Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślałam że następna dzidzia będzie u grudniówek a tu Anja w panikę wpadła 🤔
Kochana wierzę że się boisz ale musisz wziąć się w garść i być dzielną kobietą która spodziewa się ukochanej istotki 😉
Anja nie jest tak źle, ale boleć niestety musi i nic na to nie poradzimy 😉 Głowa do góry a wszystko będzie dobrze :P
Łap całuski na pocieszenie 😘 😘 😘 😘 😘

Wiadomość od BTI7: "JESZCZE NIE URODZIŁAM, SKURCZE MAM NIEREGULARNE, I TRWAJĄ PÓŁ DNIA, A DRUGIE CISZA. LEKARZE DO DUSZY BO NIC MI KONKRETNEGO NIE MÓWIĄ, NAWET NIE WIEM JAKIE MAM ROZWARCIE "

Ale też się biedactwo namęczy 😞

A ja dziś coś koszmarnie się czuję 😞 Stać nie mogę bo mały na wszystko mi uciska 🤢 Od czasu do czasu tracę czucie w nogach bo mały mi na tętnice udowe naciska, a o pęcherzu nie wspomnę 😞
Kurcze kiedy to się skończy??? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Już powiedziałam mężowi że nigdy więcej nie będziemy liczyć na jej pomoc... Swoim dwóm córką z Warszawie ciągle pomaga a nam, choć mamy najgorsza sytuację z ich trojga, nic... I oczywiście nawet nie pomyślała żeby ze mną pogadać przez telefon jak się czuje czy cokolwiek...
Ch...jej w oko! Doigra się kiedyś... A ja mściwa bestia jestem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego zapomniałam napisać że macie pozdrowienia od PannyNikt i od Mittki 😘 Obie mamusie czują się dobrze choć PannaNikt musi leżeć bo zemdlała pod prysznicem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu następnym razem jak masz doła to wskakuj na brzuszek my jesteśmy dobre na wszystkie smutki.
A co ja mam powiedzieć jak mój synek na trzy tygodnie przed porodem obrócił sie dupcią w dół. Terz mam mu powiedzieć że go nie będę rodzić.

Aniu masz oklaska na pocieszenie i bierz się w garść 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha a to wredną masz teściówke! jak tak można coś obiecac i nie dotrzymac słowa?

dzięki dziewczynki za miłe słowa! jesteście kochane 🙂

a słyszałyście o tokofobii? to paniczny lęk przed porodem i ja to mam 😞 😞
jakoś do tej pory kontrolowałam ten strach ale od wczoraj już nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Idziecie jak burza 🤪 dopiero 5 grudzień a już tyle dzieciaczków macie 🙂

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich mamusiek i dzieciaczków,dużo zdrówka 😘

A mamusiom nierozpakowanym życzę szybkich,bezbolesnych porodów,i nie martwcie się,ani nie denerwujcie,wszystko pójdzie szybciutko,a warto się pomęczyć dla tego pierwszego spojrzenia i uśmiechu Naszego dzieciaczka 🙂

Pozdrawiamy i całuski przesyłamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki bez paniki mi tutaj !!! Ja sama w strachu a widze, że jeszcze trzeba Was pocieszac:laugh: :laugh: będzie dobrze moje kochane grubaski 🙂

Kajtucha lej na teściową, niech się wypcha tymi pieniędzmi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to widze ze nie tylko ja w portki robie na sama mysl:laugh: :laugh: :laugh: Odwagi kochane brzuchatki damy rade... Bedzie latwo i bezbollesnie i bedzie to twalo tylko kilka minut,poloza mi maluszka i zapomne o calym bolu tak to sobie tlumacze...:P ok szykuje sie do lekarza bo mam na 18 a ja nadal nic nie robie tylko siedze. ale mam wyjsc o 17.30 wiec dam rade... Ale ze mnie len 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julio przeciez już jest 18.10 , jak Ty chcesz wyjść z domu o 17.30 ? Chyba cos Ci sie pokićkało....

Agus84 nie smutaj kochana... łap buziaczka, idz się przytul do męża... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki 🙂

Widzę, że im bliżej terminów tym coraz większa niepewność, zdenerwowanie i obawa...a myślałam, że tylko ja tak mam...
Chciałabym sobie myśli czymś innym zająć, ale nie potrafię...


Julia_87 Trzymamy kciuki 🙂 napisz jak będziesz po wizycie, ciekawa jestem czy Twój Maluszek wciąż jest Dupą na wszystko wypięty:P

Agnieszka84 swoją drogą to ciekawe, czy nacięcie aż tak bardzo boli...i czy wogóle jest wyczówalne przy tych skurczach...?


Panna Nikt chyba za wcześnie wstała pod prysznic, ja słyszałam, że trzeba się ruszać, ale jak ma się siłę, i z pomocą kogoś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka84 właśnie słyszałam różne opinie na ten temat...
słyszałam też, że podobno przed zszywaniem znieczulają miejscowo aby można było zszyć bezboleśnie 🤔

A krocze to mnie boli ostatnio okropnie, zwłaszcza jak sobie dłużej posiedzę lub po spacerku... najwygodniej jest w łóżku...ale i tak później mam problem ze wstawaniem 🤢
Ale to końcówka ciąży, więc jeszcze trochę musimy wytrzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...