Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aguś masz rację, ja całe do południa o tym pamiętałam bo moja mama też Ewa a potem przez to zamieszanie się zapomniało...
Ewka, dużo zdrowia, szczęścia, miłości, dobroci, uśmiechow bliskich, szczególnie Twojego Piotrusia, pociechy z niego :-) i spełnienia wszystkich Twoich pragnień!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

O właśnie 🤪
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin Ewo 😘 😘 😘

Ciekawa noc mnie czeka, Kamil cały czas na rękach co 15 minut się budzi 😞 ma problem z brzuszkiem przez to mleko cholerne 😠 🤨 😞

Słodkich snów dla Was i waszych dzieciaczków, i dla nierozpakowanych mam przespanej nocki pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zaraz mojego męża wygonie z pokoju 😠

Nie dość że narobił mi ochoty na pomarańcze to jeszcze jadł je w pokoju gdzie śpimy i teraz cały pokój pachnie 😠
A dobrze wie że nie mogę jeść bo karmie piersią 😞

Dziewczynki ja zmykam do łóżka bo już północ wybiła 🙂

Dobranoc 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najserdeczniejsze życzenia,
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia,
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach,
wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija.
Wam i Rodzinie życzy Anita z Mężem i Olafkiem w brzusiu 🙂 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/domek-fdce63cf100cb72c251e5f36c10cee50.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w pierwszy dzien świąt 🙂

Czekam aż moja królewna się obudzi, nakarmię ją i jedziemy do moich rodziców.

Ewuniu ale ze mnie gapa, ja tez zapomniałam, że Ty obchodzisz imieniny a tym bardziej , ze mój mąz to Adam... wszystkiego dobrego- spóźnione ale najszczersze życzonka, spełnienia marzeń, miłości, ciepła rodzinnego i dużo zdrówka dla Waszej trójeczki :*

A mój teść wczoraj jak karmiłam chciał sobie popatrzeć na Lenkę, a ja się odwróciłam i mowię, ze nie pozwalam sobie zaglądac w cycki, jak skończe karmić to wtedy sobie na Lenke popatrzy :laugh: szczena mu opadała :laugh:

Jejku dziewczyny,ja kompletnie nie mam się w co ubrać. Ciuchy z przed ciązy są na mnie za małe..te z ciązy za duże 😞 tragedia 😞 tez tak macie?

Uciekam, miłego świetowania :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Ewuniu spóźnione,ale szczere życzenia imieninowe.Zdrówka i pociechy z Piorusia 😘

Co by to było jak by tej naszej AgnieszkiK zabrakło,buziak dla Ciebie kochana 😘

A my się dzisiaj zamierzamy wybrać na świąteczny spacer,bo na dworze ciepło,chyba że zacznie padać 😠

Życze Wam miłego świętowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was świątecznie dziewczynki 🙂

byliśmy w szpitalu na badaniach i dalej nic... mały siedzi sobie wygodnie w brzuszku 🙂
mam sie zgłosic w poniedziałek i wtedy lekarka podejmie decyzje co robimy dalej, dowiedziałam sie jedynie, że Bartek waży ok 3400 g

Wesołych Świąt jeszcze raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super Anju że wszystko jest oki. Ładną wagę na Bartuś.
Ciekawa jestem jak tam moje maleństwo, ile waży, czy dobiło już troszkę czy będzie tak maleńki jak tatuś i mamusia przy porodzie :P Ja jadę w niedzielę, bo akurat mam termin, a że moja mądra lekareczka nie przyjmuje, to muszę jechać po dalsze L4, bo dała mi tylko do dnia terminu... Ciekawe co mi powiedzą.. "łe, za dwa tygodnie proszę przyjechać" 😞 szczerze mam już dosyć tego bebzola... chciałabym pojechać do kościoła, w końcu święto, ale nie wyrobię... raz że siku nie wytrzymam, dwa- duszno mi się robi, trzy- mój kręgosłup nie wyrobi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Jak mijaja Swieta? 🙂 mamy jakies Świateczne malenstwo? 🙂

Marcina koledze urodzila sie wczoraj coreczka! 🙂


Kajtucha moja Wiki tez dostala karuzelke z pozytywka 🙂

kajtucha ja mialam bole krzyzowe... NIKOMU NIE ZYCZE ... a plecy do tej pory nawalaja mi i ciotka ktora rodzila 18lat temu tez miala bole krzyzowe i do tej pory ja krzyz meczy... mam nadzieje,ze u mnie minie...

Zgryz urodzila! GRATULACJE! 🙂

Akompf jak moja Wiki ma bole brzuszka i nie moze kupki zrobic to ja rozbieram, na palce biore oliwke i masuje okreznymi ruchami wedlug wskazowek zegara, zazwyczaj pomaga.

A moja Wiki pomagala przy goptowaniu potraw wigilijnych i przy ubieraniu choinki 🙂 hihi 🙂

Julia jesli odciagasz mleko i karmisz z butelki to mozesz pozniej miec problemy z przystawianiem,bo malenkiej latwiej sie z butli ciagnie :P

A ja chcialam wrzucic zdjecia mojej kruszynki na kompa z wczoraj i wogole Wigilijne zdjecia z Gwazdroem itd a tu du*a ... 😞 nie mam czegos tam i nie moge wrzucic :/

pozdrawiam was serdecznie! :*

I JESZCZE RAZ WESOLYCH SWIAT! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam świątecznie 🙂

A my byliśmy dziś na pierwszym spacerku bo pogoda dopisała 🤪 To znaczy pogoda dalej jest ale na dziś wystarczy 🙂

Mittka we wczorajszym popłochu jakim są przygotowania do wieczerzy wigilijnej każdy mógł zapomnieć o imieninach Ewuni, przecież ja też przypomniałam sobie na krótko przed północą :P
Ale mam nadzieję że Ewa na nas się nie obraziła 😉

AgnieszkoW ja tez mam ten sam problem tylko w odwrotną stronę, na mnie są za duże ciuchy nawet z przed ciąży 🤪

Tylko jedne spodnie na mnie pasują bo są węższe a tak pozostałe z dupy mi spadają :laugh: :laugh:

A mój Bartek wczoraj jak aniołek a dziś diabełek w niego wstąpił 🤢 Płacze, nie może zasnąć 😞 A co gorsza mój pokarm chyba mu nie wystarcza bo co chwilę do cyca go przykładam i dalej jest głodny 😞
Jak się wkurzę to zaaplikuję mu butelkę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emmax no ładnie 🤪 a przecież umawiałyśmy sie na styczeń :P

ale przynajmniej sobie wczoraj na kolacji podjadła,
kajtucha informuj nas o rozwoju sytuacji

a u nas zaczęło padac i jednak nie idziemy na spacer, nakroiłam ciasta, zrobilam kawke i zasiadamy na kanapie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tylko coś mi napisze, od razu Wam przekazę! Kurcze jak jej zazdroszczę że chociaż "coś" się u niej zaczęło dziać... Mi się ciągle śni że albo mam skurcze albo mi wody odeszły, potem się budzę i już nie wiem czy to sen czy jawa...
Lecę teraz na obiadek, rybka się do mnie z patelni uśmiecha :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej Emmax trzymam kciuki 🤪 Mężu Emmax to masz super prezent pod choinkę :laugh: :laugh: Życzę aby wszystko poszło szybko i bez problemów 😘
Czekamy na dalsze wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Emmax to trzymam kciuki,już nici z rodzenia w styczniu 🙂
Mężu Emmax w miare możliwości prosimy o relacje na bierząco 🙂

A My wyszliśmy też na spacerek i po 5 minutach wróciliśmy bo się rozpadało,a jak słoneczko świeciło to my dżemaliśmy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się wkurzyłam i muszę się gdzieś wyżalić...
Mąż zadzwonił do córki z życzeniami na święta i o dziwo eks pozwoliła mu pogadać z córka, ale ta rozmowa stanęła na tym że Wiki wysłuchała życzeń i wyrecytowała pięknie "dziękuję za życzenia ale nie chce się z tobą spotykac" i oddała tamtej telefon po czym mąż dowiedział się że ta krowa będzie MNIE!!! powoływać na świadka w sprawie... No pojeb... ta krowę totalnie... Jak myśli że będę jej świadkiem, czyli przeciwko swojemu mężowi to jest w wielkim błędzie... To raz, a dwa, nie wiem jak ona sobie wyobraża że z 1,2 czy 3 miesięcznym dzieckiem będę leciała na jej zawołanie do sądu...
Ależ jestem zła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
Emmax ciesze sie ze sie zaczeło 🙂
Kaajtucha nie denerwuj sie bo u ciebie tez sie zacznie, a ty chcialas swieta spedzic w domku 🙂
AgnieszkoK ja powoli wchodze w spodnie, ale do ideału to jeszcze brakuje. Ciekawe ile waze? 😉

A my leniuchujemy, jemy i lezymy. Mikołaj spi i je. Niestety musze go dokarmiac. Chyba przejde na butelke, bo on nie najada sie moim pokarmem 😞 Jednak po opróżnieniu butli jest taki szczesliwy!

Milego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Marcin pojechal do taty i pewnie wroci pozno... a ja zostalam z mala w domu i mamy gosci.

w dodatku mam podly humor... Marcina byla do niego zaczela znowu wypisywac smsy ! ;( dlaczego akurat w Świeta? musiala mi zjebac tak wazny dzien? Marcin powiedzial,ze jak ja zobaczy gdzies w Zlotowie to jej liscia wyplaci i szczerze? chyba bym skakala z radosci gdyby to zrobil... ;(

Kajtucha a dlaczego masz byc powolana na swiadka? chyba jest tak,ze nie bedziesz musiala isc na sprawe i zeznawac tymbardziej,ze to Twoj maz a wtedy przysluguje Ci prawo odmowy zeznan. ale do konca nie wiem jak to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki jak tam mijaja swieta bo u mnie nawet dobrze ...
mam pytanko czy wy tez macie problemy z karmieniem po cc ... bo moja kruszynka ma problemy z chwyceniem dobrze cyca i polyka duzo powietrza a co za tym idzie - malo spimy w nocy bo brzusio boli 😞 ... musze odciagac pokarm i dawac z butelki ... moze wiecie co poradzic na to...
emmax trzymam kciuk za szczesliwe i szybkie rozwiazanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko kochana, nie mam pojęcia... Skoro ona chce mnie powołać to znaczy że myśli że zeznam na jej korzyść... Artur pytał ja po co to mu powiedziała że niedługo się dowie... Jasne że przysługuje mi odmowa składania zeznań ale ja wolę chyba mieć coś do powiedzenia bo mam na nią kilka hakow ale co za baba że mnie chce powołać przeciwko własnemu mężowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...