Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Kurcze, tak mi się chciało spać a nie mogę zasnąć. Mój synuś, moje słoneczko ma taka czkawkę paskudna że aż nie do zniesienia i to już ponad 20 minut... Oj gdybym tylko mogła, ulżyłabym mu w tych mękach. I sobie przy okazji też :-) no nic, to idę dalej próbować spać. Pewnie Asiulek jeszcze tu zajrzy późną nocą :-) dobranoc wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudniówki o 3! w nocy 🙂
Kajtucha miałaś rację 😁 😉

Skórka śliczny jest Twój Mikołajek, ja też na początku chciałam dać tak na imię synkowi 😉

U mnie jest zakaz odwiedzin w szpitalu, załamałam się 😞
Musiałam na dodatek przepakować tak torbę aby się w jedną zmieścić bo koleżanka dzwoniła do mnie że mnie nie wpuszczą z dwiema bo położne w tym szpitalu to zołzy straszne, nie wszystkie ale większość 🤨 🤨 🤨 Dało się spakować ale bez szlafroka i będę tyłkiem świecić:P 😆

To może ja poproszę położne żeby mi laktator dały jak się po znieczuleniu obudzę to będę miała na pewno pokarm jak mi Kamilka przyniosą bo cholera nie wiem po jakim czasie dadzą mi małego po tym ogólnym znieczuleniu ale chyba nie prędko... 🤨

Laktator kupię dopiero jak mi się okaże niezbędny i zamierzam kupić firmy Senso LOVI 🙂

Piotruś mały jaki śliczny 🤪 😘
O i w akcji jeszcze 🤪
Zdróweczka życzę dla mamy i Piotrusia 😘

Kajtucha i Emmax zapisałam sobie wasze tel. jakby co to lepiej mieć 😉

Boże jak ja się cieszę że mąż stoi zawsze murem za mną a nie mamusią bo nie wiem co by było 🤢

PannoNikt córcia jest przesłodka 😘 😘 😘

Uciekam na tv i o 5 spać 😉

Zrobiłam sobie dzisiaj sesję zdjęciową z mężem i brzusiem w rolach głównych, a to jedno z nich:P Tylko nie patrzcie na rozstępy 😞 ☺️ [img size=384]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kw.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej grubaski i mamusie 🙂

Nie mogłam do Was rano nie zajrzeć :P

Jestem już gotowa, spakowana i czekam aż mężunio wstanie i ruszamy 🙂 ALE MAM STRESA 😲

PannoNikt to super że jesteście już w domku a Marika jest prześliczna 🤪 Dużo zdrówka dla Was 😘 😘

Czyż nie prawda że nasze grudniowe dzieciaczki są prześliczne :laugh: :laugh: :laugh:

Dziewczynki trzymajcie się i jazda na porodówki :laugh: :P :laugh: :P :laugh: :P :laugh: :P

A Asiu mieszkanko Kamilka śliczniutkie 🤪 A rozstępami się nie przejmuj bo ja tez mam i wcale nie zwracam na nie uwagi :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie moge spać...jejku, kiedy ja w końcu prześpie porządnie noc.....zasnełam po 1 w nocy , obudziłam sie o 5.30 i juz nie moge dlaej spac....męzu wyszedł do pracy a ja musiałam wstać , bo głód mnie zaciągnął do kuchni...dzis mam wizyte u gin i nic nie wskazuje na to by za chwilke cos miało się zacząc w kierunku porodu.

AguśK trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku, żebys miała lekki poród i żeby Bartus urodził się silny i zdrowy jak rybka 🙂 bo juz pewnie nie wrócisz do nas w dwupaku 🙂
Trzymaj się dzielnie i łap oklaska na dodanie otuchy 🙂

Asiulka brzusio masz prześliczny...każdy ciązowy brzuszek jest cudowny, bo w środku znajduje się najpiekniesze-życie, maleńki człowieczek...

Miłego dnia dziewczynki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki z samego ranka 🙂 zaraz jade do szpitala trzymajcie za mnie kciuki zebym tam juz zostala i przyjechala z dzidzia za kilka dni ...
spokojnego dnia zycze wszystkim przyszlym i obecnym mama 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂

ja jeszcze w 2 paku chociaż brzuszek boli coraz bardziej 😞

pisała mi AgaK, że podłączyli jej oxytocynę, ale że może to potrwać kilka godzin,
według mnie to dzisiaj urodzi się Bartosz, trzymam kciuki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane

Ja też jeszcze w dwupaku. Czuję się fatalnie. Noc nie przespana z 6 razy byłam na siku. A teraz ide sobie zrobić mały relaksik pod prysznicem. 😉

Emmax pozdrów Agnieszkę 😘

Wiola sie wcziraj do mnie odezwała i nnapisała że mają się dobrze i wczoraj już wstawała i miała cały dzień Majeczke przy sobie. Przesyła buziaki dla Was wszystkich 😘

Jak by co do podaje swój numer 501 726 437 i tez możecie go wykorzystywać o każdej porze dnia. No i zapisałam sobie Wasze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poniedziałko wszystkie brzuszkowe mamusie, tatusiów i dzieciaczki!!!
Asiulek- brzusio piękny! a rozstępy to naturalna przynależność do klubu matek, ja też mam i jestem z nich dumna 🙂 bo dzięki nim moja dzidzia jest zdrowa i rośnie 🙂 Potem się z nimi zawalczy 🙂
Ciekawe jak tam Aga, ach, następna której zazdroszczę 🙂 tej oksytocyny 🙂
Poza tym dziś w nocy obudziłam się mokra jak po wyjściu z wody... po prostu spociłam się jak mała wielka świnka... kosmos...
Ale mm stresa przed wizytą u gina.. oby mi nie powiedziała że ciąża jest młodsza i w ogóle wtedy się zachlastam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny coraz nas mniej jak tak dalej pójdzie to nie będzie z kim pogadać 😞

Ja też coś czuję że nie dotrwam do terminu, tym bardziej że jak mi pokażą w miare regularne skurcze to mam iść do szpitala. A od soboty coraz częściej mnie męczą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wpadłam napisać, że Aga jest podłączona pod kroplówkę i ktg i ma już skurcze, ale widzę, że już wam Aga napisała 🙂

My mamy sajgon w domu, mycie okien i sprzątanie, więc będę zaglądać co jakichś czas, buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywa nan coraz więce grudniowych kruszynek.
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki!!! Jeszcze chwile i będziecie je tulić, wąchać, całować 🙂

Za AgęK trzymam kciuki, pewnie jeszcze dziś Bartuś będzie na świecie 😘
Będę się starała zaglądać jak najczęściej. Na razie muszę doprowadzić wszystko do ładu. Największy problem mamy z Majką, bo mam się rozchorowała w dniu cesarki i nic jej nie przechodzi 😞 A biedulka tak się cieszy z siostrzyczki i nie może się doczekać kiedy będzie mogła ją przytulać do woli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo 🙂

Próbowałam wejść na brzuszek normalnie z 15 minut jej 🥴

Jejku jakie pustki! 🤪

Dzięki za uznanie dla mieszkanka Kamila 🙂 😘

Aga K, Karolcia i Pikasso trzymam kciuki żebyście miały swoje maleństwa jak najszybciej przy sobie 😘 😘 😘

Idę sprzątać, może Kamil zechce wyjść wcześniej troszkę bo jak na razie to nic a nic:P Będę zaglądać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem po lekarzu, wszystko ok, mały waży tylko 2,5kg, pani doktor powiedziała, że maleńki jest 🙂 Na szczęście termin został ten sam, więcej wizyt do porodu nie mam... dostałam skierowanie do szpitala w razie gdybym nie urodziła do tyg. po terminie. Mam nadzieję jednak że z niego nie skorzystam 🙂
Załatwiłam już zaświadczenie do becikowego, więc mój kraju drzyj i odkładaj dla mnie tysiaka!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha super że wszystko super 🤪 Mały ma w sumie jeszcze 3 tygodnie więc na pewno podrośnie 😘
W jedną wizytę Kamil miał 2080 a 3 tygodnie później 2900 więc Twój Synuś też podrośnie ślicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urośnie na pewno nie martw się 🙂
Moja siostra miała w obu ciążach taki brzuch jak ja i syna urodziła 3850 a córkę 3750, ja wątpię żeby Kamil był tak wielki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najważniejsze, że gina powiedziała, że wszystko jest w normie. Teraz tylko czekanie...
Kurcze, wszystkie wywiało gdzieś 🙂 Coraz mniej tu nas jest... i będzie jeszcze mniej...
Teraz lecę trochę ogarnąć domek ale będę zaglądać. Jak Karolcia coś napisze, od razu przekażę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...