Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nikogo już tutaj nie ma? No tak, Julka pewnie rodzi więc zostałam sama o tej porze :-( a ja tak cierpię... Nic mi nie pomaga, nigdy mnie tak nie bolało jak dziś... Nawet się przewrócić nie mogę z boku na bok... Jeśli porodowe bóle krzyżowe też tak wyglądają to ja chce ogólne znieczulenie i w ogóle chce być nieprzytomna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witajcie

Ale miałam postów do nadrobienia , ło rajuśku, co się dzieje z naszym forum, gdzie się podziały czasy kiedy musiałam siedzieć czasem godzinę, aby nadrobić :laugh:

Kajtucha urodziłaś, bo cos Cie nie ma, a jesteś ostatnio najaktywniejsza na brzuszku 🙂

Moja mała perełeczka spi sobie smacznie. Dzis w nocy jak ją przebierałam, to tak mi się osrała jak Twoja Basia Akompf - po same pachy hahah

Miłego dnia kochane:*

A brodawki nadal mnie bolą 😞

Ach no i moja Lenusia dziś już tydzień na świecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂

A my nocka w miare dobrze,a z samego rana mamuśka wyskoczyła na wigilie do szkoły,objadłam się ciasta,ale tylko serniczka i jabłecznika i musiałam przylecieć na cycusia 😁 ale przynajmniej wyszlam do ludzi 🙂 Emilka też dostała prezent aniołka 🙂

AgnieszkaW mnie sutki tak aż nie bolą,ale jak mała zaczyna ssać cyca to też przez chwile tak boli że aż oczy mi wychodzą 🙂 i chyba to tak do końca nie przejdzie.

Jak tam dziewczynki 2 w 1 się czują?? mam nadzieję że dziś troszke lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Nie urodziłam... Ja to chyba jestem pozszywana, pozapinana na wszystkie spusty, kłódki, guziki i co się da :-)
próbowałam ugadać się z moim dzieckiem żeby teraz już się nie rodziło aż do terminu więc liczę na niego :-) Właśnie się obudziłam... Krzyż mnie nadal napier...niesamowicie, do tego jeszcze brzuch... Mama mi mówi że jeszcze w samą wigilię pojadę do szpitala rodzić ale całe szczęście wiglie spędzamy u babci a szpital jest tuż obok więc się śmieje że jadąc do szpitala najpierw zadzwonie do babci żeby mi podgrzała wigilijne jedzonko, pojadę i się najem i zaraz po tym prosto do szpitala :-) ale tak na serio to czuje że się mega przeterminuje :-( no cóż, moje dziecko żyje wg swojego kalendarza :-(
muszę zwlec się z wyra i iść do sklepu bo bułeczki na śniadanie ale kurna nie wiem czy wstanę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!!

Mittka co tu nam od samego rana robisz ochotę na takie pyszności? też bym zjadła serniczek!!!

AgnieszkoW mnie też tak strasznie bolały sutki, że prawie płakałam, ale samo przeszło po jakimś tygodniu więc nie wiem co Ci doradzić. Zauważyłam, że jak byłyśmy w ciąży to ja byłam dokładnie 2 tygodnie przed Tobą (np. Ty kończyłaś 30 tydzień ja 32) i dzieciaczki też tak urodziłyśmy :laugh: Lena ma dziś tydzień, a Piotruś 3 🤪

Kajtucha Ty to się wymęczysz bidulko pod koniec ciąży. Trzymaj się dzielnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam !

Antoś spi i nie widać żeby zamierzł wstać, co jak co ale śpioch z niego jest nie samowity - ale to jest plus 🙃

A co do bolących brodawek to mija gdzieś po tygodniu.

A zapomniałam sie pochwalić bo Antoś od wczoraj jest zarejestrowanym obywatalem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ja już teraz nie mam nic przeciwko, żeby to był styczeń, wręcz bym chciała, ale to niestety nie zależy ode mnie, ale nie robię totalnie nic z rzeczy przyśpieszających poród więc zobaczymy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha zwracam honor obie z Emmax macie szanse urodzić w styczniu.

A z tymi naszymi maluszkami to rzeczywiście róznie bywa i one same najlepiej wiedzą kiedy chcą ujrzec świat.
Tak było z moim Antosiem, szłam do szpitala w regularnymi skurczami a jak juz mnie podłączyli po KTG to cisza przez dwa dni. Zero skurczy a w piątek jak na zawołanie co 5 minut i takie silne. I juz nie było odwrotu - od razu na stół 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewoje!!!

Majeczka też jest od wczoraj zarejestrowana i w tej chwili ma większe prawa w Chorwacji jako obywatelka niż jej mamusia na tymczasowym :laugh: :laugh: :laugh:

Wczoraj była położna i mój czupurek ma już 4 kilo!!!!!!! Przez tydzień przytyła 500gr 🤪 🤪 🤪 :laugh: :laugh:

AgnieszkoW kupiłaś sobie ten laktator, ściągasz troszeczkę przed karmieniem? To na bank pomoże, wiem z doświadczenia(doświadczona mamuska hahahahha :laugh: )

W końcu znalazłyśmy sposób na ta pierniczona kolkę, herbatka rumiankowa!!! Oczywiście rozcieńczona na maxa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga84 ja też miałam plany, ale nie mam wprawy w sprzątaniu jedną ręką więc nic z tego :laugh:

Wiola ja też dawałam małemu rumianek, ale nie żadne herbatki dla dzieci, tylko taki zwykły z apteki -położna tak doradziła bo ona jest przeciwna tym wszystkim specyfikom dla dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...