Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A co ten lekarz może jej powiedzieć... Ma jeszcze chwilke do terminu więc wywoływac Majki nie będzie na pewno... a nawet jak by miała rozwarcie... moja szwagierka 3 tygodnie chodziła z 2 cm rozwarciem 🙂

Oczywiście ja Wioli życzę rychłego porodu..


Agnieszko84 Ty troszkę przystopuj z tymi porządkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszkaw a ja szczerze powiem ze chcialabym zeby mi lekarz powmogl oczywiscie jak wszystko bedzie dobrze z dzieckiem..

to ze ciezko itd. to napewno nie tylko mnie jednej ale te skurcze potrafa wykonczyc.. albo rodze albo nie.. nie wiem czy panikowac i jechac czy czekac.. wiem ze jak pojade to mnie zostawia bo dzwonilam do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek!

Wlasnie szkuje sie do lekarza, zobaczymy co mi powie i czu dzisija bede miala badania w szpitalu.
Noc mialam okropna, co chwile sie budzilam bo cos mnie pobolewalo a to biodra a to brzuszek a to trzebabylo 5 ray do kibelka...eh takie uroki koncowki.

Panie Akompf Basienka jest piekna, zona i Pan bardzo dzielni. Prosze ja od nas pozdrowic i usciskac mocno. Na ewno juz niedlugo bedziecie razem w domku i bedziecie ja mogli nosic na raczkach i calowac i tulic do woli!

Milego dnia, odezwe sie jak wroce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej grudnióweczki.

No i rozkłada mnie totalnie. Nocy nie przespałam... siedzę właśnie z kubkiem gorącego mleka i umieram...
Żeby mi tylko wody od tego kaszlu nie odeszły 🤨

Wiola czekam na relację z wizyty 🙂 Widzisz, Majki to strasznie uparte dziewuchy... Moja ciąża z Majką została rozwiązana 3 dni po terminie.

Agnieszko84 a ja bym na Twoim miejscu pojechała do szpitala, bo takie skurcze nie tylko Ciebie męczą, ale dzidzię również. Wiem po sobie, bo skurcze przepowiadające miałam przez ostatnie dwa tygodnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu ale duszno.. dzisiaj strasznie.. otworzylam okno bo lufcik nie pomagal..

ja jeszcze w koszuli nocnej...

wczoraj mialam cisnienie 155/100 ogolnie zawsze mam wysokie i puls tez, puls 115 dlatego zawsze jak cos sie zle czuje to wiem o czuje jak mi serce wali...

za oknem mi sie facet drze pelna para "ziemniaki,kartofle !!!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha poszukaj na allegro. Czasem wystawiają tam swoje dzieła ludzie, którzy zajmują się szydełkowaniem.
Moja koleżanka ze studiów robiła sobie na szydełku przepiekne rzeczy...swetry, szaliki....

PannoNikt współczuje... kuruj się kochana.

Jejku jak mi palce spuchły, masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Ewo, wczoraj się napracowałaś przy pieczeniu babki, więc dziś nalezy Ci się solidny wypoczynek :laugh:
Kiedy będziemy leniuchowac jak nie teraz???

Zapomniałam się Wam pożalic, jak mnie wczoraj mój teść wkur... mówi do mnie ,,ale się z ciebie armata zrobiła" myślałam, że mu przywalę w łeb... ludzie to naprawde zero taktu, przeciez do jasnej ciasnej dzidziusia nosze w brzuchu .... wrrrrr


Idę do miasta jakies małe zakupki zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...