Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

LASKI CO Z WAMI 🤢 JA TU WCHODZĘ NA BRZUSZEK Z MYŚLĄ ŻE Z 10 STRON DO NADROBIENIA A TU TYLKO RAPTEM 1 😞 😞 P OPUSZCZAMY SIĘ DZIEWCZYNKI 😠 😠 😠

ALE TO MOŻE POGODA DOPISUJE I WSZYSTKIE SPACERUJĄ 😜 CIEKAWE CO BĘDZIE LATEM 🥴 😜

ANIU TO FAKTYCZNIE AMELKA MAŁO WAŻY 😞 ALE DOBRZE ŻE WYNIKI SĄ DOBRE 🙂 MOŻE NIEDŁUGO ZACZNIE JEŚĆ JAK TRZEBA 🙂 🙂

PERSY SIĘ JESZCZE NIE ODZYWAŁA 😉 CIEKAWE JAK TAM JEJ MADZI WYNIKI 🤨

IDĘ KAPAĆ MOJEGO BĄBLA 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
my w domku...

mam wizyte kontrolna u ginekologa8 zwiazku ze spiarala ale od 3 dni tak mnie boli brzuch po lewej ze ledwo chodze... dzwonilam do swojego gina i mam zadzwonic jutro i powie kiedy mnie przyjmie bo mam gina 40km od siebie...

maly lezy i bawi sie z d...

jutro jade do tesciowej na caly dzien.. moze przezyje.. ciekawe czy beda komentarze bo czuje ze nadal obrazona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciliśmy!

Piotrek waży 8075 🤪 🤪 🤪 Lekarka powiedziała, że już za chwilę będą ząbki 🤪
Piter miał na ciele takie jakby malutkie siniaczki i kazała nam zrobić morfologię, wyniki były od razu i przy każdym wyniku były gwiazdki, które oznaczały, że wynik jest poza normą. Normalnie słabo mi się zrobiło i pędzę pokazać wyniki lekarce, no i okazało się, że to normy dla dorosłego człowieka i wszystko jest ok 😆

Mittko to super prezent 🙂

Wiola ja był chciała być taka nienormalna 😁 😁 😁 U mnie ciuchy z 4 prań już leżą i nie chce mi się prasować 😜

AgaK oj opuszczam się w pisaniu 😞
Brawo dla Bartusia za to, że był dzielny 🙂

Aga84 no trzymam kciuki żebyś przeżyła u teściowej! ja dziś ledwo wytrzymałam godzinę więc po całym dniu to bym chyba leki na uspokojenie musiała brać 😠

Aniusia może Twoja niunia jest po prostu drobna.

PannoNikt nie za dobrze Ci, że dwa razy obchodzisz dzień mamy??? 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELOŁ

BYŁAM DZIS U TESCIOWEJ Z BOMBONIERKA I U MAMY. OGÓLNIE ZALTANY DZIEŃ, PRZEPRASZAM ZE NIE ODNIOSE SIE DO POSTÓW ALE MUSZE ISC KAPAC LENKE.

MIŁEGO WIECZORKU 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa mi tez sie nie chce prasowac i dlatego chcialam wsadzic do szafki niewyprasowane ale nie moglam hahahaha dlatego teraz sobie cos wszamie i poprasuję 🤢

A dzisiaj Maja ma dzień brudaska bo póki co spiocha, no chyba że się obudzi przed 22 to wtedy ja jeszcze opłuczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MY PO KĄPIELI 🙂 🙂 🙂
IDĘ ZARAZ DAĆ MU CYCA 🙂 W TEJ CHWILI BAWI SIĘ REKLAMÓWKĄ BO FAJNIE SZELEŚCI 😁 😁

EWO TO SUPER ŻE PIOTRUSIOWI NIC NIE JEST 🙂 NO I SUPER CHŁOP Z NIEGO 🙂

DOBRA LECĘ DO MOJEGO MŁODSZEGO SKARBA 🙂 🙂 🙂

WIOLU ŚLICZNY MASZ AWATAREK 🙂 😆 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej ale tu ruch.. a raczej jego brak...

my bylismy dziś 4,5 godziny na dworze, maluch padł o 20 🙂 więc mam troszkę czasu, do mamy przyszła koleżanka, więc i do kompa się dorwałam 🙂

przyszły mi dziś te cuszki z endo i są fajniutkie!!!

kurka wodna ale mnie dziś słońce przygrzało!!! twarz mam czerwoną jak burak i swedzi, i piecze...

Aniu faktycznie masz drobinkę w domu 🙂 no ale po prostu ona może byc drobna z natury 🙂

dzis jedna babka na wsi zajrzała mi do wózka i usłyszałam pierwszą prawdziwą i solidną opinię o Szymku, powiedziała że jest dłuuuugi i szczuplutki. No kur ktoś w końcu to zauważył, bo tak to te stare pierdoły gadają że jest taaaki duży... a dziś W KOŃCU ktoś dostrzegł jak wygląda naprawdę. W końcu wszystko mu luźne w pasie. Mam ciuszki po moim chrześniaku i kurka jakie one są szerokie... Szymek w nich pływa...

no, idę zrobić mężowi papu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, jesteście kochane...dziękuje za wsparcie. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Wyniki są OK. Teraz musimy wykluczyć nietolerancje laktozy. Kupiłam dziś Madzi mleko sojowe i zamówiłam maść cholesterolową. Zobaczymy czy po niej poprawi się stan skóry Madzi.
Co do jej niedowagi to doktor powiedziała iż jak się wyjaśni sprawa zmian skórnych to wtedy zastosujemy odpowiednie kroki w temacie podtuczenia 🙂 🙂
Tak więc jestem spokojniejsza...
Tylko oczywiście musiałam się pokłócić z Krzyśkiem. Bo stwierdził iż nie ma kasy a ja ciągle kupuje coś dla Madzi. Na co ja skwitowałam iż kupuje tylko potrzebne rzeczy - co mam jej odmówić maści czy też zalecanych przez lekarza leków, preparatów. No i dowiedziałam się iż muszę iść do pracy i oddać Madzię do żłobka. Szkoda tylko że on nie wie iż oddanie do złobka to nie jest taka łatwa sprawa. Wnioski na rok 2010/2011 przyjmowane były do 30 kwietnia. Ehhhh.... faceci.
Dobranoc mamusie!
Aaaa pojutrze wyjeżdzam na dwa dni... to będzie mój pierwszy dłuższy pobyt poza domem bez Madzi. Tym razem odwiedzę Polanicę- Zdrój i Chorzów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy to super że wyniki badań są ok! 3mam kciuki żeby dalej było wszystko dobrze i Madzia przybrała na wadze! No a Twój Krzysiek to poleciał z koksem... Masz rację... Ci faceci... Ja też wydaje każdy najmniejszy grosz na Szymka ale kupuje to co potrzeba. Dziecku się nie odmawia, nie tego czego potrzebuje. Głowa do góry!

Ewa ja dziś zjadłam cztery lody 🙂 mają u nas w sklepie takie malutkie lodziki jak połowa loda bambino i zjadłam dziś aż cztery 🙂

spadam spać dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

PERSY BEDZIE DOBRZE PO TO SĄ LEKARZE W KOŃCU ABY LECZYĆ NAS I NASZE DZIECI 🙂
A FACECI CZASEM MAJĄ.. MÓJ MĄZ TEZ WCZORAJ STWIERDZIŁ ŻE ZA DUŻO SZASTAM KASĄ A PRZECIEZ BUDUJEMY DOM I KAŻDY GROSZ SIĘ LICZY... ECHHHHH
PRACUJESZ NADAL W ZESPOLE??

KAJTUCHA PODZIWIAM CIE, 4 LODY , JAAAA 😁 JA WYLUZOWAŁAM ZE SŁODYCZAMI. WYJEDLIŚMY Z MĘZEM WSZYSTKO CO MIELIŚMY I DO WIDZENIA. NIE BEDE WIĘCEJ KUPOWAC BO MUSZE SIĘ POZBYĆ OPONKI 🙂
ALE OCZYWIŚCIE TEZ JADŁAM DOPÓKI BYŁY W SZAFCE 😁 😁

MOJE DZIECKO MA CZKAWKĘ, CHCIAŁAM JEJ DAĆ CYCA ZEBY JEJ PRZESZŁO A ONA NIE CHCE BO JEST NAJEDZONA I SIĘ MĘCZY I CZKA JUŻ Z 15 MINUT 😁 😁 😁 😁

A NOC NASZA OK. 2 POBUDKI I SPANIE OD 22 DO 7.

POGODA DZIŚ PASKUDNA U MNIE, ZA TO WCZORAJ BYŁO PIĘKNIE, JAK LATEM , SZKODA ZE TYLKO JEDEN DZIEŃ...

MIŁEGO DNIA MAMUSIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM CZWARTKOWO 🙂 🙂

U NAS NOCKA SUPER 🙂 🙂

PERSY TO SUPER ŻE WYNIKI DOBRE 🙂
A CO DO TWOJEGO KRZYSKA TO KURWICA MNIE WZIĘŁA 😠 NO JAK KUŹWA MOŻNA TAK GADAĆ 😠 NIECH PODEJDZIE DO ŚCIANY I WALNIE SOBIE BARANKA TO MOŻE UMYSŁ MU SIĘ OŚWIECI 😠

A DZIŚ DO MNIE SIOSTRA Z POZNANIA PRZYJEŻDŻA 😜 CIEKAWE CZY JUŻ COŚ WIDAĆ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

U nas nocka super,za to młoda została w domu bo zaś coś z brzuchem narzeka.Chyba że już nauczyła się ściemniać 🤪

Persy to super że wyniki wyszły dobre 🙂 mam nadzieję że w końcu uporacie się ze wszystkim i Madzi już nic nie będzie dolegało 🙂
A co do Krzyśka to hmmmm szkoda mówić ale to tylko facet więc 😠

AgnieszkoW a może byście z mężem jeszcze mnie pomogli wypróżnić szafke.Chociaż jest tyle tego że powinnam zaprosić wszystkie grudniówki co też czynie 🙂 Zapraszam Was wszystkie na wyżerke 🤪 musze powiedzieć mojemu mężowi żeby nic więcej nie przywoził bo nie możemy tego przejeść.

No i dostalam sms od męża" kochanie jedziemy do Paryża mamy 60 km więc niedaleko" no zamorduje go 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...