Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
agusia ja też mam wizytę 20 sierpnia i do tego czasu muszę zrobić te badania, ten roztwór chyba dają w przychodni. Cytrynę na pewno będę miała przy sobie. Co do ciuszków to ja kupuję 62, nie sądzę że po takich rodzicach urodzi się kruszynka hehe :laugh:

emmax nie przejmuj się tym!!! Daj córci na imię tak jak miałaś w planach i już. Mi się też podoba imię które kuzynka dała synowi -Michał i jakbym dała tak samo to wcale nie znaczy, że od niej odgapiłam. Nie dajmy się zwariować! Przecież jest ograniczona ilość imion.

Dagim i jaki kombinezon kupiłaś? Bo właśnie się zastanawiam czy 62 nie będzie za mały na całą tą warstwę ubrań. W ogóle nie jestem przekonana do kombinezonu, pewnie i tak maluszek będzie cały czas w rożku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia idziesz na badania na czczo, najpierw pobierają Ci krew przed spożyciem glukozy. Później pijesz roztwór 50g glukozy na 100 ml wody ( ja nie musiałam kupować glukozy ale zawsze lepiej się upewnić czy na badanie musisz mieć własną, czy laboratorium jest w nią zaopatrzone). Później po upływie godziny idziesz znowu na pobranie krwi. Niczego nie pijesz w domu, wszystko na miejscu w laboratorium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa ja jeszcze nie kupiłam ale szukam takiego:
http://www.allegro.pl/item705210697_fajny_kombinezon_h_m_0_2_m.html

On ma dł całkowitą 74 cm, nie wiem czy nie będzie za mały, ale
zaczęłam go licytować zobaczymy jaką cenę osiągnie. Jest biały to i na chrzciny może się przyda (a planuje je we swięta w grudniu) Obadamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kuba urodził się w lutym i też miałam kombinezon taki do 3 miesięcy, później wskoczył w wersję wiosenną, mniej ocieplaną. One są dość obszerne więc dziecko będzie miało w nim dość dużo miejsca na fikanie, a zawsze to wygoda zwłaszcza do samochodu czy do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Dzisiaj jestem nie do życia, taka dupna pogoda, że ciągle bym tylko spała 😞

Emmax wogóle sie nie przejmuj tym, że sąsiedzi dali na imię Alicja, zreszta to wcale nie jest takie żadkie imię, ja znam 3, jedna z nich to moja siora.

Co do badania to jeszcze nie miałam, za tydzień idę do gin to się zapytam o te wszystkie badania krwii, moczu i obciążenia glukozą.

Ciuszków jeszcze nie kupiałm ale rodzinka mnie już powioli zaopatrza, i rozmiarowo są na 62 ja jeszcze dokupię kompklecik jeden na 56 i po sprawie 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DagiM śliczny ten kombinezonik 🙂 sama bym kupiła ale tutaj raczej się nie przyda.
Rodzinka mnie raczy ciuszkami ale przecież nie dostane wszystkiego, będę tez musiała cos kupić co mnie bardzo cieszy bo niestety nie wszyscy mają dobry gust a ja nie chcę żeby moja mała wyglądała jak wielka, różowa beza :laugh:

Lecę z pieskiem, może się troszkę obudzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam szanse na spory"spadek" zwłaszcza dla chłopca, a nawet łóżeczko mam obiecane.
A jutro idę na lumpki dla siebie, tylko jest jedno ale, ja nie potrafię szukać w lumpeksach, a zawsze się tak napalę bo inni maja takie fajne ciuszki. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzucholki 🙂

Widzę że zakupy robicie na całego, ja też już mam sporą kolekcję, tylko problem bo jeszcze nie znam płci mojego maluszka a moja znajoma ma córkę i dużo rzeczy dostałam od niej.
A co do rozmiarów to nie warto kupować tych na 56 bo maluszek mało tymi brankami się nacieszy, wiem to z doświadczenia. Bo mój pierwszy syn urodził się dość duży i z takich małych ubranek miałam krótko pożytek. Teraz jestem mądrzejsza i kupuje na 62, 68

Agnieszko gratuluję córeczki 🙃

Witam nową mamę na naszym forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś nie mogłam wejść przez chwile na brzuszek 🤔

Ja też nie znam płci dlatego kupiłam kombinezon i dwie pary body takie uniwersalne 🙂 i teraz zobaczyłam że body są na 68 więc też kupuje większe.Moja córa się urodziła 55 więc maluszek może być podobnych gabarytów ale kupie jakiś zestaw na 56.Zresztą sporo rzeczy też dostane więc przejrze napierw co tam jest i ewentualnie dokupie czego będzie brakowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm cos nie mogę wstawic fotki [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05054__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Agnieszko Ty to masz szczęście do zakupów. Ja podobnie jak emmax nie umiem szukać w lumpeksach dlatego jeszcze nic nigdy nie kupiłam, a też bym chciała zrobić zakupy za 6 zł! Wklejaj zdjęcie bo ciekawa jestem co tam masz ładnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa po prostu wchodzisz do lumpeksu i grzebiesz w łaszkach, na pewno cos znajdziesz 🙂A te body czerwone jest w paseczki , zdjęcie nie oddaje całego uroku tych ciuszków, one w ogóle nie są zniszczone 🙂

Cos nowego tez na pewno kupię, ale póki co uzywane też są ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narobiłam sobie ochoty na ten lumpeksik, ale i tak pewnie wyjdę z niczym:laugh:
fajnie by dla siebie było coś znaleźć na ciąże, bo te ciuchy są strasznie drogie, a później i tak nie do wykorzystania, zobaczymy.
A na brzuszka tez nie mogłam wejść, chyba coś na nim robili 😠 jakby w nocy nie mogli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax ja Ci powiem że cięzko jest znaleźć coś w lumpeksie dla ciężarnej... no może jakąś większą bluzkę, ale typowo ciążowej odzieży to tam nie mają raczej.
Ale dla dzidziek jest mnóstwo ubranek 🙂

Wklejam zdjęcie wcześniejszej zdobyczy - 3 szt ubranek za 2,60 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05056__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...