Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

wieprz - WYKASTROWANY samiec świni domowej (więc skąd ma mieć orgazm) 😁

teściowa grzała rosół z niedzieli i się pytała czy chcę więc chciałam 😉 przyszłam do pokoju na necie posiedzieć coby szybciej czas miną (Kamil spał) a ta pod drzwiami AŚKAAAAAAAAAAAA no niby cicho to było ale wystarczyło no i koniec spania Kamila... Krótko spał więc położyłam się z nim w moim łóżku ale po paru minutach odechciało mu się spać, wchodzę do kuchni a ta z mordą że czeka na mnie i czeka z tym rosołem 😠 wyszłam bez słowa i kazałam przekazać poprzez mojego męża że ja już rosołu nie chce 😠 usłyszałam tylko OOOOOOOOOOOOOOOO 😜 😜 😜

Cała akcja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

HEHE, DOBRE Z TYM WIEPRZEM, TAK TO JEST JAK SIĘ NIE CZYTA UWAŻNIE 😁 TO JA JEDNAK WIEPRZEM BYC NIE CHCĘ 😁

MITTKO WSPÓŁCZUJE BOLESNEJ MIESIĄCZKI.
JA JESZCZE NIE MIAŁAM .. A JAK DOSTANE TO MNIE PEWNIE TAK ZALEJE JAK MARTE...

MARTO ZAZDROSZCZĘ CI ŻE TWOJA MAŁA ŚPI W NOCY. MOJA SIĘ BUDZI. NAWET NIE TYLE ABY JEŚĆ ALE MUSI CYCA POMEMLAĆ .. OJ TO SIĘ PEWNIE SKOŃCZY DOPIERO JAK JĄ CAŁKOWICIE ODSTAWIĘ OD PIERSI A CHCĘ JĄ KARMIĆ DO ROKU WIĘC JESZCZE TROCHĘ SOBIE NIE POŚPIE 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam sprzątnąć w kojcu zabawki i musiałam małego położyć spać w leżaczku, nu nu nie dobra mama 😁
Kamil strasznie reaguje na zmianę pogody, jest niespokojny, rozdrażniony i ciągle by spał (szkoda ze nie w nocy) 🤢 😁
ja chyba też się położę, obiad zrobiony mąż będzie za pół godziny a co tam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest metka cebulowa??? 🤨

Aaaaaaaaaaaaa i zajebiste są te czerwone płytki 🤪
Ja w Piotrkowie mam czerwono-brązowe i beżowe i wstawki chińskie 🙂
a tu lata 70 wybrakowane bo kilka płytek odpadło i tak zostało 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To się koleżanki rozpisały 🙂

Mittko no i dobrze, że wszystko dajesz Emilce i tak ładnie wcina 😉 Ja już też trochę wyluzowałam tylko ten mój cholernik nic jeść nie chce. Jedyne co lubi z poza słoiczkami to chrupki i chleb z masłem 😠
Czas póki jest mąż rzeczywiście wykorzystaj i się trochę 'napraw' 😉

Asia uniosłaś się honorem 😁 😁 😁

Marto współczuję takiego okresu 😞

No ja się właśnie boję odstawiać teraz Piotrka od piersi żeby nie dostać okresu nad morzem 😮
Kupiłam dziś bebilon i będziemy działać chociaż czarno to widzę ehhh!
Nie kumam czemu moje dziecko nie lubi kaszek i jogurtów przecież są pyszne i słodkie!

AgaK fajnie mieć czerwoną sypialnię 😉 Co Wy tam wyprawiać będziecie 😆 😆 😆

Kupiliśmy dziś zapasy jedzonka nad morze, kąpieluszki, przyszedł zestaw zabawek do piasku więc nic tylko się pakować i jechać 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO JA TEZ NIE LUBIĘ METKI I TATARA ...

LENKA ŚPI A JA SOBIE GOTUJĘ KUKURYDZĘ 😉

I TEŻ ZAZDROSZCZE EWIE 🙂
EWO A TY TAM NIE BEDZIESZ MIAŁA INTERNETU ?? JAK BEDZIESZ SIE Z NAMI KONTAKTOWAC??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AguśW Nie zazdrość i na Lenusię przyjdzie czas, widocznie Twoja jest z tych głodomorzastych a moja z tych śpioszastych 🙂 Chociaż nie wiem skąd to u niej, bo my oboje do śpiochów nie należymy.

Moja w sumie od 4,5mca życia nie miała jakichś strasznych problemów ze spaniem. Zaczęła sypiać po 12h bez przerwy, później jej się odwidziało i po 8h się budziła i szła spać na kolejne 3. Później budziła się o trzeciej w nocy, czyli to było po jakichś 7h i znowu szła spać do 7 rano. Potem znowu jej sie odwidziało i zaczęła spać całą noc. A teraz śpi 9,5h bez przerwy, już od mojego powrotu z PL, czyli od maja. Potem po 3h idzie znowu spać. Czasem sie obudzi w nocy, ale cycka nie chce, więc daję jej wodę, wypije kilka porządnych łyków z niekapka, odwraca się i śpi dalej. U nas niestety skwar od kilku mcy, więc stąd ta woda w nocy.
Podobno dziecko zaczyna przesypiać całą noc jak czuje się syte po całym dniu jedzenia, wtedy nie odczuwa glodu w nocy. Jeśli to prawda to znaczy, że dobrze ją karmię i zdecydowanie jej to starczy i chwała jej za to. Niby do roku czasu dziecko należy oduczyć jesc w nocy i wszystkie inne niemowlęce czynności, m.in, ssać smoka, bo później dziecko jest już kontaktowne i wymusza. A ja się martwiłam jak ja ją oducze jeść w nocy skoro ona chce, a tu sama się oduczyła 🙂
Aguś ja tez chciałam Natalię karmić do roku, ale w sytuacji powtarzającego się dziabania do krwi chyba będzie to niemożliwe, może i dotrwam kto wie. Ale skoro mnie dziabie to być może już tego cycka nie chce. A może dziąsła ją swędzą, więc chce sobie ulżyć, tylko czemu akurat na tych moich sutkach biednych 😁

Idę pranie wywiesić.
Milego wieczoru Dziewczynki 🙂
Ale co tam Aga, dla swojej Niuni gotowa byłabyś wstawać nawet do 2 lat. Bo my matki tak mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO A KUPOWAŁAŚ MOŻE PIOTRKOWI COŚ TAKIEGO http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Deser-owocowy-krem-z-jogurtem-Gerber.html LUB http://www.hipp.pl/index.php?id=305 ? MOŻE BEDZIE MU LEPIEJ SMAKOWAŁO NIŻ SAM JOGURT CZY DANONEK...I MOŻE NIE BĘDZIE MIAŁ CZERWONEJ BRÓDKI 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam 🙂

i donosze ze w biedronce sa body na dlugi rekaw 2 szt za 5 zl 🙂

aniusia ok 😉

asiula no to dobry ten rosół, 😁 😁 😁 😁 😁

agaw jadam wszystko nie jadłam tylko fasolki jeszcze 😉

ewa zabierz nas ze soba nad morze 🙂 🙂 🙂

co do pediatrow to moja mowi ze banana do roku nie powinno sie dawac, le ja dałam i dziecko nawet zyje 😁kazdy ma swój rozum 😉

persy tez cos nie pisze 🤔

reszty nie pamietam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTO WYDAJE MI SIĘ ŻE LENKA NIE BUDZI SIĘ Z CHĘCI JEDZENIA TYLKO PO PROSTU Z PRZYZWYCZAJENIA, GDYŻ ONA NIE JE, DOSŁOWNIE PÓŁ MINUTY PODOI CYCA I ŚPI DALEJ...
TAK JAK TY JESTEM PRZEKONANA , ŻE KARMIĘ SWOJE DZIECKO W DZIEŃ PRAWIDŁOWO I NA PEWNO NIE ZASYPIA GŁODNA, WIĘC RACZEJ U LENKI TWOJA ( LUB NIE TWOJA A ZACZERPNIETA SKĄDŚ ) TEORIA IŻ DZIECKO ZACZYNA PRZESYPIAĆ NOC GDY CZUJE SIĘ SYTE PO CAŁYM DNIU JEDZENIA SIĘ NIE SPRAWDZA 😉
LENKA NIE DOI MONIA, TAK ŻE CHOCIAŻ Z TYM BY JĄ TEGO ODUCZYĆ NIE BEDE MIAŁA KŁOPOTU.
KAZDE DZIECKO JEST INNE I TAK JAK NAPISAŁAŚ JEDNE LUBI SOBIE POSPAĆ DŁUŻEJ INNE TROSZKĘ KRÓCEJ.. I MASZ RACJĘ DLA LENKI JESTEM GOTOWA NIE PRZESPAĆ JESZCZE DUŻO NOCY 😉 CHOC PRZYZNAM , ŻE BYWA TO MĘCZĄCE...
ALE MIMO WSZYSTKO PRZYGOTUJĘ SOBIE DZIŚ NA NOC NIEKAPEK Z WODĄ I SPRÓBUJĘ JEJ PODAC ZAMIAST CYCA.

WIOLKA A NIE MASZ JAKICHŚ ZNAJOMYCH KTÓRZY MOGLI BY CI POŻYCZYĆ TEGO FOTELIKA??
I NAPISZ W KOŃCU CO Z MAJECZKI WYNIKAMI ..




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLKA MARICZKA JEST JUZ PO OPERACJI. WSZYSTKO POSZŁO DOBRZE. MAŁA JEST JUZ W DOMKU , PANNA NIKT PISAŁA ŻE DAJĄ JEJ LEKI PRZECIWBÓLOWE I GENERALNIE JEST OK. MARIKA SIĘ BAWI I JEST GRZECZNA 🙂

EMMAX TO SUPER ŻE SIĘ JUŻ NIE GŁODZISZ CHUDZINKO 🙂
JUTRO IDE PO BODY DO BIEDRONKI O ILE JESZCZE BEDĄ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agaw moja dama tez niekiedy w nocy possie chwilke i spi dalej a niekiedy zre jak smok, ale co tam jeszcze troche pociagiemy 🙂

wiolka niestety nie moge ci pomoc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martaer to jesli dziecko czuje sie syte po calym dniu to przesypia cala noc tak ?
to widocznie musze dawac wiecej jesc mu ale i tak z niego to glodomor bo wypija w ciagu dnia ponad pol litra mleka do tego serek lub jakis owoc i zupka 190g ... i na sniadanie kaszka lub inne cos np kanapka z szyneczka lub lane kluski ... przeciez nie moge mu wiecej dawac bo mi sie chyba utuczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś to jak Lenusia lubi sobie pociamkać to może się nie przyjmie ten niekapek, ale spróbuj, może i posmakuje. Widocznie sprawdza Cię w nocy czy aby nie znikłaś z zasięgu jej ręki 😁

Nie wiem skąd ta teoria, gdzieś przeczytałam, pewnie na jednych z tych "mądrych" dzięcięcych portali lub forach z ekspertami. Wiadomo zresztą, że zawsze trzeba brać poprawkę, bo niemowlęta sobie, a ksiązki sobie. A pamiętacie jak jakiś czas temu, któraś z dziewczyn wrzuciła tu link z art. o dziecku, ktore wcześniej zaczęło chodzić, chyba to z UK było. Pediatrzy się wypowiadali, że za wcześniej i bla bla. Tylko co, rodzicie mieli przywiązać je do podłogi, żeby nie wstało...

Wiola, ja mam rodzinę w Warszawie, ale niestety nie mają fotelika, bo dopiero się starają o dziecko, a reszta to już w średnim wieku i fotelikiem nie dysponują.
A Persy nie użyczyłaby Ci na chwilę jeśli ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podobno Picasso 😁 Ale ile w tym prawdy, to już sama sobie odpowiedź.

Moja widocznie jest najedzona lub po prostu nie jest głodna. Ale jak jej się znowu coś odwidzi, to oczywiście zerwę się na równe nogi i przylecę do niej na skrzydłach z cyckiem lub butlą, o ile ją wprowadzę.

Idę, bo moi własnie wrócili z zakupów. Mój wąż ostatnio robi wieczorne szybkie zakupy z Natalią na rękach, bez wózka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...