Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
witajcie brzuchatki,

ale tu się smakowicie, kulinarnie zrobiło, mniam, ja nawet nie mam dla kogo gotować bo mój Tomek wraca codziennie ok 19, swój warsztat ma 20 km od domu i tam zawsze je obiady 😞 I tak siedzimy z Basią same całe dnie.

Dziś zaczął mi się 9 miesiąc, ostatnia prosta do mety 🙂 Mała wywija takie sztuki, że mój brzuch wygląda jakby go zaatakowali kosmici :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 stron do nadrobienia 🤪 nie chce mi się 🤪
Wizyta u teściowej niezła, aż w szoku jetem 🤪
Biorę się za sprzątanie i prasowanie 🤨
Skąd wy macie czas na brzuszku siedzieć i jeszcze w domu robić to nie wiem 🤪 :laugh: 🙃
Do napisania później 😘

JESZCZE 50 DNI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami- mój mąż jest czasami o 16 a czasmi o 19 i tylko czeka na obiadek jak przyjedzie, bo nie bardzo ma czas, żeby zjesc coś ciepłego... Asiula - ja prasuję wieczorami na bieżąco a gotuje popołudniami. Ostatnio nawet jakoś wielce nie sprzatam... maż każe mi sie oszczędzać to sie oszczędzam 😁 A dokładnie sprzatamy w sobote razem. 😁 Dobrze, że męzulek w weekend pracowac nie musi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najgorsze jest, że ciągle nie mogę się zdecydować na szpital. W moim Sieradzu są dobre warunki do porodów rodzinnych, osobne sale poporodowe z łóżkiem dla osoby towarzyszącej, nowocześnie wyposażone porodówki...a mimo to wiele kobiet ucieka do oddalonej o 13 km Zduńskiej Woli, moją ciążę też prowadzi ordynator z tamtego szpitala. Z drugiej strony do szkoły rodzenia chodzę do sieradza i tu czuję się pewniej... nie wiem, ale muszę podjąć decyzję jak najszybciej dla własnego komfortu psychicznego 🙂

Zleciało baaardzo szybciutko, jeszcze pamiętam jak zajadając się ogórami mówiłam Tomkowi,że na pewno nie jestem w ciąży, bo robiłam dwa testy i wyszły negatywnie ( robiłam je popołudniu a nie z porannego moczu). A tu niespodzianka, pierwszy miesiąc po odstawieniu pigułek i dzidzia, nie wiedziałam,że to tak gładko i szybko wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam 🙂
Rano nie mogłam wejść na brzuszka, bo na 12 miałam wizytę pielęgniarki w domu. Fajna sprawa, bo można chociaż dłużej i swobodniej porozmawiać i dostać odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania 🙂
Powiedziała mi, że mam duuuże szanse na poród naturalny :laugh: !!!!!!!! Cieszę się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki. oj juz dawno mnie tutaj nie było i miałam sporo do nadrobienia w czytaniu. miałam remont w domku i nie było czasu niestety. dzidzia strasznie rosnie. teraz juz wiem ze bedzie to dziewczynka. zastanawiamy sie z mezem nad imieniem 🙂 wywija takie fikołki ze głowa mała. brzuszek wykreca mi sie we wszystkie strony. strasznie boje sie porodu a wiem ze to juz nie długo... coraz blizej. w koncu nadejdzie ten dzien i mam nadzieje ze moja córcia urodzi sie zdrowa i sliczna 🙂 prosze o troche wsparcia z waszej dtrony bo naprawde brzuszki mam strasznego pietra...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannoNikt - trzeba być dobrej myśli 🙂 😘

A ja zrobiłam test ciążowy popołudniu 😁 i zobaczyłam dwie magiczne kreseczki! Nogi mi sie ugięły i wystarczyło jedno spojrzenie na męża.. i już wiedział 🙂 Ahhhhh jak sobie przypomnę ten szczęśliwy dzień!!! A teraz Baśka mnie kopie i pilnuje, żeby o tym dniu nie zapomnieć 😁
Drugi teścik robiłam natychmiast rano następnego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Justyna! Gratuluję córeczki!!!!! Jakie imię wybraliście?
A co do porodu to lepiej sie zapoznać z technicznymi aspektami porodu, żeby wiedzieć co Cię będzie czekać, pogadać z kimś, poczytać... no i w końcu zdać sobie sprawę, że to wszystko będzie nie ważne jak będziesz miała swoją córeczkę na piersi!!!! A później będziesz ją tulić w ramionach!! Ahhh az się sama nie mogę doczekać!!!! Choć zdaję sobie sprawę, ze nie bedzie łatwo i sama czasami mam stracha! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
duzo naczytałam sie o porodach. mam nadzieje ze ta wiedza sie przyda. duzym oparciem dla mnie bedzie obecnosc meża. mamy wybrane dwa imiona Hania i Zosia. teraz zastanawiamy sie tylko które z nich wybrac. to bedzie chyba najszczeslifszy dzien w zyciu, narodziny naszego dzidziusia. ale strach zawsze pozostanie. ja bardzo boje sie bólu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna witam Cię ponownie 🙂
Pocieszam Cię tym że nie jesteś sama z tym strachem, wszystkie tutaj mamy pietra i niestety też coraz większego :laugh:
Tłumaczymy sobie tym jak weszło tak i wyjdzie :P My jesteśmy silne kobietki i na pewno damy radę 🙂

Gratuluje córeczki i jakie imię wybraliście dla niej? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna witam ponownie na naszym pokładzie 🙂

z imion jakie wybraliście mnie bardziej podoba się Zosia 🙂

dziewczyny jeszcze maleństw nie mamy przy sobie a już tyle wspomnień, aż strach pomyśleć co będzie za rok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...