Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

To ja nawet nie próbuje z oklaskami. Zawsze udaje mi sie dac jakos ok. 17 hihi Chyba wtedy wszystkie robia cos waznego i nie maja czasu tu zagladac i rozdawac oklasków.
Anja ma racje...Admin straci cierpliwosc...no ale tyle bab!!! A ja chciałam otworzyc kiedys klub dla ciezarnych. Musze to powaznie przemyslec, bo skoro na forum takie awantury to w realu moze byc jeszcze gorzej 🙃 🙃 🙃

Widze ze wszyscy chłopcy sa w miare duzi...no ale chyba mój Mikołaj i Agi Bartus prowadza z wagą hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka spoko 🙂 ale nie wiem kiedy 🙂
ja też czytałam wczoraj o tych oklaskach... paranoja jakaś! o co im w ogóle chodzi?! porąbało je i tyle. A ja nie daje oklasków za nic! Ja daję w podziękowaniu za to że Was mam 🙂 i gdybym mogła to każdej z was co sekundę dawałabym jednego! i nikomu nic do tego że je daję, komu je daję i za co! skoro daje to znaczy że mam powód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JUZ PO SPACERKU. U NAS TEZ DESZCZ ALE FOLIE ZAŁOZYŁAM NA WÓZEK , PARASOL W DŁOŃ I POSZŁAM 🙂

FAKTYCZNIE DOBRE Z TYMI OKLASKAMI, A JESZCZE LEPSZE Z TYM LINKIEM KTÓRY WKLEJAŁA KLAPOUCHA HAHAH
NAPRAWDE NIEKTÓRYM SIE NUDZI

IDE COS ZJESC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej lasencje 🙂 ale naskrobalyscie ... przeczytaslam was tylko po lebkach bo za duzo tego jest ....
bylam wczoraj u pani doktor z tymi kupkami ... powiedziala mi ze dobrze ze sie tak szybko zglosilam ... panuje jakis wirus bardzo duzo dzieci choruje ... przepisala mi leki (gastrolit do picia, smecta do mleka i lakcid do ustnie)bo maluszek robil sie coraz bardziej senny i slaby ...
dzis jest juz lepiej juz nie robi tyle kupek, jest zywszy ale apetytu jeszcze nie ma - karmie go na spiaco...

ja tez uzywam pieluszek dada i jestem z nich zadowolona - teraz bardzo przeciekaly ale juz jest wszystko ok
zdrowka zycze dla wszystkich chorych dzieciaczkow
fredeczka supre sukienka 🙂
kajtucha fotki zarabiste 🙃

dobra uciekam do malego bo dzis jest bardzo marudny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam...

siostra pojechala a ja zaraz bede robic obiad dla d...

kupilam mu dzis kurtke na urodziny.. chyba mu sie spodoba chociaz on nie jest wybredny 🙂

co do pieluszek dada to wedlug mnie to katastrofa... twarde bardzo i szorstkie.. uzywam jednak pampersow...

maly sie budzi...

fredeczka, super kiecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ale co zrobic...

ryba zrobiona, zupa tez wiec tylko czekam na meza....

maly spi... od kilku dni jest jakis taki osowialy.. usmiecha sie jak zawsze ale bardzo maly gawozy co bardzo dziwne u niego... no ale maly tez moze miec gorsze dni i moze mu sie po prostu nie chce...

mam tyle prasowania ze szok, tzn jeszcze nie mam bo schnie ale bede miec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

JA WPADŁAM TYLKO NA CHWILKĘ 🙂 TROSZKĘ WAS POCZYTAŁAM 🙂

DLA WSZYSTKICH CHORYCH DZIECIACZKÓW DUŻO ZDRÓWKA ŻYCZĘ 😘 😘 😘 BIEDACTWA SIĘ MĘCZĄ 😞 MAMUSIE DLA WAS CIERPLIWOŚCI I WYTRWAŁOŚCI 😘 😘 😘 😘

DZIĘKI ZA OKLASKI 😘 ALE TAM NA WĄTKU O OKLASKACH WRZE 😁 😁 😁

AGNIESZKO84 MOŻE TO PRZEZ TEN JAJNIK MIESIĄCZKA CI ZANIKA ??? WSPÓŁCZUJĘ TOBIE TYCH PROBLEMÓW 😞 JA TO ZNOWU PRZE ZAPALENIE JAJNIKÓW ZASZŁAM Z KAMILKIEM W CIĄŻĘ 😁 😁 😁 ALE TO DŁUGA HISTORIA 😉 TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE 😘 😘 😘

TERAZ ZMYKAM BO SIEDZĘ NA SZWAGRA KOMPIE 🙂 DO WIECZORKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA84 TRZYMAJ SIE DZIELNIE, BO WIDZE ZE MASZ KIEPSKI NASTRÓJ. ŁAP BUZIAK 😘

LENKA OGLĄDA VIVE HAHAH

MĄŻ POSZEDŁ SIE KĄPAĆ

A JA MUSZE W KOŃCU ZACZĄC OPŁATY ROBIC BO SIE NAZBIERAŁO 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie nie pójde spać za wczesnie to wtedy Wam porozdaje oklaski 🙂 To fakt - uwielbiam Was dziewczynki (i chlopcy) i dziękuję, ze mam się komu wygadać i wiem, że to bokiem nie przejdzie...

Kajtucha - dzięki !

Basiulek sie bawi z tatą. A tata cwaniak - ja nosilam malą i chciałam, zeby mnie zmienił (bo mam nosic jak najwięcj w pionie) a on sobie naszą laleczke połozyl i jej zabawkami macha ;] heheheheh a ja wszystko dosłownie biore i jak głupia nosze cały dzien a ręce mam do samej ziemi 🙂 a to trzeb więcej a nie cały czas. Ale Basiulek mniej kaszle! Ale tez mniej głuży (tak jak dzidzius agi84)

Aga84 - łap buziaka, bo na oklask z pewnością nie ma szans 🙂 Oby sie wszytsko tego 15 wyjaśniło i oby to nie było nic złego...

tez mam do prasowania GÓÓÓÓÓRRRRRRRREEEEEEEEEEEEEEEEE prania 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...