Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kobietki! A mi sie Kiler zerwal z samego rana na spacerku :/ tzn kolczatka pekla bo zle przypielam, pierwszy spacer w nowym otoczeniu jak sama z nim bylam i juz kolczatke popsulam heeeh :P ja to do wszystkiego jestem zdolna :P ale Kiler grzeczny i jak go zawolalam to przybiegl do mnie i poszlismy do domku 🙂

A pozatym mam chyb aw pokoju nietoperza ;/ juz 2 razy u nad byl nietoperz w domu. Raz w wigilie a raz jakos na jesien. A ja sie booooje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WITAM WAS SŁONECZNIE GRUDNIÓWECZKI 😁 😁 😁

POGODA NASTAWIŁA MNIE OPTYMISTYCZNIE I JADĘ DZIŚ Z MĘŻEM TROSZECZKĘ POPRACOWAĆ. 😉 😉 😉

WIOLKA JA TEŻ ZAZDROSZCZĘ TOBIE TEGO MORZA 😎 😎 😎
DZISIAJ TO JEST WYMARZONY DZIEŃ NA PLAŻOWANIE I KĄPIELE W MORZU 😉 😉 😉

MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny,

Nadrobiłam weekendowe zaległości 🙂

Od rana nie mogłam dostać się na brzuszek, w ogóle mi strona nie wchodziła, a u mnie nic nowego, trochę się załamuję czytając wasze posty bo ja nie czuje jeszcze ruchów dzidzi,a tak już bym chciała poczuć jak to jest 😞

Z tego co czytam to większość z nas dowie się płci w sierpniu, ja idę na wizytę 13 i jeśli mi wtedy nie powie to się poddaję i nie chcę wiedzieć wcześniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
u mnie na śląsku też ładna pogoda, az załadna , bo jak za gorąco to ja siedzę w domu. Wiola tez co zazdroszczę tego morza, ale ja jadę za tydzień nad nasze morze, nie mogę się doczekać 🙂
a jeszce w srode mam usg 4d chce wiedziec juz jaka płec, a ruchy to czuje non stop.
miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A ja poleżałam dzisiaj prawie do 10,ale jak bym miała takie warunki jak Wiola to też pewnie od rana tylko spacery nad morze 🙂 moja siostra w niedziele wybierają się na urlop do Chorwacji już im normalnie zazdroszcze 🤔

U mnie zapowiada się spokojny dzień już zaczyna się ciepło robić.Za tydzień do doktorka a 7 na badania i też już mam nadzieję się dowiedzieć jaka płeć.Może mąż przyjedzie na jakiś weekend to bym mu zrobiła taki prezent jak kiedyś fredeczkaa wymyśliła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamuśki 🙂 🙂

Wreszcie udało mi się nadrobić zaległości w czytaniu, ale się rozpisałyście.

Moje maleństwo wreszcie daje o sobie znać i od paru dni dość mocno go czuję, właśnie teraz sobie też fika:P
A co do pogody to jest fajnie nie za ciepło i nie za zimno, tylko chyba coś jest z ciśnieniem, bo oczy mi się zamykają i chętnie bym poszła spać. a tu trzeba jeszcze trochę popracować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dawno mnie tu nie było... Tzn czytałam wszystko tylko jakoś komentować nie miałam kiedy 🙂 Muszę się pochwalić, że od zeszłego tygodnia czuje już mojego maluszka i przyznam, że jest to jak dotąd najpiękniejsze uczucie... To taki namacalny znak, że pod serduszkiem nosisz nowe życie. Jeszcze się nie urodziło a już jest takie kochane. Szkoda tylko, że mój mężuś nie czuje jeszcze tych ruchów. Pozdrawiam Was bardzo GRUDNIÓWECZKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Gosiag zajrzałam sobie do Twojego profilu i widzę ze jesteśmy rówieśnicami 😉, ciesze sie bardzo bo większość dziewczyn młodsza ode mnie o dekadę 🙂, nie żebym się czuła staro, ale...dobrze wiedzieć, ze jest nas więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że nie tylko ja mam problem z wejściem na brzuszek, czasem mi się w ogóle nie otwiera a czasem nawet do minuty a mam w miarę szybki internet...hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! 🙂

Emmax ja tez mam wizyte 13 sierpnia 🙂 mam nadzieje ,ze sie dowiem co mi w brzuszku siedzi 🙂

Moje malenstwo od 3 dni cos slabo sie rusza... raz dziennie jakies kopania poczuje slabiutkie, zupelnie nie wiem dlaczego ;/

Mittka no jakby Ci sie udalo zrobic taki prezencik to byloby fajniutko 🙂

Lece na obiadek 🙂 pozniej jesli tata naprawi kolczatke to z Kilusiem na spacerek pojde.

A tak wogole to pisalam juz, ze moj szwagier i dwie szwagierki go porysowali mazakami?:P na niebiesko hehe :P i troszke jest chudy bo zjadl pilke gumowa i 4 dni nie jadl ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej grudnióweczki 🙂
u mnie pogoda bardzo ładna , mam nadzieje ze bedzie taka do wieczorka bo strasznie chciałabym pojsc na spacerek z moim mężczyzna a on niestety wraca z pracy w okolicach godziny 19:/ no ale pracowac niesety trzeba bo pieniazki same nie przyjda... ja ide w srode na wizyte do pana doktora mam nadzieje ze moze juz mi co nie co zdradzi i powie czy bedzie my mieli synka czy córeczke 🙂 nie jest to az takie wazne no bo wiadomo ze kazda mama chce zeby jej dziecko było zdrowe ale ciekawośc niewielka jest 🙂 mam nadzieje ze wszystko jest ok. ale byłby to tez fajny prezent dla mojego meżczyzny bo w czwartek ma urodzinki i ucieszyłby sie bardzo 🙂
dzien dzisiaj bardzo senny chociaz słoneczko swieci. dzidzia sie wczoraj bardzo kreciła. od soboty buszuje... bylismy na dniach olesna na koncercie iry i chyba bardzo spodobała jej sie ta muzyka 🙂 pozdrawionka dla wszystkich przyszłych mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a powiedzcie mi kochane jak tam stoicie z waga w czasie ciazy??? ja miałam to szczescie ze do tego momentu czyli do połmetku ciazy chudłam srednio poł kg co wizyte u lekarza zobaczymy co bedzie w srode jak wejde na wage 🙂 mam nadzieje ze nie bede miała 5 kg wiecej bo tak sie dziwnie ciezko czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam póki +5 ale nie martwie się tym. Niestety najbardziej poszło mi w biodra i niedługo będę wyglądać jak potęga 😮
Najlepsze co usłyszałam tojak byłam chyba w 8tc, kompletnie nic nie było widać a znajomy stwierdził, że ładnie wyglądam w ciąży ahhahahah :laugh: :laugh: :laugh: wczoraj nie było lepiej dowiedziałam sie, że UWAGA ..... przytyłam w ŁYDKACH!!!!!! Kuzwa..... takiej pierdoły to ja dawno nie słyszałam hahahaha :laugh: :laugh: i podobno teraz wyglądam kobieco bo przedtem byłam za chuda................................ jak na bałkańskie standardy chyba hehehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Wiola mówisz w łydki Ci poszło 😉 ja jak na razie wróciłam do wagi sprzed ciąży czyli jestem na zero i zauważyłam że idzie mi na razie tylko w brzuszek pewnie przy pierwszej ciąży poszło już w biodra i tyłek bo się znacznie poszerzyły :P więc teraz kilogramy dają mi spokój 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki,
trochę miałam do czytania zaległości...

Ja jak na razie jestem 2kg na minusie, ale w moim przypadku też im mniej tym lepiej, więc jak na razie jestem zadowolona:-)

Ja teraz tydzień jestem u rodzinki na wsi więc nie mam tak czasu zaglądać na brzuszek jak w domku ale postaram się jak najczęściej:-)

Śliczne macie Brzuszki Dziewczyny :-)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWCZYNY 🙂 🙂 🙂

A JA JESTEM NA ZERO Z WAGĄ 🙂
JAK BYŁAM W ZESZŁY PONIEDZIAŁEK U DOKTORKA TO WAŻYŁAM 68 KG TYLE CO PRZED CIĄŻĄ 😉 😉 😉 MOŻE TERAZ PO TYGODNIU PARĘ DEKO MI PRZYBYŁO :P :P :P
JA Z MOIM PIERWSZYM DUŻO PRZYTYŁAM BO AŻ 27 KG 🥴 🥴

WCZORAJ NA BASENIE ROZMAWIAŁAM ZE ZNAJOMĄ KTÓRA TEŻ JEST W CIĄŻY Z TRZECIM DZIECKIEM I MI POWIEDZIAŁA ŻE BOI SIĘ PORODU.
TO JEST NORMALNE 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny,

U nas ładna pogoda, i humor powinien być jak najlepszy ale znow sie zastanawiam czy aby moja lekarka nie olewa mojego stanu...
To, że na NFZ badania USG to max 3 razy w trakcie całej ciązy, ale ona wogóle mnie nie wysyła na badania - byłam raz ijak ostatnio zapytałam o skierowanie to mnie prawie wyśmiała, bo niby nie trzeba tak często z zaznaczeniem, ze na NFZ to 3 razy wystarczą. O okresleniu płci sie nie wypowiadam... moze pójdę do innego lekarza w tym celu? Co radzicie?

Od poczatku ciąży na badaniach krwi i moczu byłam tylko raz, nie mówiąc o żółtaczce, toksoplazmozie czy innych ważnych badaniach...

Ehhh i do tego świeżo upieczona mama w postaci mojej koleżanki, która wszystko wie najlepiej, chodziła do lekarza i płaciła za wizytę 150-170 zł, tak na mnie wsiadła dziś, ze się poczułam jakbym zaniedbywała własne dziecko! Już sama nie wiem co mam mysleć!

Z ciążą jest wszystko okej wg pani doktor, "ciąża rośnie", ja się czuję dobrze, nie mam żadnych problemów... Od dwóch dni zauważam na piżamie zaplamienia od siary więc chyba wszystko działa jak należy... A propos - jak sobie z tym radzicie? Bo musze codziennie zmieniać górę piżamki 🙂

Poradźcie mi coś bo się podle czuję! Nie wiem co robić - czy zmienić lekarza, iść na jakąś konsultację do innego, czy poprostu przestać panikować i słuchac koleżanki?!

Ehhh

z wagą jestem na minus 400 g :P

Wklejam zdjecie kombinezonika 🙂 [img size=372]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/komb1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...