Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzieki ewus po prostu sie martwie bo uwazam ze juz najwyzsza pora by kopal no chyba ze pilkarzem nie ebdzie 🙂 moj maz chce byc ze mna przy porodzie ale moge sie zalozyc ze wytrzyma max 10 minut i ucieknie, on nie moze patrzec jak cos mi sie dzieje.. jak mi krew kiedy pobierali to zapukal czy juz bo cos dlugo nie wychodze.. hihi.. faceci maja slaba psychike dlatego mysla ze sa glowa godziny ale karkiem jestesmy my 🙂 buzki dla Was.. jutgro do pracy a tak mi sie nie chce.. kto na ochotnika wstaje o 6? pewnie wszystkie.. hihih [img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/115295d26a.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Fredeczkaa co tu dużo mówić faceta trzeba sobie wychować ja też w pierwszej ciąży byłam wstawałam o 5 rano żeby mężowi kanapeczki zrobić,aż wkońcu jak się Dominika urodziła powiedziałam stop.Mam męża który zrobi wszystko ja już nie pamiętam kiedy okna myłam u nas w domu to jest jego obowiązek :P oczywiście wszystko w granicach rozsądku 🙂 Ale naprawde nie mogę narzekać no może czasem jak długo nie siedzi przed kom[pem to potem całymi dniami potrafi przy nim przesiedzieć i z tym niestety nadal walcze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my też mamy dwa tylko ja przesiaduje przy nim jak jego nie ma a jak jest to wolała bym z nim poprzebywać a on ledwo oczy otworzy i już słysze jak załacza złom no masakra czasami.A tak wogóle to fredeczkaa musze Ci powiedzieć że chyba uda mi się zrobić ten Twoj prezent tylko najpierw będę musiała męża troche okłamać :P bo pewnie zaraz w piątek będzie pytał jak po badaniu ale musze go przetrzymać do 15 bo chyba przyjedzie na weekend to wtedy bym mu oznajmiła,ale co tu wymyślić to nie mam pojęcia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nową mamusię 🙂 Nie martw się Aga, jeśli lekarz Ci mówi , że wszystko z dzidzią w porządku to na pewno tak jest, a ruchy na pewno zaraz poczujesz 🙂
Ja szaleję juz na allegro i szukam ubranek dla mojej córeczki 🙂
Są przecudne niektóre, na pewno zaraz cos kupię 🙂 póki co spac mi sie jeszcze nie chce, więc poszperam sobie 🙂
Ale dzis pogoda, u mnie cały dzień pada...chociaz w sumie dla mnie lepiej, bo ja się wtedy lepiej czuję.
Widzę że juz mała aktywność na naszym forum więc mówię juz dobranoc brzuszkom :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki.

bylam w tym barze,troche sie posmialismy,powspominalismy... i z killerem na spacerku bylam, dal mi buziaka na koniec i zaraz musialam isc sie umyc :P

ja tez zawsze marcinowi robilam awanture o komputer... 😠 czasami mialam okazje wyrzucic ten zlom przez okno!

musze przyznac ze tesknie ... brakuje mi go ale to on ma sie starac a nie ja. on nabroil wiec niech zasluzy sobie na to zeby bylo lepiej. mysle,ze po jakims czasie bedzie dobrze ale zaufanie jesli wogole uda mu sie odbudowac to po dluuugim dlugim czasie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie dzwonil... mama pozwolila mu mieszkac u siebie a wlasciwie to u nas bo mieszkanie jest juz na nas przepisane... tzn na niego i na mnie... ale musi spac z 7-letnim bratem w lozku dopoki sobie nie wstawi lozka do najmniejszego pokoju. a tam sie chyba tylko lozko zmiesci. ma nauczke, przyzwyczail sie juz ze u mnie sa duze pokoje i do swojej dyspozycji mamy 3 no i jak byl na mieszkaniu to tez sam mial 3pokoje kuchnie lazienke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nową mamusię na forum 🙂

Fredeczka. Unoszenie się honorem i mówienie ile kto ma szans nie pomoże. Postaw kawę na ławę. Powiedz, że Ci go zabrakło w jednym z najważniejszych dni w Twoim życiu, że masz obawy, iż takie coś może się powtórzyć a prawdziwy i kochający facet powinien zrobić wszystko, by w takich momentach być.
Powiedz mu, że kłamstwo ma krótkie nogi i na kłamstwach żadnego związku się nie zbuduje.
A jeśli będziecie razem: błagam nie bądź dla niego niańką. Dla mnie to bez sensu skakać wokół niego z jedzonkiem!!
U mnie zawsze był podział obowiązków. Nigdy się nie zrywałam, by robić kanapeczki mężowi. On wie, że nigdy mu nie będę prać przysłowiowych gaci. Jeśli teraz nie pomożesz mu nauczyć się odpowiedzialności to jak urodzisz, będzie jeszcze trudniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂

Witam nowa mamusię na forum 🙂

Fredeczka, porozmawiaj z nim na spokojnie powiedz o co masz do niego żal, bo on chyba nie bardzo rozumie, zapytaj jak wyobraża sobie wasze dalsze życie, czy to z nim czy bez niego, bo dziecko urodzi się lada moment, powiedz, że jesteś pełna obaw co do jego dojrzałości wobec sytuacji w jakiej jesteście, no i myślę, że nawet jeśli cie przeprosi to będą to przeprosiny bardziej wymagane przez ciebie niż szczere, bo jestem przekonana, że on uważa, że nie zrobił nic złego. No i nie pozwól, żeby odwrócił kota ogonem i cała wina spadła na ciebie, a raczki mają takie tendencje, wiem bo prawie 10 lat z takim przebywam 😉 z tego co piszesz to on teraz robi jakieś fochy, więc nie daj się kobieto!
Trzymam kciuki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczynki!

Agnieszko84 mnie kopie maleństwo, ale też długo na to czekałam, w sumie to od 2 tygodni czuję wyraźne ruchy. W sobotę pierwszy raz mnie tak pokopał, że mi brzuch skakał i mieliśmy ubaw z mężem.

AgnieszkoW26 ja też jak się dowiedziałam o płci to zaczęłam szukać ubranek, póki co czekam aż mi przyślą 2 pary śpioszków.

fredeczka wiem, że to nie jest pocieszające, ale nad związkiem trzeba pracować, pracować i jeszcze raz pracować... jeśli się naprawdę kocha to można dużo wybaczyć.

4 dni i urlop.... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY GRUBASKI 🙂 🙂

JAK TAM U WAS ROZPOCZĄŁ SIĘ WTORKOWY PORANEK BO U MNIE BARDZO ZIMNO I SMUTNO. MEGO MĘŻA NIE BĘDZIE PRZEZ 7 DNI I BĘDĘ MUSIAŁA SPAĆ SAMA 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jesli chodzi o to nianczenie to dopiero od niedawna sie zaczelo... tak to przyszedl,posprzatal mi , spytal sie czy wyniesc smieci,czy odkurzyc,powycierac kurze,pozmywal naczynia... a pozniej? to ja probowalam namowic go zeby cos zrobil,rozumiem 12 godzin na budowie to nie lekka praca ale ja po 8 godz w sklepie bylam rownie zmeczona co on.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Fredeczka widzę, że dalej masz dylematy 😞 Wszystkie dziewczyny na forum dobrze Ci radzą, ale najbardziej słuchaj swojego rozumu a na pewno będzie dobrze, bo jesteś mądrą kobietką 🙂

Ewa - super że masz urlop, wypoczywaj 🙂 tak ogólnie to się zastanawiam co Wy jeszcze robicie w pracy w 5 miesiącu ciązy ? Uciekać szybko na zwolnienia kobitki 🙂

AgnieszkaK mój wtorkowy poranek rozpoczął sie pochmurnie 😞 strasznie brzydka pogoda, mimo że wolę jak jest chłodno, to juz mam dość tego deszczu.

Miłego dnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKA POZWÓL MU PRZYJECHAĆ PRZECIEŻ TO NIE MUSI ZNACZYĆ ŻE MU WYBACZASZ.
WIECIE CO POBOLEWA MNIE BRZUCH TAK DOŁEM. TAK JAK BY TO BYŁ BÓL MIESIĄCZKOWY ALE CIĄGNIE AŻ W NOGI. PIERWSZY RAZ MAM TAKI BÓL. MALUTKI MNIE KOPIE TO CHYBA Z NIM WSZYSTKO OK. JEŻELI MI TO NIE PRZEJDZIE DO WIECZORA TO JUTRO PÓJDĘ DO MOJEGO GIN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...