Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Zgryz gratulacje 🙂 🙂 🙂

Agnieszko odciągaj pokarm skoro cie tak bolą...zeby zapalenia nie było 😞

A mój synek tez ma ciezki dzien. Ciagnie cały dzien cyca, nie spi i placze jak go odstawiam. Mam chyba nie za dobry pokarm 😞 Moze mało wartosiowy. Chyba trzeba przejsc na butelke!

Miłego dnia zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgryz gratuluje synka, wracaj do nas i zdaj relację co i jak 🙂

Styczniówki nie sę takie napalone na gródniówki na dzieciaczki, my to juz na początku listopada szalałyśmy:laugh:

Anja ja też bym chciała zacząć rodzić w sylwestrową noc,możemy się umówić, ale chyba wiesz czym to grozi, rychłym porodem, byłam umówiona z Akompf wystawiła mnie a później z Agąw i też mnie wystawiła, haha więc teraz twoja kolej i kajtuchy a ja dalej czekam:P :laugh:

Agak choineczka ładna, a ja zamiast się wziąć do roboty to na jutro wszystko zostawiłam, a jak mnie złapie, to mężunio będzie biedny, bez żarcia i nie posprzątane, ale jak dzisiaj posprzątam to w wigilię będzie brudno 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko ja chce skonczyc laktacje.. polozna i lekarz mi doradzili zeby rzadziej odciagac ale robia siue straszne guzki powyzej 4h a sciagac je to po prosatu masakra...

pije szalwie bo to tez pomaga...

ciekawe ile to bedzie trwac, lekarz mowil ze ze 2 tyg.. wytrzymam?

powiedzial ze w razie czego mi tabletki przepisze tylko po nich nie mozna byc samemu w domu bo sa jakies skutki uboczne...

skoda ze nie mogekarmic ale lekarz mowil ze i tak bym musiala malego dokarmiac sztucznym tym bardziej ze po porodzie ciezko mu bylo cyca zlapac...

robie malemu mleko bo zaraz sie obudzi i bedzie darcie bo mleko musi byc juz naszykowane tak mnie dziecko wytresowalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgryz gratulacje!!! dużo zdrówka!

AgaK śliczna choineczka 🙂

Aga84 współczuję problemów z laktacją.

emmax chłop da sobie radę jak będzie musiał! ja od 3 tygodni w domu nie zrobiłam totalnie nic 😉
najgorsze, że prawie wszystkie ciuszki małego czekają na wyprasowanie, nie wiem kiedy to zrobię heh.

AgusiaW jest podłączona do kroplówki, ale póki co nic się nie dzieje. Pozdrawia Was wszystkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez walczę z moim Bartkiem bo straszna maruda się zrobiła po południu i co chwilę do cyca chce i się denerwuje przy nim 😞 Nie wiem czy się nie najada czy co 😞
Teraz śpi ale nie wiem jak długo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszka84
aha to biedna sie meczysz 😞
wiesz co mi lekarz mowil ze trzeba bardzo malutko pic i wtedy mleko tez sie nie bedzie robilo. Ja juz ponad 7 miesiecy karmie i tak sie zastanawiam co bym zrobila jakbym musiala przestac karmic bo tego mleka to mam tylllle a mala juz ma zabki, dolne to jeszcze ale niby gorzej jak gorne wyjda 🤨
trzymam kciuki za ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha a ja już nie myśle o porodzie, kiedy będzie to będzie :laugh:
zaplanowałam co ugotuje i upieke, jak spędzimy święta a jak maluszek zdecyduje, że ma dosyc i już wychodzi to dobrze. Wierze, że przyjdzie w najlepszym dla siebie czasie 🙂 🙂

buzka na pocieszenie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki.
Ja też nie myślę w sensie takim że już teraz chce i koniec. Przyjdzie czas to będzie... Tylko wkurza mnie to że nic się nie da zaplanować, ani w święta wyjechać ani nic bo jakby wzięło to lepiej być tu niż w rozjazdach. A cała rodzinka wiecznie wydzwania i pyta czy przyjedziemy bo wszyscy nagle chcą mnie widzieć z wielkim brzuchem a jak przychodzi co do czego to wszyscy mi się pytała czemu jeszcze się kulam :-) jakby to ode mnie zależało. No i poza tym zawarłam pakt z moim dzieckiem żeby teraz to już siedziało w brzuchu do niedzieli najlepiej :-) bo mamusią musi sobie podjeść przez święta :-) póki co słucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa właśnie miałam pisać, że Agusia nic nie pisze, kurcze to jej się zapowiadają święta w szpitalu, może jutro albo w wigilię urodzi 🙂

A mnie coś tak brzuszek pobolewa i ciągnie w dół 🤪

Anja widzę , że miałaś termin na 10-tego i oni nic nie zamierzają z tym robić, przecież do 14 dni można się tylko przeterminować, to chyba nie poważne, że nie wywołują porodu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski ja już uciekam do łóżeczka troszkę pospać póki Bartoszek śpi 🙂

Brzuchatki a Wam życzę porodowej nocki a mamusiom w miarę spokojnej i jak najbardziej przespanej 🙂

Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz coś , 14 stron do nadrobienia 🙂

Moja maleńka śpi sobie już od godziny, wykapana, nakarmiona. Ale dzis mi dała do wiwatu. Przez prawie 3 godziny musiałam ją nosic, karmic...

Wiolka nie kupiłam laktatora, bo jakoś przetrwałam ten nawał pokarmu, przystawiałam Lenkę bardzo często do piersi i minęło. Problem mam z brodawkami bo bardzo mnie bolą jak Mała zasysa, potem jak ssie to nie boli ale jak zaczyna to tak jak pisała Mittka gały wychodzą z bólu... ale nie mam popekanych ani nic z tych rzeczy, po prostu strasznie boli moment zasysania...

Fredeczko ja Lenkę opieram o bok łóżeczka, nie podkładam jej żadnych poduszek, opiera plecki o osłonkę na barierki i tak jak ja położe tak spi, ale Twoja Wiki starsza o 2 tyg to i silniejsza 🙂

Zgryz gratuluję córeczki 🙂

Gosia poprawiłam w tabelce mój poród, był SN.

A co do diety to ja się staram nie jeśc jeszcze zakazanych produktów. Może jak Lenka będzie miała ze 3 tyg to cos po malutku zacznę podjadac, na razie jeszcze się boję, że ją brzuszek zacznie bolec.

A dziś stanełam z nią koło choinki i mówie do niej że to jej pierwsza choinka w zyciu i pobeczałam sie jak wariatka... jak ja się cieszę że ją mam, jest moim największym darem od Boga 🙂

A teraz idę się wykąpać i się kałde. Do 24.00 pospię bo mniej więcej tak się budzi Niunia na cyca.

Dobranoc kochaniutkie:*

Przespanych nocy zycze mamuskom i bezbolesnych dwupaczkom:* [file name=tabelka_grudni__wek2_a518a6c1a2ec20bddebcef59dbcb2d6e.doc size=76288]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/tabelka_grudni__wek2_a518a6c1a2ec20bddebcef59dbcb2d6e.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki a mnie coś bardzo podejrzanie brzuchol pobolewa, ale mam nadzieję, że to jednak jeszcze nie to 🤪
Boje się a tymczasem uciekam, jakby co to będę eska do kogoś pisać 😉

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...