleć co by w niej było :-) pewnie niewiele...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak sie wkurze zaraz na te wasze skorcze!!! Ja nie wiem, ze mnie tam omijaja szerokim lukiem, mam nadzieje, ze mam chociaz delikatne rozwarcie, jutro sie okaze.

Mezu Akompf juz sie nie moge doczekac fotek i relacji.

tez bym sobie zapalila :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 😉 😉 ide sie doprowadzic do porzadku i wypieknic do gin :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...