Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Fredeczkaa- mała jest przesłodka, nawet jak płacze 🙂
Karolcia- ja i mój telefon czekamy na informacje 🙂
Laktator mam ręczny Baby Ono- nie wiem czy coś wiecie o nim??? Mamusie???
No, to teraz się wyżalę... Byłam zamówić ten nieszczęsny wózek i wiecie co.... mogę czekać za nim nawet do lutego, bo producent ma przerwę świąteczną, potem na początku roku inwenturę i nie wiadomo kiedy mi go zrobią, a oni szyją pod zamówienie a nie na przód na magazyny... Jutro niby babka z tego sklepu ma zadzwonić do tej firmy i zapytać kiedy mogłabym dostać wózek, ale coś czuję że muszę szukać gdzie indziej... Może w jakiś innych sklepach mają więcej na stanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, odnośnie czekolady to ja nie pisałam, żeby nażreć się jej po porodzie bo wiadomo, że nie wolno, w szkole rodzenia położna doradziła nam żeby wziąć, bo jeśli poród trwa długo np. 12 h to człowiek głodnieje i opada z sił i nie poleca się jeść czegoś "normalnego" tylko właśnie tafelek czekolady bo ona najbardziej dodaje energii, więc ja absolutnie nie mam zamiaru zjeść całej wzięłam awaryjnie w razie wyjątkowej potrzeby 😉

odnośnie czopków glicerynowych to też zakupiłam swoje tylko one nie działają przeciwbólowo, a podobno ból straszny, ale właśnie położna poradziła nam czopki pyralgina działają przeciwbólowo i na wypróżnienie, więc 2 w 1 ale są na receptę.

A co koszul, wkładów, podkładów i innych to już trzeba się w swoim szpitalu dowiadywać bo w każdym jest inaczej i czego innego wymagają, ja biorę wszystko swoje nie będę się nikogo prosić, żeby mi dał 😉

co do laktatorów to najlepszym jest właśnie dziecko, i jeśli będziemy używać tych sztucznych to organizm będzie produkował więcej pokarmu bo będzie myślał, że jest taka potrzeba, więc ja nie mam zamiaru używać, chyba że nie będę miała innego wyjścia bo będę miała tyle pokarmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadlam tylko na chwile zobaczyc co u Was bo mam 3wojne swiatowa z ezem i musze sie odstresowac... Co do czekolady to nam tez mowila polozna w szkole zeby wziac jakas czekolade w razie dlugiego porodu bo dodaje energii i nie trzeba jej duzo jesc zeby poczuc sie na silach a z noramlnym jedzeniem to wiecej jemy a nie mamy powera:laugh: :laugh: :laugh: 😘 😘 😘 poza tym ja na sama mysl o czekoladzie czuje sie szczesliwa i maluszek tez (mam 1000wymowek na zjedzenie czegos slodkiego) :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julio a cóż ten Twój mąz wyprawia??

Wróciliśmy od moich rodziców, oczywiście najadłam sie za wszystkie czasy, dostałam wałówkę ... hahah

Karolka ja też rzuciłam papierochy jak dowiedziałam się o ciązy, a byłam namietną palaczką , paliłam prawie 9 lat... a teraz mam tak jak Ty, odrzuca mnie ten smród i czasem myślę jak ja mogłam palić, przeciez to tak smierdzi, jak sobie przypomnę cuchnące dymem palce, włosy... a teraz czuję się tak świeżutko... i na pewno juz nie wrócę do papierochów 🙂

Fredeczko a Ty nie masz rozpuszczalnych szwów załozonych, że jedziesz na ściągnięcie? U mnie w szpitalu zakładają rozpuszczalne... Wiki jest słodziutka i zdrowa - najważniejsze, nie potrzebnie Cię stresowali przed porodem, że cos jest nie tak.

MężuAkompf pozdrów Agę 🙂 widzę, że nieźle się wkręciłeś w tacierzyństwo 🙂 obcykany jestes lepiej niz nie jedna mamuśka 🙂

Emmax ja tez nie mam laktatora i kupie go tylko wtedy , kiedy uznam to za naprawdę niezbędne.

No i dołożyłam właśnie do mojej torby sztućce i kubek 🙂

Maści na sutki nie biorę bo w szpitalu u mnie dają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki a ja się coś czuję nie tages, boli mnie podbrzusze i jakoś tak piecze co chwila w układzie moczowym tak mi się wydaje, kurcze mam nadzieję, że to jeszcze nie to, bo jeszcze potrzebuję chociaż do środy czasu:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu do Was zaglądam 🙂

No goście pojechali 🙂 Torby do szpitala popakowane :P

I nie wiem czy dziś zasnę 🤨 Ale mam stresa 🤢

Emmax wszystkie informacje do Ciebie będę pisać bo mój informator (Mittka) niestety jeszcze w szpitalu a poza tym też już nie będzie miała zbytnio czasu na brzuszek zaglądać :P

Zgadzasz się??? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

A co do laktatora to ja nie biorę bo i przy Kamilu nie był mi potrzebny to i teraz dam sobie bez niego radę 🙂

Laski trzymajcie za mnie kciuki aby wszystko poszło szybko i gładko :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisałyście o laktatorach... ja na razie nie kupowałam jak będzie taka potrzeba to się kupi wtedy.

Śmigam na goli goli , bo mąż już czeka z maszynką, a ja jeszcze musiałam do Was zajrzeć przed wyłączeniem komputera:P

Życzę Wam przespanych nocek:-) Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już teraz zaciskam kciuki! Będę trzymać za was wszystkie! Głowy do góry, pierś do przodu do rodzenia marsz :-)
Swoją drogą ciekawe co mi jutro moja gin powie :-) trochę mam stresa, z reszta jak przed każda wizyta...
Poza tym kurcze biegam siusiu co 20 minut i mnie zaraz szlag trafi... Ileż można... Chyba się przeziębiłam goląc się tam na zero, w końcu wczoraj było mi tam tak zimno :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...