Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Kurcze, nie ma dnia, by coś się nie działo.

Trzymam kciuki za Wiolę i Majeczkę.
Będę zaglądać u co jakiś czas, ale wybaczcie, bo będę mało aktywna w postach. Przeziebienie mnie męczy okropnie i co chwila leżę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no i wracając do humorów... wczoraj oglądałam dr. Housa i mnie tak napadło... tak się śmiałam niesamowicie, taki miałam atak perlistego śmiechu, że aż zaczęło mi tchu brakować po czym płynnie przeszłam ze śmiechu do ognistego płaczu, histeriiiiii po prostu szok!!! krokodyle łzy mi płynęły!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.

Zajrzałam do Was bo już nie mogłam wytrzymać 🙂
Nie zabawie jednak długo co by Wam humorków nie popsuć.Ja załapałam mega dołka i potrzebowałam odizolowania od świata 😞

Nie było mnie i znowu takie wieści czytam 😞 Mam nadzieję że u Wioli jednak wszystko będzie ok i Majeczka już niedługo cała i zdrowa będzie przy mamusi 🙂

Skórka witaj ponownie super że u Was już wwszystko dobrze,nie znikaj nam więcej bez wieści na tak długo 🙂

Ami witaj po krótkim,ale burzliwym pobycie w szpitalu,córeczka prześliczna 🙂

PannoNikt kuruj się leż dużo w łóżeczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze coś mi się komp zawiesza i robi mi tu jakieś cuda... Stoję właśnie nad garami,gotuje obiad i siedzę na forum przez komórkę :-) uzależniłam się od was, dziewczyny. Tak w ogóle to widzę że coś tam o naszej klasie piszecie więc ja nie będę po kolei pytać was jak się nazywacie więc nieskromnie podam swoje dane :-) Kasia Kosowska Swadzim jakby co bo nie ukrywam że z przyjemnością pooglądałabym zdjęcia waszych pociech później po wszystkim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...