Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No. Udało się. Przezyłam 🙂

Meżunio dzis do doadtkowej pracy poszedł, wróci po 2 w nocy, więc od rana jestem sama z Basiulkiem, Myslalam, że nie przeżyję a tu niespodzianka 🙂 Basia grzeczna jak aniołek, wieczorkiem miała tylko schizy, ale to ze zmęczenia. Po kąpieli przez ostatnie dwa tygodnie dostawala kaszke w butli ale dziś z racji, że sama to chciałam nakarmić cycem. Tak mnie córka popędziła, że nogi mi sie plątały jak biegłam po butle. 🙂 Na zabki się nie zapowiada ale piąstki i ślina górują 🙂 Ale tak może się ciągnąc miesiącami 🙂 A nie powinny sie najpierw dolne jedynki, potem gorne i dopiero dwójki? Choroba daje sie we znaki, szczególnie jak Malutka leży to kaszel ją męczy a w nocy budziłam sie co chwila bo gile w nosie jej przeszkadzały. Do kontroli w piątek a w czwartek na bioderka. Mam nadzieję, ze ostatni raz już... :/

Sandrusia prześlicznie wygląda w tym bodziaku 🙂
Fredeczka a Ty w sukience! Zazdroszczę Ci takiej figury po ciąży 🙂
Mittka - no niezła akrobatka z Emilki 🙂 Ale musi Ci fikać. Moja Basia póki co podnosi się na łokciach... Ale walki było o to... Teraz czas na podnoszenie się na rączkach.... Długa droga jeszcze do fikania z brzuszka na plecki, a co dopiero odwrotnie...

Macie racje, ciasne ale wlasne.. My mieszkamy z moja mamą (ona na piętrze, my mamy parter) i kompletnie nie moge się z nią dogadać. Choc teraz troche lepiej, bo gryzę się w język... Ale przez te spory nie potrafię już z nią rozmawiac jak dawniej...

Co do skoków rozwojowych to nie pamiętam czy wklealam Wam ten schemat? U mnie sie prawie idealnie zgadza :P

[URL=http://img479.imageshack.us/i/stresskokirozwojowe3essv0.jpg/][IMG]http://img479.imageshack.us/img479/8367/stresskokirozwojowe3essv0.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie

Karolcia w końcu...bo już byłam o włos od smsa do Ciebie!!! miło Cię tu znów widzieć. Zagląaj tu często!!! A Sandrunia jest słodziaśna i jakie ma fajne nóżęta pulchniutkie 🙂 do schrupania!

Mittka Twoja Emilka to naprawdę gigantka! czegoś takiego jeszcze nie widziałam! ani się obejrzysz a ona z leżaczka na czworaka będzie zasuwała!

Aga84 gratuluję pierwszego forumowego ząbka!

Fredka świetnie wyglądasz w tej kiecce! Biżuteria będzie super wyglądać! Pan Policjant padnie jak Cię zobaczy i wcale się nie zdziwię jak nie da Ci spać samej 🙂

Jeny ja też miałam dzisiaj lenia do spacerowania... usiadłam pod klatką i siedziałam... jak taka stara pierdoła co obserwuje co się na wsi dzieje 🙂 ale tak mi się nie chciało w końcu jak wystartowałam to zaczęło kropić i do domu 🙂

mały jak zwykle nie śpi... zasnął ale po godzienie się obudził i piernik mały zaczął się do mnie spod cyca śmiać... no i koniec spania póki co... przechwaliłam go...


Miałam coś jeszcze napisać ale zapomniałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a Mikuś cudowny jest. Ślicznie wygląda w tych niebieskich kolorach!!!!!

Basiulek ma już 21 tygodni zaraz co oznacza, ze kończy mi się macierzyński za tydzień... Ale mam jeszcze miesiąc zaległego urlopu... Wracam do pracy 24 maja... 😞 Tesknię za pracą ale chyba umre jak będę miała Basiulka zostawić na dlużej niż godzinę! 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf wklejałaś i zdaje się że moja właśnie przechodzi tą burze,aż sobie pobserwuje jak to w praktyce wygląda 🙂

A wsadziłam ją do tego fotelika bo myślałam że tam uśnie a ona takie cyrki zaczęła urządzać,jak bym ją przypieła to chyba by z tym fotelikiem popokoju spacerowała 😁 ogólnie nie moge jej zostawiać samej na łóżku bo wędruje a zwłaszcza do tyłu odpycha się nogami i krok po kroczku wędruje 🙂 moja na brzuchu już nie chce się na przedranieniach opierać robi teraz coś w stylu samolocika ręce na bok i nogi do góry 🤪 oj jakaś aparatka mi rośnie 🙂

Wlaśnie mnie też się wydaje że pierwsze powinny się pojawić dolne aczkolwiek Dominice wyszedł pierwszy ząbek u góry jedynka 🙂 ale właśnie zaczyna się chyba od jedynek nie od dwójek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki! Idzie sie zachlastac, dziecko nie spi, z mezem zimna wojna i w dodatku cioty nadal brak. Ryczec mi sie chce bo jak zaszlam to chyba bede musiala usunac, nie wiem jak to wyglada 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 i ryczec mi sie chce bo jak nie bede musiala usunac to jak ja sobie do cholery poradze sama z 2 dzieci???? Mam zle przeczucia 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 ide sobie poplakac do lazienki 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ WIOLU TAK MI PRZYKRO ŻE Z MĘŻEM WOJNĘ PROWADZISZ 😞 TYLE SIĘ NA NIEGO WYCZEKAŁAŚ 😞

MASZ PRAWO MIEĆ JESZCZE NIEREGULARNY OKRES TAKŻE NIE PANIKUJ 😉 KUP TEST TO SIĘ PRZEKONASZ CZY JESTEŚ W CIĄŻY CZY NIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK myślałam że zdjęcie wstawiłaś bo przy twojej wypowiedzi pojawiła się lrzyżyk.

Wiolu rybko kochana nie płakaj 😘 😘 wszystko się napewno ułoży Agniezce84 też się sporo spóźniał okres i w końcu dostała.Zobaczysz wszystko będzie dobrze.Męża to bym pogoniła ile to można się fochać.Kochana trzymaj się i nie poddawaj 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie miałam to samo napisać że Wiola nie napisała że chciała tylko żeby musiała 😞
Mama nadzieję że wszystko jej się ułoży 😘

Hahah boskie te dzieciaczki 🤪 jak bym tak kiedyś weszła do domu i wszystko zastała zamalowane białą farbą o bym się chyba... 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Akompf wiem co czujesz. Ja tez troche tesknie za praca, ale nie wyobrazam sobie jak dam rade zostawic Piotrka na caly dzien 😞 Co robicie od wrzesnia z Basia? Dajecie do zlobka?

Wiola kurde co by nie napisac to Cie nie pocieszymy... w kazdym badz razie jestesmy z Toba!

Kajtucha... stara pierdola 😁 😁 😁 😁 😁 no wez mnie tak nie rozsmieszaj bo Piotrek juz spi i musze byc cicho!

sory, ale nie moge uzywac polskich liter 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...