Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kajtucha wcale Ci się nie dziwie że jesteś wściekła,sama bym udusiła taką wredną babe 😠 A powołała Cię na świadka bo pewnie chce żebyście się poczuli zagrożeni w jakiś sposób i stracili swoją pewność siebie,więc nie przejmuj się mało wartościową laską.Wierze że dacie rade bo prawda jest po Waszej stronie.Szkoda tylko że córeczka jest pod takim wpływem swojej głupiej mamusi bo tylko na tym cierpi 😞
Ale nie martw się kochana wszystko się napewno poukłada 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dziękuję Mittka, kochana jesteś!
Mam nadzieję że jeśli zdecyduję się zeznawać, pogrąże ją jeszcze bardziej i wpakuje w takie bagno że się nie wygrzebie, za to co robi nam, mojej rodzinie i swojemu dziecku (wynajęła na mnie detektywa,groziła moim rodzicom...) Tak zepsuć człowiekowi krew w same święta... Głupia baba i tyle...
No ale nie będę się już denerwować bo gdyby o tym wiedziała, napewno by się cieszyła że komuś zepsuła święta, więc już o tym nie myślę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

Dziewczynki dziękuję za życzenia imieninowe 😘

To nasza Emmax spotkała się w szpitalu z AgusiąW 🤪 Ciekawe która wcześniej urodzi! trzymam kciuki za obydwie!

Kajtucha przykro mi z powodu Waszej sytuacji, ale bądź twarda! Poradzicie sobie na pewno!

Lecę się wykąpać póki Piotruś śpi. Buziaki i jeszcze raz Wesołych Świąt!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikasso ja jestem po cc i jakbym nie kupiła sobie nakładek na sutki AVENT to mogła bym sobie pomarzyć o karmieniu 🤨
Przed porodem miałam normalne sutki a po zrobiły się małe miękkie i mały nie mógł chwycić wcale 😞 ale czy to wina cc to nie wiem 🤨
Dała bym nobla człowiekowi co te nakładki wymyślił 🤪
Kamil ładnie je i przybiera na wadze prawidłowo, ostatnio gdy miał pobieraną krew to był ważony i jest ok 🙂 🙂 🙂

Wczorajsza noc nieprzespana tak jak myślałam 😞 a później ładnie spał, ciekawe jak dzisiejsza noc mam nadzieje że dobrze bo ledwo z mężem żyjemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax mam nadzieję, że już po wszystkim i tulisz maleńką.
Wiedziałam, że będziemy mieć typowo świąteczne dzieciątko.


W sumie jutro ostatni dzień świąt, ale życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Emmax... mam nadzieje, że nie będzie miała tak cięzkiego porodu jak ja, widze podobny przypadek. Mnie tez odeszły wody a szyjak była nie gotowa, żadnego rozwarcia... trzymam kciuki, żeby nasza Emmax nie męczyła się tak jak ja, żeby urodziła szybciutko i bezboleśnie.

Kajtucha nie denerwuj się jakąs babą głupią...
Co do bóli krzyża to ja mam takie jak mam miesiączkę, a przy porodzie nie miałam, więc to nie jest reguła że jak masz takie bóle podczas okresu to i przy porodzie będą.

My dzis cały dzień u rodziców, wczoraj u teściów a jutro się nigdzie nie ruszam z domku z Lenką bo biedna się tak umęczyła przez te dwa dni, że juz chyba ma dość..śpi jak suseł po kąpanku i po cycu.

Ja tez się kładę...

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Widzę że nie ma jeszcze żadnych wiadomości od Emmax 😞
Mam nadzieję że urodziła już swoją kruszynkę 😉

A mi Bartek znów dał popalić 😞 Znów płakał, denerwował się ale nie sądzę że żeby bolał go brzuszek bo nie prężył się 😞
Nie wiem co mu dolegało 😞

A to zdjątko mojego małego przystojniaka 🙂 [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0027.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Ale fajnie Świąteczny dzieciaczek 🤪
Gratulację dla świeżo upieczonej mamy i córci 😘 😘 😘

U mnie nocka super w porównaniu z ostatnią 🤪 Kamil już normalnie robi kupkę ale ma problem z gazami teraz 🤨 tak się biedny namęczy że szok 😞
Mam w domu herbatkę HIPP z kopru włoskiego i tak się zastanawiam czy mu nie dać troszkę... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa mój Kiciuś ma już dwa tygodnie jejku 🤪 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Nie da się opisać w słowach Miłości matki do dziecka, to trzeba przeżyć po prostu... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie i Brzusie 🙂 fajnie ze macie Bozonarodzeniowe Dzieciatko 🙂 suppper 🙂 U Nas jest szansa na Walentynkowe 🙂
Asiula co do gazow to kup espumisan dla dzieci w kroplekach albo zapytaj lekarza o recepte na Debridat 🙂 bardzo dobry na kolki gazy wzdecia itd. 🙂
Pozdrawiam Was swiatecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula możesz mu dać tę herbatkę ale lepsza by była też z kopru włoskiego ale taka zaparzana z torebki 🙂
Ją też można bez problemów podać tak małemu dziecku bo ja swojemu podaje od czasu do czasu i gazy super po nich odchodzą małemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂

Ale super wieści.Gratulacje Emmax i dużo zdrówka dla Lenki 😘

AgnieszkoK jaki przystojniacha z Bartka 🙂

A u nas nocka w miare znośna,jedynie morze kupki nas w nocy powitało :P teraz Emilka śpi i pewnie by pospała do 17,ale przed 14 jedziemy do siostry na świąteczny obiad i zobaczymy jak to przetrwamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kulam się Klauduś kulam... Nie jest lekko, a wręcz przeciwnie do potęgi piątej ale co zrobić... Dziś wieczorem po imieninach mamy mogę już rodzić 🙂 ale moje dziecko ma swój świat i swój kalendarz... Nie da się z nim dogadać... Jutro jadę do szpitala bo kończy mi się L4 no i na jutro przypada TEN dzień, może mnie przebadają i powiedzą coś konkretnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!!

EMMAX WIELKIE GRATULACJE I DUZO ZDROWKA!!!!!!Oby was kolka ominęła!

Asiula ja podawałam Majce tą herbatkę ale po niej było jeszcze gorzej bo stwarzało się więcej gazów i młoda nie mogła sobie z tym poradzić, jak już ja bym dawała rumianek ale bardzo rozcieńczony.

Nasza Wigilia była do bani bo wylądowałyśmy z Majeczką w szpitalu 😞 😞 😞 Przez 2 dni non stop mi płakała, spała po 2 min. i znowu pół godziny płaczu. Ciągle.... zapadło jej się ciemiączko bo nie chciała jeść ani cyca ani butli i byłam zmuszona jechać z nią na pogotowie. Zostawili nas na noc i Majka jak a złość przespała całą nockę jak mops (nie jestem wyrodną matką ale gdyby płakała to by szukali przyczyny) i wypuścili nas na drugi dzień bez wyjaśnienia sprawy. Na szczęście udało mi się ich przekonać, żeby zrobili jej USG brzuszka i badanie uszu. Zdrowa jak ryba dzięki Bogu ale ma dużo gazów 😞 Wystarcyło, że przyjechałyśmy do domu i znowu powtórka z rozrywki, Majka płakała strasznie więc dziadkowie pojechali 50km do dyzurnej apteki kupić jakieś kropelki o których przypadkiem usłyszeli a o których mi lekarze w szpitalu nie powiedzieli.Gnoje zasrane 😠 😠 😠 W sumie to wyszłam na wariatkę bo niby przyjechałam ze zdrowym dzieckiem ale nie ma tego złego co by na dobre nie wysdzło, przynajmniej Majka jest przebadana w zdłóż i wszeż i wiem, że jest zdrowa. Kropelki póki co pomagają, wczoraj zasnęła o 1 w nocy i prawie się nie budziła. Oby pomogło!!!

Generalnie to Święta mamy do d... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta swieta i zaraz po swietach ... jak ten czas szybko leci... moje sloneczko ma juz tydzien 🤪
Wiola co do gazow to cie rozumiem bo sama mam z nimi problem dwie noce nie spalam ale dzis bylo nawet spokojnie ... tez podalam herbatke z kopru wloskiego ale taka do zapazanie i pomoglo.
buzki na poludnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki
Jestem po pierwszej nocy w domu z Bartkiem 🙂
JUz jestem po pierwszej depresji, wczoraj bałam się ze mam za mało pokarmu bo mały robił jedną kupke i jedno siku na dobę...
a karmiłam tylko piersią.. wczoraj troszeczkę dokarmiłam sztucznie i dzis juz jest dobrze i wracam do karmienia tylko piersią, juz mam więcej pokarmu. W sumie to wiekszośc czsu go karmię, 🙂 ale jestem szcześliwa.
Czy są jeszcze nie rozpakowane mamusie? Kajtucha co z Tobą? Co z Ajną?
Wesołych śwaitek dla wszystkich!
( A wigilie i I dzień swiąt spędziłam w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...