Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Czesc dziewczyny

Chwaliłam się moją Kruszynka, ze taka grzeczna, że tak ładnie śpi.. dziś cały dzień prawie na rękach i przy cycu..juz nie wiem, czy ja mam taki pokarm słaby czy co? A koszulki w nocy az mokre tak mi z piersi cieknie ...a może ona mnie po prostu potrzebowała...

Akompf tez mam takie założenie, że nie wstawie zdjęć mojej Lenki na NK, ciekawe jak długo wytrwam 🙂

Kajtucha moja szwagierka 2 tyg chodziła z rozwarciem 2 cm i skróconą szyjka..ale tez uważam , że nie wytrwasz do najblizszej wizyty 🙂

Ja nawet nie chce wspominac mojego porodu 😞 i strasznie się boje kolejnego... na razie nie chce dzieci..może za jakiś pare lat mi minie ta trauma.

Dziewczynki dopajacie czyms maleństwa? Ja swojej Lence nic jeszcze nie dałam od urodzenia. Jest cały czas tylko i wyłącznie na cycu.

Idę się wykapać póki moja mała terrorystka śpi :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was yu maz emmax nasza gwiazdka przyszla na swiat w Bozenarodzenie wazy3510,zona jak wziela ja do siebie powiedziala ze to Lenka 🙂 jak bylem tam w szpitalu to zona rozmawiala z agusia w pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA, znalazłaś mnie 🙂

AgnieszkaW - należy nie dopajać, ja nawet koperkowej herby nie podaje ani rumianku, sama to pije. Zarówno połozne w szpitalu jak i dr neonatolog i dr pediatra potwierdzały mi to.
Swietna stronka o karmieniu: http://poradylaktacyjne.republika.pl/index.html
i jeszcze www.laktacja.pl

Dziecko sie napija i najada mlekiem z cyca ;]
Moja Basia tez ma czasami ataki głodu 🙂 raz pije 5-15 minut a ostatnio ssała przez 50 minut! Sama nie wiem co sie dzoieje. Maleństwo szybciej sie najada (o ma wiecej siły by ciagnąć) ale szybiej tez trawi i stad pewnie to ciagle wiszenie na cycku, ważne żeby nie bawila sie nim i nie traktowała go jak przytulanki do spania ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my po kąpieli ale mój mały coś bardzo niespokojny a na dodatek strasznie mu się ulało i musiałam praktycznie jeszcze raz go kąpać 😞
W ogóle Bartek zaczął bardzo się denerwować przy cycku 😞 Chwytać dobrze chwyta bo ja to czuje ale za chwilę zaczyna płakać i kręci strasznie głową ciągnąc całego cyca ze sobą 🤨 I nawet nie wiem czy on się najada 😞
Jutro idziemy na jego pierwsze badanie do lekarza więc się zapytam co może być przyczyną że tak się denerwuje moja kruszynka 😞

Mężu Emmax super że wszystko w porządku 🙂
A właśnie ciekawe co tam słychać u AgusiW 😉

A tu wklejam 2 zdjęcia z dzisiejszej kąpieli 🙂

Tutaj mamusia rozbiera mnie do kąpieli :P [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0029-f4a7746be94af616bdfaeef6d81de1b4.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj pluskam się w wannie 😉 [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0030.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za stronki Akompf.
A wlasnei miałam sie pytać Was czy pijecie jakieś herbatki typu koperek włoski, bo ja sobie kupiłam i od wczoraj piję jedna filizankę herbatki BoboVita z kopru włoskiego.
Tez jestem za tym, żeby w ogole niczym nie dopajac Maleństwa karmiac piersią, ale już dzis zwatpiłam, po tym jak Mała cały dzień wisiała na cycu... ale i tak jej nic nie podam, wolę ją cały dzie karmić piersią jeśli jest taka konieczność.


AgaK fajny jest Twój Bartus 🙂

Idę spac bo padam...

Męzu Emmax wybraliście przepiękne imię dla córeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, Bartek to prawdziwy przystojniacha!
A mnie to chyba tylko oksy pomoże żeby urodzić... 3tyg bez czopa chodzę i nic... Jak widać, żaden symptom oznaczający bliski poród w moim przypadku się nie sprawdził więc zobaczycie że się jeszcze naczekam na swoje maleństwo :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podaje do picia mojemu Bartkowi albo wodę z glukozą albo robię mu melisę ale taką zaparzaną z torebki a i jeszcze koperek włoski też zaparzany z torebki ale jak coś mu na brzuszku leży 😉

Teraz uciekam do wanny i położyć się koło mężusia 😉 :P

Dobranoc grudnióweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW - być może przez jakis czas bedzie wisiaj przy cycu a pozniej unormuje Ci sie laktacja i nie bedzie kłopotu, pamietaj, że ile dziecko wypije to tyle masz pozniej spowrotem w cycku 🙂 Poza tym dobrze jest zapytac lekarza co i jak 🙂

Ja nie dopajam herbatkami bo kazde ssanie z butli czy smoczka zagraża naszej laktacji 🙂 podobno...

AgaK - ale sliczny Twój Bartuś!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtusia nigdy nic nie wiadomo ja tez nie mialam objawow a zlapalo mnie wszystko naraz czop skurcze i porod wody plodowe mi przebila polozna 🙂
Aga Bartus sliczny... Kurcze a ja nie przemywam pepusia mojej malej bo polozna powiedziala mi ze mam tylko czyscic obok 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anju, ja właśnie też chce wykorzystać to że TERAZ mogę :-) ale zapomniałam z łakomstwa że nie wolno mi jeść słonego przez to puchniecie a chipsy już zjadłam... Do tego doszło mi wysokie ciśnienie (140/80) i jak mi podskoczy powyżej 140 to mnie zatrzymają w szpitalu... Kurcze nie jeść solonego, nie pić... Masakra... Już teraz zakazy a potem przy karmieniu znowu...

Daj jutro znać co w tym szpitalu wyjdzie! Czekam z niecierpliwością!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro na 9 mam sie zgłosic na badania więc jak mnie zostawią to od razu napisze a jak nie to sie odezwe pózniej bo od razu po szpitalu jedziemy do OBI bo trzeba pare rzeczy kupic a wyprzedarze sie zaczęły :P

spokojnej nocy mamuśkom a mi i Kajtuśce porodowej 🙂
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!!

Anja trzymam kciuki, żeby Cię juz zostawili i coś zdziałali 🙂

U nas nocka pięknie przespana, Maja tylko puszczała bączki przez pół nocki czego mamusia słuchała z największą przyjemnością bo to oznacza, że kropelki pomagają 🤪 🤪

Maleńka tak już na mnie patrzy jakby wiedziała, że jestem jej mamusia i jakby słuchała każdego mojego słowa w największym skupieniu, mam ochotę ją zjeść czasem taka jest słodka!!!! :laugh: 🤪 🤪

Mamuśki dziękujemy za miłe komentarze na NK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 🙂

jaki piękny dzień!! w sam raz na rodzenie 🙂
na ktg wyszły skurcze, rozwarcie mam na 3 cm i odesłali mnie narazie do domu, mam przyjechac koło 13 lub jak odejdą wody 🙂

aaaaaaaaaaa..... zaczyna się 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

nie moge w to uwierzyc 🥴

ide pod prysznic-jeszcze sie odezwe 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Jeny, już wiem że mam zły humor... Mąż w domu dzisiaj i placek nie dość że o 3 rano zrobił pobudke bo mu gorąco i w ogóle to przyszedł do mnie rano zapytać o...hasło do komputera... No co za człowiek... To ja pół nocy kolęduje między łóżkiem a wc a jak łapie sen to przyjdzie taki i bezczelnie obudzi bo mu komp potrzebny... Zwariować można...
Muszę jechać dziś do rodzinnego uprosić do przedłużenie L4...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...