Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

No widzisz Fredeczka, Ty za to masz szczęście na allegro, bo ja to nie mam jakoś do tych aukcji, jak już cos kupuję to przez ,,kup teraz" bo o licytacjach jakoś nie pamiętam i zawsze mnie ktos przebje 😞
Fajne ciuszki kupiłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam brać urinal na ten mój zasadowy mocz, więc kupiłam dziś , 44 zł za 50 tabletek 😞 😞 😞 tragedia, wszystko takie drogie, ale cóż zrobic 😞
A do smarowania ciała kupiłam sobie oliwkę lawendową 🙂 super zapach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Wam, że musicie płacić za leki.
Tu w Szkocji przez całą ciążę i rok po urodzeniu dziecka nie płacę za leki.
Dziecko ma za to aż do 16 roku za darmo.

Widzę, że szalejecie z zakupami 😁
Jak mieszkałam w Polsce to chodziłam do takiego jednego lumpeksu i wracałam z radością do domu, bo zawsze coś znalazłam dla Mai.

Ja zaszaleję w następnym tygodniu i kupię jakieś body maluszkowi.
Powoli muszę zacząć kompletować, bo miesiąc przed terminem chciałabym mieć wszystko przygotowane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym w lumpeksie upolować jakiś kombinezon dla dziecka, któraś z was miała tu taki fajny kiedyś, trzeba poszukać.
A największym szperaczem w lumpeksach jest moja bratowa, znalazła kiedyś spodnie i spódnicę ciążową, ale moja mama powiedziała żeby jej nie kupowała, a kosztowało to 10 zł, no cóż dobrze że to moja mama a nie teściowa:laugh:

A jak się dowiem kim jest dzidzia to może jeszcze na wyprzedaże się załapię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkocja jest fajnym krajem. Byłam tam 3 miesiące na wakacjach - w celach zarobkowych i nie chciało mi sie wracać do Polski, ale studia , chłopak (obecnie już mąż) spowodowały że wróciłam i jednak nie żałuje 🙂
A powiedz mi PannaNikt jak to jest u Was z opieką nad ciężarnymi, bo słyszałam że lekarz interesuje się kobietami w ciązy dopiero od 3 miesiąca ciąży... Czy to prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, tak to prawda, tutaj pierwsze usg i badania następują po 12 tygodniu.
To taki jakby naturalny rodzaj selekcji. Utrzymuje się płód, który jest po prostu silny. Oczywiście mówię tu o ciążach u zdrowych kobiet, nie mających za sobą np. poronień.
Wiem, że po stratach biorą się bardziej za te sprawy 😉

Ale tak ogólnie daję opiece zdrowotnej duży plus.

A kombinezoniki śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej grudnióweczki. oj od trzech dni tutaj nie zagladałam bo nie małam czasu i dzisiaj miałam strasznie dużo do nadrobienia. mam problem zaczeły mi strasznie puchnac stopy... a w sumie to nogi od kolan w dół:/ poradzcie mi coś kobietki na to bo to juz za niecałe trzy tygodnie wesele 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka śliczny jest Twój kombinezonik 🙂 uniwersalny - dla chłopca i dziewczynki, no to pochwal się ile zapłaciłaś.

Justyna mi na szczęscie często nie puchną nogi a jeśli już to tylko stopy i to w upalne dni, więc wkładam je wtedy do miski z letnią wodą, dosypuję soli kosmetycznej lub wlewam zwykłego płynu do kąpieli ia tak siedzę z pół godziny i przechodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY ALE SIĘ ROZPISAŁYŚCIE 🙂 🙂
12 STRON MUSIAŁAM PRZECZYTAĆ. BRZUCH MNIE JUŻ NIE BOLI WIĘC NIE WIEM CO TO MOGŁO BYĆ. Z PRZYSŁOWIOWEJ KAWKI U TEŚCIOWEJ ZROBIŁ MI SIĘ JESZCZE OBIADEK. ALE SIĘ POŚMIAŁYŚMY Z MOJEGO BRZUCHA, MAŁY TAK FIKAŁ ŻE CAŁY MI PODSKAKIWAŁ. TEŻ RAZEM Z TEŚCIÓWKĄ BYŁYŚMY POPATRZEĆ W SKLEPACH I LUMPEKSACH I NIC CIEKAWEGO NIE ZNALAZŁYŚMY.
TEN KOMBINEZONIK JEST PRZEŚLICZNY I RESZTA UBRANEK TEŻ. TAK NA PRAWDĘ WSZYSTKO DLA MALUSZKÓW JEST PRZEŚLICZNE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka kombinezon jest cudowny, ja też taki chce!!!
Agnieszka ciuszki są śliczne.
Mnie nogi nie puchną ale za to bolą mnie stopy - podbicia, jak troszkę dużej pochodzę to pieką jak diabli.

Ale dzisiaj mnie młody po pęcherzu kopie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...