Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
19 grudzień to jeszcze przystępna data, a moja 27 to paranoja, sama nie wiem kiedy bym chciała rodzi. He he, mówię to tak jakbym miała na to jakiś wieeelki wpływ. Niech siedzi tam jak najdłużej, da mamusi najeść się karpika babcinego i zupki grzybowej a na sylwestra niech już będzie z mamusią i tatusiem w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

🤪 🤪 🤪 Dagim wielkie gratulacje, cieszę się, że wszystko ok 🙂 🙂 🙂

No chwilkę wystarczy się ruszyć od kompa a tu takie wieści, to teraz kolej na kolejnych 2 facetów: Ewa, Aga 84 i Agak do dzieła kobiety - czekamy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, tylko jak my ja możemy pogonić przez ten internet, cholerka a jej mąż chyba w weekend wyjeżdża czyli zostało dzisiaj i jutro 🤪

patrzę tak na Basieńkę i serce mi się kroi jak widzę te rurki do niej po podłączane, biedna Akompf co ona musi przeżywać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MążAKOMPF napisał:
Witam Drogie MAMY!!!

Wczoraj o godzinie 21 zaczęły się regularne skurcze. Lekarz nie chciała już wstrzymywać porodu. Małej groziło zakażenie z powodu pękniętego pęcherza z wodami. Zadecydowano o porodzie. O godzinie 1.35 18 listopada 2009 roku na świat przyszła Basia. Mała waży 2270 gramów. Ma śliczną czuprynkę i jest MALUTEŃKA!!! Zaraz po porodzie (siły natury) mała leżała może z 5 sekund na "cycu", a potem trafiła do inkubatora z niewydolnością oddechu i zakażeniem. Na szczęście po nocy małej przeszło i dziś jest już dobrze. Noc była koszmarna!!! Płakałem jak dziecko martwiąc się o stan córeczki. Ale już raczej oki. Może jutro Żoncia dostanie ją w łapki? Zobaczymy... Chwilowo wciąż to maluteńkie stworzonko. Ściskamy Was i życzymy KAŻDEJ z Was tak szybkiego porodu.

Ps. A poród? MASAKRA!!!! Byłem przy żonie aż do końca. Współczuję Wam tego bólu i jestem pełen podziwu dla macierzyństwa już od samego początku - trudu wydania na świat dziecka.

Pozdrawiam i pocieszam! Nie jest jednak tak źle! Mina Baśki rekompensuje wszystko!

[URL=http://img690.imageshack.us/i/zdjcie0146small.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3359/zdjcie0146small.jpg[/IMG][/URL]


nic tylko płakac ze szczesciaaa 🤪 i gratulowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emmax to z wymienionych kobitek ja jestem pierwsza na liście 🤪

dzisiaj 38 tydzień, dokładnie 14 dni do terminu więc kto wie, może lada dzień 🤪

tylko też się boję, że większość ciąży brałam duphaston na podtrzymanie, potem luteinę i teraz przenoszę Piotrka bo to zawsze jest taka zlośliwość losu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jaka Basieńka jest śliczna..nie mogę sie napatrzeć na nią 🙂 wszystko będzie dobrze, szkoda że musi być podłączona do tych wszystkich rurek, ale to po to, żeby była zdrowiutka, więc bądźmy pozytywnej myśli 🙂

WIARA I POZYTYWNE MYSLENIE 😘




Kurna popsuła mi się pralka, nie wiruje.... masakra ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałam znać naszej Adze że Daga urodziła 🙂
Aga serdecznie gratuluje i napisała mi że czuje się dobrze, jest na środkach przeciwbólowych i bardzo jej serce pęka jak Basia płacze w inkubatorze a nie może jej przytulić 😞
Macie pozdrowienia i całuski od Agi 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie AguśK że napisałaś do Akompf 🙂 nasza powiernico 😘

Dziewczyny sobie gdybają... prorokują a dzieciaczki robia psikusy i wychodzą i tak kiedy chcą 🙂 i mają w nosie to co mamusie do nich mówią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczna jest Basienka, napewno niedługo będą już wszyscy w domu. Trzymam za malutką kciuki i pozdrawiam mamusie.
Z tabelki wynika że zaraz po Wioli jest moja kolej na poród. Mój dziadek zmarl pół roku temu a urodziny miałby 21 listopada zastanawiam się że może malutka urodzi się w dniu urodzin dziadka. Nigdy nie wiadomo jaki dzień wybierze żeby przyjść na świat. Życie jest przewrotne zastanawiałam się właśnie że te święta będa pierwszymi bez dziadka i pierwszymi z córeczką.


Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam grudnióweczki 🙂

Ładnie tempo żeście narzuciły :P tutaj jeszcze listopadówki się kulają a już tyle dzieciaczków u Was 🙂

Ale najważniejsze żeby były zdrowe 🙂

Jeszcze raz gratulacje i dużo zdrówka dla Maluszków i Mamusiek 😘

A reszcie życzę bezbolesnych i szybkich porodów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokładnie AgaW -zero posłuchu u naszych dzieci! Co to będzie później :laugh:

AgaK fajnie, że napisałaś do Akompf. Bidulka z niej, ale jeszcze trochę musi wytrzymać. Jak się spotkamy to każda postawi Ci po piwku za Twój rachunek telefoniczny 😉 Tylko nie wiem jak potem wrócisz do domu :laugh:

AgusiaW no może się spotkamy na porodówce i może wpadnie do nas jeszcze Emmax :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ewa ale ja za piwko podziękuję :laugh:

Już na sama myśl w głowie mi się kręci :P :P :P

No widzisz Gosiu82 już mamy 4 dzieciaczki i czekamy na następne ale jak przyjdzie godzina 0 to żadne nie będzie chciało wyjść na świat :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...