Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

DagiM nie tylko Tobie chce się wyć 😞 😞 😞 Ja to wczoraj zasnąć nie mogłam bo cały czas myślałam o Gosi i jej utraconym aniołku i na pewno nie tylko ja 😞 😞 😞 😞 Nie ma sprawiedliwości na tym świecie 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam przedwczoraj u gina termin porodu (cesarki) 2-6 listopad. Czekamy aż minie próg 35 tygodnia i dziecko będzie miało odpowiednią wagę tj koło 2,5 kg (najlepiej więcej).
Młody już się pcha na świat a ma dopiero 1kg.




muszę się psychicznie nastawić na listopadowe rozwiązanie bo to już za 2 mc.

Uciekam idę młodego do szkoły zaprowadzić a później jeszcze kilka spraw do załatwienie za miastem.

Ciągle myślę o Gosi i jej małym Aniołku. @#$%#$%$^$^ Boże widzisz i nie grzmisz!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki
Właśnie przeczytałam o Gosi.. przytłaczające strasznie, bardzo jej współczuję, trudno sobie wyobraźić co może czuć, tym bardziej ze to już przeciez zaawansowana ciąża, miałam nadzieję ze już nic złego nam sie nie może przydarzyć.
Faktycznie płakać się chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny

Smutno na naszym forum niesamowicie 😞 ale nie ma się co dziwić, takie nieszczęscie spotkało naszą koleżnakę.
Zawsze jest rozpacz i ból przy stracie dziecka, ale strata w 6 miesiącu lub jeszcze później to po prostu tragdia.

Gosiu jesli kiedys jeszcze tu zajrzysz, wiedz że pomodliłam się za Ciebie i twojego Aniołka. Bądź silna kochana, masz jeszcze jedno dziecko, które zapewne też jest smutne, że widzi mamę przygnębioną. Czas zagoi rany. Na pewno nie zapomnisz, ale choć troszkę będzie Ci lżej... widocznie Bóg tak chciał i wybrał sobie Twoje maleństwo do grona Aniołków.Trzymaj się dzielnie, bardzo Ci współczuję ....

DagiM oszczędzaj się i uważaj na siebie , zresztą wszystkie na siebie uwazajcie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny,

ja po kolejnej nie przespanej nocy, po raz kolejny w mojej głowie rodziły się pytania, na które nigdy nie poznam odpowiedzi 😞

Gosiu zobaczysz, że z czasem świat znów będzie inny, lepszy, ale nigdy taki sam, niestety mimo takich tragedii, ani na chwilę ten świat nie stanie, nie zwolni a tak by się chciało 😞
Bardzo Ci współczuję, chociaż wiem, że takie słowa w takiej chwili nic nie znaczą, moja rodzinę wręcz denerwowały i dalej denerwują, bo co to słowo tak naprawdę znaczy? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest napisane prze ze mnie 😞 😞 😞 😞

Bose aniołki siedzą na chmurkach
A każdy lekko jak piórko fruwa
Nad tatą,który płakać nie umie
Nad bratem który nic nie rozumie
Nad dziadkiem,babcią smutną czasami
i swoją mamą-osnutą łzami
I każdy woła cichutko z daleka
mamo już nie płacz,mamo ja czekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...