Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

HEJ LASECZKI

TROCHE POSPRZĄTAŁAM W SZAFKACH, OGARNEŁAM TROCHE BARDZIEJ CHAŁUPKE NIZ Z GRUBSZA. POPRAŁAM LENIE POŚCIEL Z ŁOŻECZKA, CHOCIAŻ I TAK W NIM NIE ŚPI W NOCY TYLKO W DZIEŃ DRZEMIE, ALE NIECH MA CZYSTĄ KOBITA. POSEGREGOWAŁAM UBRANKA DO WYSTAWIENIA NA ALLEGRO, JUTRO BEDE PRASOWAC (MAM NADZIEJE ZE MI SIE NIE ODMIENI)

NO , MUSIAŁAM SIE WYŻYC JAKOŚ I NERWY Z SIEBIE WYRZUCIĆ... JUŻ MI PRZESZŁY NERWY NA MĘZA, W SUMIE TO NIC NIE ZROBIŁ, JA TAKA JESTEM CHOLERYCZKA CZASEM, KŁÓCE SIE Z BYLE POWODU... TĘSKNIE ZA NIM STRASZNIE, DZIS NA NIEGO POCZEKAM AŻ WRÓCI Z BUDOWY BO MUSIMY POGADAC I SIĘ POPRZYTULAĆ

DZIEWCZYNY JA TEZ BYM SOBIE GDZIEŚ POSZŁA. WE WRZESNIU MAMY WESELE ZNAJOPMYCH I NA NIE JUŻ NA PEWNO PÓJDZIEMY 🙂

JA LENKE KĄPIE TAK OKOŁO 2O TEJ ALE JEJ GODZINA DO SNU TO 21.30 WIĘC TO ZARAZ 🙂 KŁADE SIĘ Z NIĄ, DAJE JEJ CYCUSZKA I ONA TAK ZASYPIA.

FAJNIE SZYMUYŚ SOBIE SIEDZI 🙂

ANTOŚ JAKI CUDNY 🙂 JAKOS TAK INACZEJ WYSZEDŁ NIZ NA ZDJĘCIACH KTÓRE JUŻ WKLEJAŁAS GOSIU, TAKI ,,POWAŻNIEJSZY" CHŁOP 🙂


BARTULEK JEST CUDNY 🙂 FAJNY TEN CHODACZEK, ALE JA TEZ JESTEM PRZECIWNA 😞 😞


NO NA RAZIE MUSZE KOŃCZYĆ BO JUZ MAŁA CHCE SPAC. MARUDA JEJ SIE WŁĄCZYŁA. NAROBIŁA SIE BIEDNA BO POMAGAŁA MI SPRZĄTAĆ 😁

DOBRANOC JAK BYM JUZ NIE ZAJRZAŁA.

PS A CO Z WIOLKĄ?? NIE BYŁO JEJ DZIŚ? CZY PREZEOCZYŁAM??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
kurcze znowu coś kombinują z tym brzuszkiem

ja nie mam zdania odnośnie chodzików... z jednej strony słyszałam złe opinie właśnie dotyczące kręgosłupów a z drugiej, mój bart śmigał w chodziku i jakoś nic mu nie jest... z resztą dużo dzieci w moim otoczeniu buszowało w chodzikach i żadnemu nic nie jest... ale ja chyba sobie odpuszczę chociażby z tego względu że nie mam gdzie go trzymać... w pokoju już mam krzesełko, fotelik, leżaczek, matę... nic tylko nasrać jeszcze na środku...

mój gzub zasnął o 19.30!!!! obudził się w dzień ok 14 i potem ok 16 zasypiał przy cycku a jak go odkładałam do łóżeczka to się obudził no i teraz tak szybko zasnął. I położyłam go na pleckach i śpi!!! pierwszy raz tak śpi bo tak to ciągle na brzuszku bo inaczej się budził a dziś śpi 🙂

Gosiu ale Twój Antoś słodziak jest!!!! ach do wycałowania!!! i jak fajnie sobie siedzi!!!

teraz już uciekam, dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA MAMUŚKI TEZ SIĘ ZMYWAM 🙂

ZNÓW O MAŁO NIE USNĘŁAM Z BARTOLINKIEM 🙂

NO JUŻ RAZ SIĘ PYTAŁAM CO Z WIOLKĄ BO JESZCZE NIE ZAGLĄDNĘŁA AŻ DZIW 😞 MAM NADZIEJĘ ŻE U NIEJ WSZYSTKO W PORZĄDKU 😉

DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiedziałam że tak będzie ja z domu a Wy na brzuszek 😁

Poczytałam co naskrobałyście i co do chodzików to ja jestem za. Mateusz mój chodził w chodziku i nic mu nie jest. Oczywiście nie siedział w nim cały czas jak to niektóre matki robią dla świętego spokoju. Tosiek też dostanie limuzynę od swoich chrzestnych. Ja muszę mieć chodzik bo mój dom należy trochę do wymyślatych i dla bezpieczeństwa jakiś hamulec musi być 😜

Agnieszko a Tosiek rzeczywiście ma coś takiego w sobie że wszyscy by go zacałowali. Taka moja kochana śmieszka 🙂 i jak na swoje 6 miesięcy to poważnie wygląda

Ja też sie już pożegnam, życzę Wam dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GosiuG Antoś jest do schrupania!!! Słodziak po prostu!!!

Marto super, że się odezwałaś 🙂

Kurde, moja młodsza gwiazda jeszcze nie śpi 🤔 Wkurzyłam się, włożyłam ją do fotelika. Nawija coś do siebie samej a ja wskoczyłam na brzuszka 😉
Za to starsza już śpiocha od dłuższego czasu, bo tatuś obiecał jej basen.
Więc pewnie rano wstanie i będzie jęczeć mi pół dnia i niecierpliwić się kiedy tatuś wstanie.

Coś miałam jeszcze napisać, ale ze zmęczenia zapomniałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mądry mąż nie wziął kluczy, miał wrócić zaraz po meczu, ale oczywiście już pisał smsa czy może dłużej zostać 😠 nie wiem czy iść spać czy czekać na niego, boję się, że jak zasnę to mnie nie obudzi ciche pukanie do drzwi, a jak się będzie dobijał to obudzi Piotrka! wrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ... pisalam do was wczoraj posta ale moj madry pawel wylaczyl mi kompa i oznajmil ze idziemy na spacer 😮 jak by nie mogl poczekac ze 5 min....
bylismy mojej babci zaniesc zaproszenie na chrzest no to ona ze idziemy do sklepu na odbra poszlismy do mojej mamy - chciala nam kupic ubranko do chrztu ale powiedzialam ze nie bo jest jeszcze mowiac miesiac i zdazy wyrosnac a poza tym od sasiadki mamy miec pozyczony garniturek tylko trzeba przymiezyc .... no i sie babcia prawie obrazila 🤢
poszlam ogladac spacerowki bo moja kolumbryna jest strasznie ciezka i przez tory nie daje juz rady jej przeprowadzac a do najblizszego przejazdu jest 700m w jedna strone ... no to babcia mnie zobaczyla i pobiegla do mamy pytac sie ile takie wozki kosztuja a ona na to ze okolo 240zl w zaleznosci jaki model - i teraz sie zastanawia czy go nie kupic 🙃
jedynie co z postow pamietam to to ze Asiula miala przezycia ze smoczkie - dobrze ze bylas przy nim bo nie wiem jak by sie to skonczylo ... no i pamietam jeszcze te niejadki wioli i aniusi - mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie coraz lepiej ...
Pawel na dzien ojca dostanie piwo desperadosa bo takie lubi a bardzo zadko je pije wiec mu kupie niech sie cieszy a ja bym chciala swiety spokoj przez pol dnia bo juz nie wyrabiam z tym malym 😠
pokazywalyscie jakies kaszki z misiowego ogrodka ale nie wiem czy u mnie takie sa chba mam za mala wioche - a tez bym chcial mu cos innego kupic a nie tylko te maliny bannany brzoskwinie - cos czuje ze mojemu dziecku zaczyna sie juz to nudzic wiec wczoraj dostal na podwieczorek kaszke manne taka gesta i jadl z lyzeczki jak nigdy i po 5 min poszedl spac 🤪 ale i tak w nocy sie budzi wiec chodze jak zabi bo co dziennie przesypiam gura 5 godz z duzymi przerwami 😮
dzieciaczki slicznie wygladaj a tosiu naprawde sie zmienil
ja nie kupuje chodaka jak mlody dostanie to dostanie jak nie to bedzie sie sam uczyl bo u mnie zbytnio nie ma gdzie tym jezdzic
dzis ide na zebranie do komisji policzyc te papiery a jutro wybory mam nadzieje ze nie zaspie bo musze sie stawic tam juz o 5 rano eeehhh to jest zycie ...

ale sie rozpisalam - komus chyba bedzie sie chcialo to przeczytac 😜 do napisania pozniej jesli pawel znow mi kompa wczesniej nie wylaczy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC DZIEWCZYNKI

PICASSO JA TAM SOBIE LUBIE POCZYTAC CO NASKROBIESZ 🙂 FAJNA Z CIEBIE ŻONKA, JA TEZ SWOJEMU CZASEM KUPIE PIWKO 🙂
I TRZYMAJ SIE TAM JUTRO DZIELNIE NA TYCH WYBORACH, NIE UŚNIJ PRZY STOLE 🙂

WIOLA PATRZE NA TWÓJ SUWACZEK I WIDZE, ZE JUŻ NIEDŁUGO ZOSTAŁO DO POWROTU TATUSIA 🤪KIEDY LECISZ DO POLSKI BO MI SIE WZIEŁO I ZAPOMNIAŁO ? I JAK TAM MAJKA ? ZAJADA COŚ WKOŃCU??

EWO JAK TAM? MĄZ WAS NIE OBUDZIŁ??

JESZCZE WRACAJĄC DO CHODZIKÓW TO JA OGÓLNIE TEZ NIE MAM NIC PRZECIWKO JESLI DZIECKO DOTYKA CAŁYMI STÓPKAMI PODŁOGI, WTEDY NIE MA TAKIEGO OBCIĄZENIA NA KRĘGOSŁUP NO I OCZYWIŚCIE JEŚLI TAK JAK PISZE GOSIA NIE WKŁADA SIE TAM DZIECKA NA CAŁY DZIEŃ DLA ŚWIETEGO SPOKOJU TYLKO NA PARE CHWIL.

U NAS ZNOWU SIELANKA 🙂 🙂 NIE MA TO JAK POGODZIĆ SIE Z MĘZEM PO ,,BURZY"

MIŁEGO WEEKENDU, PEWNIE ZNOWU DZIŚ TU BEDĄ PUSTKI.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO LASKI 🙂

U NAS NOCKA REWELKA 🙂 CHOĆ Z MAŁĄ PRZERWĄ OKOŁO 20 MINUTOWĄ BO BARTUŚ DOSTAŁ GORĄCZKI I KUPKĘ ZROBIŁ W PAMPERSA 😞 ZAAPLIKOWAŁAM MU LEK PRZECIWGORĄCZKOWY PRZEBRAŁAM I DOSTAŁ CYCA I ZASNĄŁ 🙂
TERAZ LEŻY I PISZCZY W ŁÓŻKU 😁 😁 😁

JA WCZORAJ ZAPOMNIAŁAM NAPISAĆ ŻE ANTOŚ GOSIG TO FAKTYCZNIE TAKI MAŁY POWAŻNIAK ALE ZA TO BARDZO ŚLICZNIUTKI 🙂 Z RESZTĄ WSZYSTKIE NASZE DZIECI SĄ PRZEŚLICZNE 🙂

U MNIE DZIŚ SŁONECZKO ALE NIE WIEM JAK JEST NA DWORZE Z TEMPERATURĄ BO NIE BYŁAM JESZCZE NA DWORZE ALE WIDZĘ ŻE JEST SILNY WIATR 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!

Maja znowu śpi więc mam chwilke bo zaraz zabieram się za prasowanie a później za sprzątanie bo musze doprowadzić mieszkanie do porządku.

AgaW dzięki, że pytasz 🙂 Majka wczoraj jadła ładnie no ale było wokół niej 10 osób więc nawet nie zauważyła kiedy zjadła, dzisiaj już trochę gorzej ale da się wytrzymać. Wczoraj mała dostała świerzutki KAWIOR i chyba jej zasmakował 😁 😁 😁 😁 😁 doktorka powiedziała, że jak najbardziej. Tu gwoli wyjaśnienia skąd kawior otóż wujek mojego męża jest na emeryturze rybakiem więc mamy ciągle świerzą rybkę i wspomniany wyrzej kawior. Bleeee.

Mezu przyjezdza pod koniec wrzesnia wiec jeszcze kuuupa czasu Aga. Z Majka jade za miesiąc do PL!!!!!!! 30 lipca dokładnie!!!!

We wtprek przyjezdza moja zaciazona przyjaciolka, w piątek siostrzenica wiec skonczylo sie leniuchowanie i nie robienie obiadow heheheheh 😁 😜

Muszę wam powiedzieć, że jednak moja tesciowa to równa babka, ma swoje jazdy ale ja sobie z nimi daje rade a poza tymi jazdami to do rany przyłóż 🙃 😁 chyba sie nie wyspałam...... hahhaha.

AgaK kurcze a co jest Bartusiowi??

Ewa no właśnie, mąż was przebudził?

Co do chodzików to wszystkie bachorki w mojej rodziie w nich latały i nic im nie jest więc ja jestem za tylko, że nie mam za bardzo tu jak, więc Majka jak juz to będzie zasówać u teściow.

Życzę wam miłej soboty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, u nas za oknem pogoda barowa. Kropi. Tym samym nie wiem czy pojadę na targi Mother & Baby.
Aga...Bartuś super wygląda w chodziku. Silny chłopak. A co się dzieje - skąd u niego gorączka?
Co do chodzików to uważam iż każda mama wie co jest najlepsze dla jej dziecka... 🙂
To tak jak z sadzaniem dziecka...dostawałam opier...od mojej koleżanki...a teraz proszę jak posadzę Madzie na dupie to bez problemu siedzi...szkoda tylko że nie potrafi się jeszcze podnieść do pozycji siedzącej leżąc na podłodze... 😜 to by mi ułatwiło sprawę 😜
No ale przynajmniej potrafi się już dłużej sobą zająć odkąd bawi się na siedząco 😆
Martwi mnie tylko że jest niejadkiem...nie dość że mało waży to jeszcze mam problem z jedzeniem...je wszystko tylko że w małych ilościach 😞 😞
Oczywiście krzesełka nadal nie kupiłam...zresztą pokłóciłam się oto z Krzyśkiem bo on uważa że można sobie odpuścić krzesełko...szkoda tylko ze w 95% karmię Madzie ja a on w 5%,
Bo nie ma kasy...ale w lipcu będę miała przypływ gotówki i uważam iż należy wtedy dokonać zakupu bo tak pieniądze pójdą na żarcie itp. a nie czekać aż będzie lepiej...
Poza tym on kasę może inwestować w siebie robić kolejne kursy, szkoły ale ja dla dziecka nie mogę kupić krzesełka...
wkurwia mnie to...

Wiolka, fajnie masz...świeże rybki...mniam.

Ewa, i co obudził Was powracający z laby TATUŚ 😁

A właśnie dziewczyny - na jakim mięsie robicie zupki - bo ja dziś chce zrobić na polędwiczce wieprzowej...i się zastanawiam czy już można...bo w przepisach króluje drób i królik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU NIE WIEM OD CZEGO BO TERAZ JEST DOBRZE, NIE POWTÓRZYŁA SIĘ GORĄCZKA 🙂 NIE KASZLE NIE PRYCHA WIĘC STAWIAM TO NA ZĘBY 😉 ZOBACZYMY JAK TO SIĘ DALEJ ROZWIKŁA 🙂

SUPER ŻE MAJA WCZORAJ FAJNIE JADŁA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Kami do 2 budził się co trochę a później spał do 4:30 bez przerwy 🤪 i chyba wiem dla czego się tak budził 🤪 Jestem *PZU straszna że wcześniej tego nie sprawdziłam 🤪 😁 Kamil nie lubi chyba na plecach spać, położyłam go na prawym boczku i spał to dwie i pół godziny 🙂 🙂 🙂 🙂 Dzisiaj to sprawdzimy i zobaczę czy to jest przyczyna nie śpiochania 😉

U nas mżawka jest 🤢

*PZU - Pierdolnięty Zawsze Uśmiechnięty 🤪 😁 😁 😁

Aaaa i czarna kupa już jest 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczeta... a ja w pracy... 😞

Antoś i Szymek ślicznie siedzą - nie moge się nadziwić ;] Moja Basia jeszcze kiwa się jak pijany zając ale ma mnóstwo radochy ;] a jak upadnie w boku to robi wielkie oczy i zaczyna się chichrać 🙂 Wczoraj ją posadziłam i puściłam to poleciała w przód az jej sie dupka uniosła! ;] hahahah oczywiście juz nie będe praktykowac tego ;] Bo az żal mi sie zrobiła bo taka bezradna byla ;]

Wczoraj mój męzunio nagadał mi, że drugi ząbek wyrasta Basi, ja sie ucieszyłam ale później za cholecię nie mogłam się go doszukać ;] Chyba męzunio ma jazdy ;]

Co do chodzików to ja tez raczej jestem za... ale wiadomo, ze nie na cały dzień, żeby spokój mieć ale dla ćwiczeń. Kręgosłup tez trzeba ćwiczyć a tym bardziej, że jest on narażany na takie siły podczas noszenia na rękach kiedy opiera się na biodrze, podczas siedzenia itd. Jedna zasada: WSZYSTKO Z UMIAREM

Co do kaszek to nawet nie wiedziałam, że takie istnieją! Ja Baśce podaje na noc kaszke na mleko nestle owocową, w butli a w dzień podaje obiadki i deserki ze słoiczków ;] Czasami babcia coś jej przygotuje a ostatnio dostaje kromke chleba w łapkę i sobie niupla ;] Co wyniupla to ma jako dzienna dawka zalecana glutenu bo więcej nie jest w stanie rozmiądlić ;]

Co do wypadów to ostatnio bylismy z mężem, szwagrem i szwagierką na robin hoodzie a teściowie zaopiekowali się Basią, wykąpali ja i położyli spać. Na poczatku bylo cięzko ją zostawiać ale mus to mus i oswoiłam się z tą myślą, że z męzem jesteśmy dla niej najważniejszymi osobami ale nie jedynymi...
Męzu wczoraj poszedł ze swoimi kumplami na piwko, wrócił o 4 nad ranem a o 6 pobudka bo ja do pracy ;] Teraz pewnie dzaidkowie bawią się z Basia a on odsypia ;]

Mittko a robiłas juz ekspozycje na gluten, że jej kaszke manne podajesz? Co wogóle o tym sądzicie? Niektórzy mi mówią, że kiedyś sie tego nie robiło i ludzie zyli i mam wątpliwości, czy teściowa dawała Basi te 2-3 g tak jak prosiłam... Teraz dostaje ta krome więc nie marudze...
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU - hahahahahahaha
dobre!

Persy - kup to krzesełko i postaw go przed faktem dokonanym, bo mężczyźni wyobrażają sobie, ze wychowanie dziecka to sama zabawa, bez obowiązków. Poza tym to jest idealne rowiązanie do karmienia i uczenia siedzenia przy wsspólnym stole...
Basia ma takie : http://maked.jgora.pl/CONECO/WOREK/20100325/slides/Fabula_bp_%20%283%29.jpg

dostała na chrzest od cioci i wujka już w lutym - choc chrzest dopiero 26.06 ;];];];]
Asiula - ja tez Baske czasami kłade na boku jak nie chce zasnąć i odrazu oka zamyka ;]

AgaK - ząbki ząbki ;]

Wiolka - kawior?! dobre, ja się śmieję, że jeszcze nie umie się pzredstawić a juz wpierdziela królika i cielęcinę i jak się okazuje kawiorem tez można się delektować w tym wieku ;] A rodzice kanapki z pasztetem ;] hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Akompf ty w pracy to i na brzuszka czas 😁 😁 😁

Persy powinnas kupic to krzesełko, faceci czasem na prawdę nie myślą....

Ja na szczescie takiego problemu nie mam, trzeba cos Majce kupic to idę i kupuję. Zawsze się z mężem konsultuje ale co on tam może 😁 😁 😁 😁 😁

Akompf ekspozycję na gluten????????? Ja podawałam przez jakiś czas jedną łyżeczkę glutenu dziennie, teraz daję jej łyżkę stołową i jest luzik więc tak będę zwiększac systematycznie 🙂

PZU 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLA TO SZYBKO CI ZLECI TEN CZAS DO PRZYJAZDU MĘŻA. PONIAŃCZYSZ TROSZKĘ RODZINKĘ OBIADKAMI, POTEM POSIEDZISZ W POLSCE I MĄZ JUZ BĘDZIE 🙂 I FAJNIE, ŻE MAJA TROSZKE POJADŁA 🙂
ZAZDROSZCZE CI TYCH RYB I KAWIORU TEZ BO BARDZO LUBIE 🙂 🙂

AGUŚK A MOŻE TA GORĄCZKA NA ZĄBKI U BARTUSIA?? BIEDACTWO MALUTKIE 😞

AKOMPF FAJNIE ŻE WYLUZOWAŁAS. JA SIE BOJE TEGO PIERWSZEGO RAZU KIEDY BEDE MUSIAŁA LENKE ZOSTAWIĆ SAMĄ. I MOJA NIUNIA TEZ DOSTAJE GLUTEN W POSTACI CHLEBKA 🙂

ASIU PZU HAHA NIEŹLE 🙂 🙂 🙂 🙂
MOŻLIWE, ŻE KAMIL PO PROSTU NIE LUBI SPAĆ NA PLECKACH, A JESZCZE NIE MA NA TYLE SIŁY BY SIĘ SAMEMU PREKRĘCIĆ TAK ABY MU BYŁO WYGODNIE.

OK, IDE DALEJ SPRZĄTAĆ BO LENKA ŚPI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂

A my wyspani jak nigdy spaliśmy do 8, bo nie musiałam Mateusza do szkoły szykować. Ja już chce wakacji 🤪

Wiolu ale masz fajnie ja też bym chciała mieć taki dostęp do świeżych rybek. Uwielbiam rybki pod każdą postacią. Palce lizać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki jestem juz spowrotem ... jutro bedziemy liczyc papiery jest ich tylko ponad tysiac ale w godzinke w 5 osob zdazymy policzyc.
pogoda paskudna bo sie rozpadalo i nici ze spacerku - nawet po kartoszki mi sie nie chce isc bo pada 😮
akompf fajne krzeselko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu dobre z tym PZU 😁

A co do kaszek to ja jeszcze znalazłam z Bobovity owsiankę na mleku. Tylko ja mu dodaję jedną łyżeczkę bo jak raz zjadł całą flachę to miał później lekkie sranie. Podobno owsianka ma takie działanie 🤪
Kaszką manną, jęczmienną i jaglaną zagęszczam zupki. I jak do tej pory nic nam nie dolega więc gluten jest juz opanowany 🙂

A wiecie co zauważyłam Antosiowi chyba wypycha się dwójka na dole. Bo obok swoich pięknych jedyneczek ma taką twardą kropkę

Śpiochanie na boczku to ulubiona pozycja Antosia. Tak śpi od urodzenia. Wystarczy go tylko położyć na boczku i juz go nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...