Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Julia GRATULACJE!!!!!!!!!!!

Nocka była koszmarna, dzień tak samo, ja już nie wiem co mam zrobić, żeby ona była spokojna, teraz w końcu zasnęła bo się biedaczka tak zmęczyła 😞 😞 😞 W dodatku musiałam z nia dzuisiaj jechac do szpitala bo okazało się, że na pępku zaczęło jej wyrastac jakies dzikie mięso i trzeba było to wypalić 🤢 🤢 🤢

Jestem masakrycznie zmęczona i już sie boję nocki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejciu Wiola to się biedactwa namęczyłyście ale Maja to chyba najbardziej i jeszcze to paskudztwo na pępuszku 😞
Ale mam nadzieję że już wszystko jest ok 🙂
A mój śpi teraz jak aniołek :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

🙂

Gratuluje Julia! 🙂 wlasnie weszlam i chcialam pisac,czy jakies dziaciatka nam sie urodzily :P

moja niunia od kad Marcin znowu spi z nami bo nie ma miejsca bo rodzinka sie zjechala przesypia cale noce bez kilkugodzinnych przerw! 🙂 jedynie na cyca sie budzi 🙂

Teraz posprzatalam w pokoju poki spi jeszcze moja niunia kochana 🙂 i wyschnie podloga to bede ja kapac bo juz minela pora jej kapieli...

Marcin dzisiaj musi spac w Zlotowie bo jutro w pracy robi za kierowce 😞

a ja dzisiaj zostawilam moja niunie na 3 godziny z moja siostra! 🙂 podobno byla grzeczniutka ( ale nie dziwie sie bo moja siostra ja bez przerwy na rekach nosi i buja - juz mam przechlapane bo Wiki nauczyla sie juz ,ze nawet 10min sama polezy a teraz? ani minuty ... trzeba brac na rece i bujac i to samo z zasypianiem )

a zostawilam ja bo bylam na zakupach 🙂 kupilam prezenty swiateczne male skromne ale sa 🙂 facetom kupilam lagodzacy balsam po goleniu nivea a mamie i siostrze zestawy garniera krem + tonik + lusterko dla siostry a dla mamy krem + roll on.

Przed chwila byla szwagierka ,przywiozla prezent od dziadka Marka i "babci" Ilony hihi .

Iiiiiiii.... musze sie pochwalic :P moja niunia wyrasta powoli z najmniejszego ciuszka jaki mielismy! 🙂 z tego pajacyka z uszkami 🙂 ale jestem szczesliwa! 🙂 jak wychodzilysmy ze szpitala to byl za duzy a teraz jest w sam raz a rekawki powolutku robia sie przykrotkie ! 🙂

a tak pozatym jak przygotowania do swiat? 🙂 czujecie juz ten nastroj? bo ja tak :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka biedna ta Twoja Maja... 😞

a ja sie boje, ze moja Wiki sie rozchoruje, bo moj brat jest przeziebiony 😠 i jak kazalam brac mu lekarstwa, nawet sama mu kupilam to wiecie co zrobil? sie spytal czy mozna mieszac z alkoholem a jak powiedzialam,ze nie mozna, to powiedzial,ze wezmie jutro 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WESOLYCH SWIAT DZIEWCZYNY I MALENSTWA! 🙂




aaaa i chcialam wam opowiedziec jedna historie :P
w Zlotowie jest jedna babeczka , samotna i ma coreczke mulatke. Zawsze myslalam,ze moze jej facet pracuje za granica itd ale dowiedzialam sie ostatnio jak to bylo :P

otoz.... 4 czy 5 lat temu wyjechala do Holandii do pracy, wrocila do Polski do swojego chlopaka, okazalo sie ,ze jest w CIAZY! ten ja cala ciaze nosil na rekach, chuchal i dmuchal na nia , byl przy porodzie iiiii.... wyszlo ciemnoskore malenstwo :P wyzwal ja od szmat i wybiegl ze szpitala :P podobno od tamtej pory slowa z nia nie zamienil.

Myslalam,ze padne jak sie dowiedzialam,jak to bylo hehe 🙂 ale sama musiala nie wiedziec,ze wpadla z innym skoro z tamtym chlopakiem byla caly czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka zostały Emmax, Anja25, Kajtucha, Aanniiuussiiaa i Edyta2509 🙂 I chyba to wszystkie 🙂

Fredeczka ja tez się boje o Bartka bo mój Kamil jest chory i ma katar więc staram się izolować ich od siebie ale wiadomo zarazki wszędzie mój mały zostawia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko to naprawdę niezła historia...
Ode mnie właśnie goście wyjechali, ach dostałam, w sumie mój synek dostał od cioci śliczna karuzelkę z pozytywką do łózeczka :-)
miałam teraz ubierać choinkę ale tata nie może jej znaleźć w piwnicy... Muszę czekać do jutra i mi kupi...
Teraz już leże znowu na mojej grzejącej podusi ale kurcze pomaga tylko na chwilę... Zwariuje z tymi plecami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia gratulacje!!!!

Wiola to współczuje Tobie i Majeczce. Trzymam kciuki żeby dzisiejsza noc była spokojniejsza!

Asiu współczuję żółtaczki. Mój mały miał prawie 14 tego na b.. hehe nie mogę zapamiętać jak to się nazywa :P Oby święta minęły Wam spokojnie. Buziaki na pocieszenie 😘 😘 😘 😘

Pikasso jeszcze raz gratulacje i witaj spowrotem 🙂

Fredeczko rozpieszczają Twoją Wiki noszeniem na rączkach, ale co im się dziwić 😉

Ja też już czuję klimat świąt!!! Nie wytrzymaliśmy do jutra i ubraliśmy choinkę, a teraz słuchamy sobie świątecznych przebojów 🙂 Mąż robi serniczek 🙂 Super jest!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka ale mi was szkoda, a zwłaszcza Mai, musiała się nacierpieć bidulka 😞

fredeczka no to nie zazdroszczę ci tego noszenia, a pewnie będzie coraz gorzej bo jak się przyzwyczai to już koniec 😮

a ja mam wszystkiego dosyć, już chcę styczeń 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia gratulacje 🙂

Wiola przykro mi że Majeczka tak się namęczyła,mam nadzieję że szybko jej przejdzie i wreszcie wypoczniecie 🙂

A my też nie śpimy mała po kąpieli podrzymała przy cycu a jak ją odstawiłam to oczy wielkie i marudzi.

Dlatego zmykam dziewczynki i dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nawet nie uwierzycie ale mój Bartek zasypia przy kołysankach :laugh: Nie mógł zasnąć i płakał i denerwował się bo zasnąć nie mógł aż zaczęłam śpiewać i chwila moment i śpi :laugh: :laugh: :laugh: Zobaczymy czy następnym razem się uda 😉
A teraz ja też mówię Wam dobranoc 😘

Emmax głowa do góry i na Ciebie przyjdzie pora i to niebawem 🙂
Łap oklaska na pocieszenie i kilka buziaczków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój Szymek nie chce w ogóle spać i zaraz mnie szlag trafi. Wierci się, kręci, wypycha, kopie... Boli! Nie dość że mecze się z tymi pieprz... plecami to jeszcze mój mały bzyk nie daje mi spokoju przez cały dzień...
Ciekawe czy takie bóle oznaczają że przy porodzie będę miała też bóle krzyżowe, bo jeśli tak to ja nie wytrzymam tego, nie zniose... Już teraz oczy mi się łzami zalewają jak mnie strzyknie... Mam dosyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja malutka spi sobie na mnie wiec mam sekunde zanim pojde sie kapac

o 21 zlapaly mnie bole parte a o 21.29 byla moja Nathalie ze mna,,, czy ktoras jeszcze urodzila????
oki dokey pozniej zagladne bo mam kupe rzeczy do zrobienia a czasu na miinusie:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WESOLYCH MAMUSIE!!!

♥.´
`*.*´¨)
¸.♥´¸.♥*´¨)
(¸.♥´ (¸.♥`
(`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´)
♥*♥ WESOŁYCH ŚWIĄT ♥*♥

Niech te Święta
Tak wspaniałe `` . __/_._
będą całe ``````` _).♥ (_
jakby z bajek `````` ●
Niechaj gwiazdka ``,●,●,
z nieba leci ``````,●,*,●,
niech Mikołaj ````,●,*,*,●,
tuli dzieci ``````,●,*,*,*,●,
Biały puch `````,●,*,*,*,*,●,
niech z ```````,●,*,*,*,*,*,●,
nieba ```````,●,*,*,*,*,*,*,●,
spada ````````````█|█`````
niechaj piesek●●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●●
``````__/_._`` w nocy gada
``````_).♥ (_``.Niech choinka
````````.● `````pachnie pięknie
```````,●,●, ```no i radośc
``````,●,*,●,` będzie wszędzie !
`````,●,*,*,●,
````,●,*,*,*,●, ….niech biały opłatek
```,●,*,*,*,*,●, ``w dłoni nie drży
``,●,*,*,*,*,*,●, `z lęku jak z zimna
`,●,*,*,*,*,*,*,●, ```niech drży
```````█|█````` szczęściem
●•●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●•● wzruszony!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtusia szkoda mi Ciebie biedulko... mam nadzieje, że chociaż poród będziesz miała lżejszy skoro teraz sie tak męczysz.

Mój Bartek ma czkawke teraz i cały brzuch mi podskakuje :laugh:

sałatka zrobiona i troche nawet podjadłam :P a bigosik...mmm... też spróbowałam 😉

ide sie położyc bo jutro Wigilia i pasowałoby wcześniej wstac bo podobno jak sie długo śpi to potem cały rok taki "przespany" :P

dobranoc wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julia! Gratuluję!!! Jeszcze napisz ile wazyla i mierzyła Twoja królewna! Super, jeszcze tylko kilka mamusiek do rozpakowania 🙂

AgnieszkaK - nic dziwnego 🙂 po to sa kołysanki 🙂 heheheh
Moja Malutka uspokaja się przy piosence "Małe pieski dwa" 🙂 nawet sama zaczynam zwrotki układać 🙂

Wiolka - współczuję Wam tych nerwów i tego, ze się Majeczka tak musi namęczyć. Nieciekawie z tym pępuszkiem to brzmi... 😞
Serce ściska, że takie maleństwo musi przechodzic takie rzeczy...

A moja Basieńka męczy się nadal z brzuszkiem... juz myślałam, ze to przez moją dietę i jej przeszło ale okazuje się, ze ma nadal zagazowany. Wczoraj pediatra kazała wykupić Dicoflor 30 i kontynuować Bobotic ale po tym Dicoflorze jest chyba jeszcze gorzej... Mała się pręzy i płacze z nienacka nawet jak śpi, nie robiła kupki od wczoraj północy... wyczytał mężunio na ulotce, ze to lek na biegunkę czyli działa odwrotnie... Nie wiem juz sama co robić.. Odstawimy chyba na jeden dzień i zobaczymy, czy będzie lepiej...

Któraś z Was pisała o czkawce - najlepszy sposób na czkawkę to przystawienie do cyca 🙂

Kajtucha, moze Cię pocieszę, ale ja miesiączkowe mam i krzyzowe i podbrzuszne a przy porodzie krzyżowych na szczęście nie doświadczyłam 🙂 😎 😎 😎 😎

Emmax - nie dużo Ci zostało do stycznia 🙂 Ciekawe czy wytrzymasz 🙂 Życzę Ci tego!

Apropo życzeń, bo mogę nie mieć chwili Was odwiedzić:

Wszystkim Wam życzę dużo radości z macierzyństwa, duzo słońca w pochmurne dni, dużo uścisków i miłych gestów, najwięcej ze wszystkich uśmiechów Waszych maluszków - tych pierwszych oraz tych z pierwszymi ząbkami.
Każdej z Was w te PIERWSZE radosne święta ze swoimi cudeńkami życzę aby każdy dzień przynosił Wam tyle radości co do tej pory, a dla mam, które czekają na swoje cudeńka nadal aby pierwsze kwilenie było zapowiedzią najszczęśliwszych chwil!

"Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń,
że może z niej uczynić Betlejem
Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce,
że może przyjąć nowo narodzoną miłość...
do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja
a miłość przyjdzie sama... "

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To się napracowałaś dziś Anju.
Ja sałatkę będę kroić jutro bo dziś przez tych gości nie daliśmy z rodzicami rady zrobić wszystkiego... Ale sernik się już piecze :-) uwielbiam wylizywać miskę po cieście sernikowym :-) pycha!
Zaraz mąż przyjedzie więc trzeba się przygotować :-) i zaraz też idę do spania także dobranoc wszystkim, słodkich snów!
Mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie lepsza niż każda poprzednia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha!

Skórko! Ślicznie wyglądasz ze swoją Kruszynką! Dzięki za przyjęcie zaproszenia na NK :P

Anja - oj smaka robisz a my matki karmiące tylko popatrzeć sie mozemy na sałatkę i bigosik :P

Dobranoc MAMUŚKI i BRZUCHATKI! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamusie i brzuszki 🙂

ja nadal w całości i nadal nic się nie dzieje, jeszcze tydzień wytrzymać 🙂

a Wam wszystkim w te nadchodzące święta Bożego Narodzenia, życzę zdrowia dla Was i Waszych rodzin, szczęścia oraz spełnienia wszystkich marzeń, by czas Tych świąt był oazą spokoju, miłości i radości w Waszych domach 🙂

Buziaczki dziewczynki, zajrzę wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane 🙂

Moja Lenka spi sobie nakarmiona 🙂
A ja wykorzystałam ten czas i umyłam sobie głowę, zjadłam sniadanko, obdzwoniłam rodzinke z zyczeniami...

I Wam moje drogie zycze wszystkiego co najpiękniejsze na te Święta. Dużo miłości, ciepła rodzinnego, Świąt spędzonych w radosnej atmosferze 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...