Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

moj szkrab przezawznie zasypia sam na lozku jak i w lozeczku .. nie mam z tym problemow ale te jego nocna harce to mnie wykanczaja ... np dzis poszedl spac o 22 i obudzil sie o 1 i tak musialam sie z nim bawic do 3 bo inaczej to ryk ... potem spanko do 5,30 bo tatko idzie do pracy wiec i on tez musi wstac go pozegnac no i dopiero zasypia tak po 6 i spi do 8 ... a przez caly dzien jak bym z nim nie wyszla na spacer to nie bedzie spac a dupka musi jezdzic zeby spala - jeszcze troche to sie wykoncze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i nie spi... zrobil kupe, przewijam go a on sika.. caly sie osikal na buzi bo nozki mial do gory bo czyscilam pupke... ide po pielucha i lezal na macie przychodze a on osral mate... ja pierdziele.. wlasnie piore wszystko...

nie chce jesc tylko placze.. moze zabki? ale nic nie wyczuwam...

akompf, masz racje zaloze na 3 🙂

kajtucha tez mam taki lezaczek tylko ja mam 3w 1 i hustawke mam do tego.. tez lezaczek naklada sie na ramy hustwaki i tak jest 3 czesc i tez mam z fisher...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtuszka lezaczek bardzo fajny ... trz bym chcial kupic cos takiego mojemu szkrabowi ale jak narazie pieniedzy brak a jak bede juz miec to mi sie wydaje ze juz nie bedzie mu potrzebny :P

wiem na obiad zrobie krupnik - cos znalazlam w szafce - niech dzis zje sobie zupke
a powiedzcie kaszke swoim maluszka dajecie taka gesta zeby jadl z lyzeczki czy pija z butli ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za jakies 3 - 4 dni dam mu taka gestrza zobaczymy jak zareaguje na nia czy wogule bedzie chcial ja jaesc .. bo teraz nie chce dawac bo ledwo co uporal sie z biegunka wiec niech troszke sobie odpocznie

ale macie zarabiste te lezaczki ... ktora mi taki kupi 🙃 🤪 😁 zarcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja dzisiaj z zazdroscią patrzyłam jak dzieciaczki spokojnie w fotelikach jeździły w sklepie a moja się darła w najlepsze i trzeba było nosić 😜 ale pierwszy raz się tak zdarzyło ostatnio ładnie robiła z nami zakupy leżała w wózku jak lord i rozglądała się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...