Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
witam wieczornie
miś śpi, mama na necie 🙂
dziś pierwszy raz wykąpałam się z Szymkiem i było cuuudnie! ach jakie to fajne siedzieć sobie we wannie ze swoim maleństwem.

mam pytanie do Agiw. Jak Lenka w tym foteliku coneco siedzi? bo ja posadziłam w domu w nim Szymka i biedactwo ginie... sięga do połowy oparcia 🙂 i jak się spisują te ochraniacze na pasy bo my je mamy przyszyte do pasów i tak jakoś dziwnie... nie przeszkadza to Lence?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO JA TO MÓWIĘ SĄ LUDZIE I PARAPETY 😁 😁 😁 😁
DOBRA SKOŃCZMY TEN TEMAT BO MI ZŁOŚĆ MINĘŁA I NIE CHCĘ SIĘ DOŁOWAĆ 🙂

MAMUSIE JA MÓWIĘ DOBRANOC 😘 😘 😘 😘 😘

DO JUTERKA 😘 😘 😘 😘

ALE WY JESTEŚCIE ZAJEBISTE LASKI 😁 😁 😁 😁 😁 😘 😘 😘 KOCHAM WAS 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hhaha jestem jestem 🙂

Ale nie ładnie naskrobałyście tylko 5 stron 😠
Gratulacje dla Szymka i Lenki z okazji ząbków,Wiktorkowi się szykują czyli została moja Emila na końcu 🤪 🙃

AgaK mamy taką w rodzinie Martynke jak ten"wasz" łobuz eh diobełek nie dziewczynka.

A my byliśmy u teściowej w domku byliśmy po 19,A potem zostawiłam męża i poszłam odwiedzić moją ciężarną koleżanke i tak się zeszło że dopiero teraz wróciłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtucha napisał(a):


mam pytanie do Agiw. Jak Lenka w tym foteliku coneco siedzi? bo ja posadziłam w domu w nim Szymka i biedactwo ginie... sięga do połowy oparcia 🙂 i jak się spisują te ochraniacze na pasy bo my je mamy przyszyte do pasów i tak jakoś dziwnie... nie przeszkadza to Lence?


KAJTUSZKO ILE SZYMUS WAZY BO LENKA OKOŁO 10 KG I SWIETNIE JEJ WE FOTELIKU. NIE GINIE W NIM, PASY NIE PRZESZKADZAJĄ, WSZYSTKO OK. LUBI W NIM JEŹDZIĆ 😉MÓGŁBY SIE TYLKO TROSZKĘ BARDZIEJ ROZKŁADAC, ALE MIMO TO LENKA ŚPI SOBIE W NIM SMACZNIE JAK JEJ SIE CHCE SPAĆ 😉

WITAM

U NAS NOC OK. LENCE WYSZEDŁ PIĄTY ZABEK. AŻ MI SZKODA POPRAWIAC SUWACZEK BO TAKI UROCZY 😁

EWO ALE MI SMAKA NAROBIŁAŚ NA TEGO SZAMPANA DLA DZIECI AŻ CHYBA SOBIE PÓJDE DO BIEDRONKI I KUPIĘ 😁

AGUŚK TY TEZ JESTEŚ ZAJEBISTA LASKA I JA TEŻ CIEBIE LOWIAM 🙂 I NA PEWNO WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI, BO JAK CIĘ KOBIETKO NIE KOCHAĆ 🙂

IDE COŚ ZJEŚĆ

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZOŁEM KLUSKI Z ROSOŁEM 🙂

NOCKA TAKA SIAKA OWAKA 😁 😁 😁

AGUŚW WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK 😘 😘 😘
W NIKU MUSISZ Z MIENIĆ Z 26 NA 27 😜 😉

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NATALKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 9 MIESIĘCY 😘
DLA ŁUKASZKA I SANDRUSI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 8 MIESIĘCY 😘 😘
I DLA SZYMUSIA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 7 MIESIĘCY 😘 😘 😘 😘 😘

AGAW GRATULUJEMY KOLEJNEGO ZĄBKA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂

Nocka nawet w miare 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Natalki z okazji 9 miesiąca 🤪 dla Bartusia,Łukaszka i Sandry z okazji 8 miesiąca 🤪 i dla Szymka z okazji 7 miesiąca 🤪
Zdrówka dla dzieciaczków i słoneczka na każdy dzień 😘 😘 😘

Hehe AgnieszkoW Lence biegusiem idą te ząbki 🙂 i rzeczywiście teraz suwaczek wygląda bardzo oryginalnie 😁 powinnaś sobie go skopiować na pamiątke 🙃 🤪

A ja jutro chyba Was opuszcze pojade do mamy się przechować bo mąż chce malować u iśki.
Ale spoko spoko tam też jest komputer 🤪
I szykuję mi się chyba miłe spotkanko z koleżankami z podstawówki i wszystkie trzy z wózkami będziemy 🤪 😁 bo koleżanka z Warszawy jest u mamy i dołączy jeszcze jedna koleżanka która mieszka blisko mnie,także myślimy o spotkanku 🙂

Zmykam na śniadanko.
Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE MITTKO JUŻ MYŚLAŁAM O TYM ABY SOBIE JAKOŚ TEN SUWACZEK NA PAMIĄTKĘ ZOSTAWIĆ 🙂

AGUŚK DZIĘUJĘ ZA ŻYCZONKA , A NICKU NIE POPRAWIĘ 😜 TUTAJ CIĄGLE BĘDĘ MIEĆ 26 LAT 🙂

I JA RÓWNIEŻ WSZYSTKIM NASZYM MAŁYM SOLENIZANTOM ŻYCZĘ ZDRÓWKA I SŁONECZKA NA CO DZIEŃ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczęta!!

Mam jeszcze 30 minut do rozpoczęcia pracy więc mogłam sobie do Was zajrzeć!
Bo później nie ma szans...

Po pierwsze primo: wszystkiego najlepszego dla wsyztskich dzieciaczków! Tych 9-ciomiesięcznych, 8-miomiesięcznych i 7-miesięcznych!!! Ależ rozpiętość 🙂
Dużo buziaków dla Agnieszki W z okazji urodzinek! No i Lence gratulacje piątego (!?) ząbka!! Niexle jej to idzie 🙂

Dziewczyny powiedzcie co z Dorunią? Jest na podtrzymaniu? Jest w domu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akompf napisał(a):
Witajcie dziewczęta!!

Mam jeszcze 30 minut do rozpoczęcia pracy więc mogłam sobie do Was zajrzeć!
Bo później nie ma szans...

Po pierwsze primo: wszystkiego najlepszego dla wsyztskich dzieciaczków! Tych 9-ciomiesięcznych, 8-miomiesięcznych i 7-miesięcznych!!! Ależ rozpiętość 🙂
Dużo buziaków dla Agnieszki W z okazji urodzinek! No i Lence gratulacje piątego (!?) ząbka!! Niexle jej to idzie 🙂

Dziewczyny powiedzcie co z Dorunią? Jest na podtrzymaniu? Jest w domu?

Akompf Dorunia jest w domu dali jej jakieś lekarstwa skurcze przeszły i ma leżeć plackiem i nic nie robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i gapa ze mnie zapomniałam złożyć życzenia urodzinowe tej większej solenizantce 🤪

AgnieszkoW zdrówka dla Ciebie,pociechy z Lenki i męża oraz duuużo miłości 😘 😘

Akompf Dorunia jechała jeszcze do domu a czy coś się od tego czasu wydarzyło to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...