Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestem 🙂

jeszcze 2w1, zrobili mi ktg, wyszły regularne skurcze ale dosc słabe, wysłali na 2-godzinny spacer i wtedy nic nie czułam, potem znowu ktg, regularne skórcze ale nadal słabe i odesłali nas do domu, mam przyjechac jak już bede wyła z bólu 🙃
czuje, że są teraz mocniejsze i zaczynają bolec mnie jeszcze krzyże a więc za pare godzin już bede mamą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja też mykam do wanny i lulkać 🙂

Kurcze musiałam dać mojemu Bartusiowi mleczko z butelki bo przy cycku to takiego nerwa dostał że nie chciałam się męczyć ani jego 😞 Zjadł 90 ml i śpi jak aniołek 🙂 Ciekawe na ile mu wystarczy 😉

Dobranoc kochane i życzę spokojnej nocki a pozostałym dziewczynkom 2w1 porodowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze Anja to się najeździsz,ale w domu lepiej 🙂
Pewnie będzie porodowa nocka :laugh:

Ok dziewczynki moja kruszynka śpi wykąpana,nakarmiona.To i ja ide się położyć i czekam aż się ostatnie pranie skończy i oddam się błogiemu spaniu póki moja królewna mi na to pozwoli 🙂

Dobranoc dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj aniołeczek juz spi od godziny. nakarmiona, wykapana i pachnąca 🙂 ja teraz idę do wanny i tez lulu mam nadzieję ze tak jak wczoraj do 2 w nocy 🙂

Buziaczki i mam nadzieje ze jutro już bedą wszystkie rozpakowane.

Kajtucha masuj te sutki ... 🙂

Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany!!!! Anja to fantastycznie!!!!! Ja też bym wiolała być w domu i czekać na finał. Jestem podjarana jakbym to ja miała rodzićnie ty hehe, chociaż jak wspominam to aż mam ciarki na plecach 🤢 🤢 🤢 🤢 Kochana zyczę szybkiego i jaknajmniej bolesnego porodu!!!!!!!!!

Moja kruszynka też wykompana, najedzona i śpi w końcu bo znowu dzisiaj mamusi dała popalić 🤔

Kajtucha nie łam się chociaż wiem dokładnie co czujesz!!!!

Idę oglądać dr Housa 🤪 🤪 glupia baba zamiast iść spać :P :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha jeszcze zatęsknisz za brzusiem i nie raz z przyzwyczajenia pogłaszczesz się czule po nim zapominając że już tam nie ma dzieciątka tylko gdzieś śpi koło Ciebie 😉
Ja się złapałam kilka razy na czymś takim 😁

Kamilek śpi, dzisiaj było kolejne pobranie krwi 🤨
Jutro wyniki i zobaczymy czy bilirubina spadła 🤨 DAJ BOZIU!!!

Dziś małemu odpadł kikut pępka 🙂 Wczoraj dałam mu troszkę tej herbatki z kopru włoskiego i to działa 🤪 Pryka sobie normalnie nie musi się biedny tak napinać i męczyć jak wcześniej 🙂 🙂 🙂

Nie dam chyba rady nadrobić froum bo oczy mi się zamykają 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam grudniówki.Kajtucha wiem że jesteś po terminie i chcesz już wreszcie urodzić 😉Moja siostra skakała na takiej piłce będąc w ciąży http://dooktor.pl/image_atta/art/eZ9GAzVRo1x7mUA0d09058D5aQ40ki.jpg
a po 24h urodziła do tego herbatka z liści malin i myśle że trafisz na porodówke 🙃 Pozdrawiam życzę szybkiego rozwiązania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja - to sie naczekasz na tego synka 🙂 zawsze lepiej w domu niż w szpitalu ale też się najeździsz 🙂 ale zostało Ci niewiele dni więc się pospiesz 🙂 W końcu grudniówka musi urodzic w grudniu 🙂 hehhehehe

Wiolka - moja Kruszyna spała dziś 4 godziny aż musiałam wybudzić ją na kąpanie, co u niej niespodziewane aż 🙂 a teraz zabawa - po jedzeniu odkładam spać, a ta sie budzi i znowu chce jesc, no to ja ja znowu do cyca i do łózeczka a ta spowrotem chce jeść i znowu do cyca i zasypia i tak w kółko 🙂 🙂 - do trzech razy sztuka 🙂

Kajtucha 🙂 trzymam kciuki żebyś w końcu urodziła, bo serce się kraje jak tak marudzisz :P Daję oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf dziękuję :-)
Asiulek, trzymam kciuki za pozytywne wyniki badań!
Madziulek, taka piłka to dobry sposób ale u mnie jej tu nigdzie nie dostanę a z allegro zanim przyjdzie to zdarze urodzić :-) czekamy na baterie do kamery już tydzień i ciągle jej nie ma więc muszę poszukać czegoś innego niż ta piłka 😞 a herbatkę pije już jakieś dwa tygodnie...
No nic, zobaczymy jutro, spróbuje metody 2xS (schody, spacer) czy moje wysiłki coś dadzą... 3xS nic nie daje, bo co do seksu, że niby pomaga... To ja już powinnam z 5 dzieci urodzić wg tej teorii...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest po północy, chyba pojade do szpitala i nie dam sie zawrócic :P

skórcze mam już co 2-3 minuty ale nie są aż tak bolesne jak sie spodziewałam 🤔 położna kazała mi przyjechac dopiero jak już sie bede zwijac z bólu ale M sie boi, że potem nie dam rady zejsc ze schodów... no i co tu robic 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczynki bardzo wieczorowo ale mam dopiero chwilke bo tak to spedzam caly moj czas z moja kruszynka... Nie chce jej zachwalac ale ja jak narazie nie mam zadnych z nia problemow, je, spi, robi kupke i jest bardzo grzeczna.. Budzi sie co 3-4h na jedzenie i spowrotem lulu ale nie bede zapeszac...
Co do sutkow to mnie jeszcze troszke pobolewaja jak mala zaczynna ssac pozniej juz przechodzi...Na poczatku to byly jaja bo mnie pogryzla i ciezko bylo ja karmic ale kupilam taki krem LANSINOH z lanolina i nawet pomogl.
A co do mezow to rety ja dopiero tydzien po porodzie a mi sie juz chce 🤪
🤪 🤪 🤪 A tak z ciekawosci to czy ja musze czekac bite 6tygodni jesli nie bylam nacinana ani nie popekalam...(gdybym miala szwy to bym oszalala) Dziekuje mojej poloznej jeszcze raz za swietna prace 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
kurcze brak wiadomości od Ani... Cisza, w nocy co szłam siusiu to patrzyłam niecierpliwie na tel czy są jakieś wieści od niej ale brak...
A ja ale miałam dziś koszmarny sen, śniło mi się że mnie rozcieli przy porodzie aż do połowy uda... Masakra...
Miłego dnia wszystkim życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...