Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Oj Wioluś, przepraszam, ze Cie źle zrozumiałam! :* Mam nadzieję, ze nie masz mi tego za złe! :*:*:*

Ewa - chyba bedzie do babci jeżdzić ale to około 50 km do Poznania 20 i za Poznań kolejne 15 (no i przez Poznań) ale my i tak oboje w Poznaniu pracujemy więc jakoś sie to poukłada... mam nadzieję... 😞 Na żłobek raczej nas nie stać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf a gdzie masz babcie? bo odległości które podajesz są rózne odległośćiom do mnie 🙂 oczywiście wiem że nie musi babcia mieszkać z tej strony co ja ale tak fajniete kilometry pasują 🙂

Wiolka wierze że wszystko jest ok. Trochę CIę rozumiem bo ja też po cc i to z komplikacjami, rana do dziś czasami w dwóch wkłóciach się otwiera a gdzie tu ciąża... masakryczność, jednak wierzę, że okresik przyjdzie nim się obejrzysz! napewno stres robi swoje a i powiem Ci jedno- pogadaj o tym z mężem! niech się martwi razem z Tobą a nie że Ty biedna wszystko sama na swoich barkach dźwigasz.

Mały potworek zasnął w końcu. Lepsze to niż o północy więc nie narzekam 🙂
teraz jeszcze tylko zadzwonie do męża zdam relację z całego dnia i lece do spania. Dziś teściówka dzwoniła. Trochę mnie wkurwiła ale tylko trochę a to sukces jak na nią... dzwoniła pytać jak po szczepienia... ma kobieta zapłon... szczepienie było w czwartek

to papapapapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, a my nie spiumy.. standasrdowo....

Wiolka nie martw sie, mnie tez sie zpoznial okres 12 dni i dostalam... napewno bedzie dobrze.... poczekaj i powiedz mezpowi ze Cie wspieral.. to pomoga..przede wszystkim zrobi test.. ulzy Ci i bedzies wiedziec na czym stoisz i nie kazda ciaze usuwa sie po cc, wiem ze powinien minac rok ale moja kolzanka zaszla w pol roku po i ma sliczna coreczke 🙂 a jak bedzie 2 to tez napewno dasz rade, ale nie ma co gdybac na zapas... uciekaj do apteki...

3mam kciuki....

ja siedze z maly a moj maz jak zwykle spi a ja ledwo co moze chodzic tak mnie brzuch i kregoslup boli...

buziaki...

jeszcze Was oklaszcze bo teraz moge szalec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski, my miałysmy noc taką sobie. Mała strasznie się rzucała przez sen. Budziła się często. No i przed 6.00 standardowo wstała.

Wczoraj jak wracaliśmy ze spaceru złapał nas deszcz a nie mieliśmy folii ochronnej. No i Madzia chyba znów się zaziębiła. A mówiłam K żeby gdzieś w sklepie przeczekać deszcz to nie...wolał ją ciągnąć w wózku. Ku...a 😠 😠
Oczywiście znów się zakończyło kłotnią.

Ja też niedługo będę musiała pomyśleć o żłobku czy czymś takim dla Madzi. Zobaczymy jak z czasem będzie moja mama.

Wiolka, wszystko będzie dobrze. Mnie podobnie jak Agnieszce spóźniał się okres. Takie zaburzenia mają rację bytu po porodzie.
Trzymaj się ciepło.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE

KILKA OKLASKÓW ROZDAŁAM WIĘC AGA84 CHYBA SIE SPÓŹNISZ 😁

U NAS NOC STANDARDOWA. POBUDKA O 3 I O 6 I KONIEC SPANIA 😞

TERAZ LENKA OGLĄDA TV A MAMA NA BRZUSZKU

WOLUŚ RZYMAJ SIE KOBIETKO. ZRÓB TEST JAK RADZĄ DZIEWCZYNY A PRZEDE WSZYSTKIM POROZMAWIAJ Z MĘZEM. PRZESTAŃCIE SIE JUŻ GNIEWAĆ NA SIEBIE, BO PRZECIEŻ SIE KOCHACIE ITAK MAŁO CZASU SPEDZACIE RAZEM, A ŻYCIE TAKIE KRUCHE... NIE MA CO SIE TAK DŁUGO NA SIEBIE BOCZYĆ 🙂
BUZIAKI DLA CIEBIE KOCHANIUTKA 😘 😘
DZIELNA Z CIEBIE KOBIETKA, DASZ RADE 🙂

MITTKO A CZEMU SIE ZLE CZUŁAS WCZORAJ?? DOCZYTAŁAM DZIŚ.

I NIE MOGE ZA CHOLERCIE ZNALEŚĆ ZDJĘCIA MIKOŁAJKA , A TAK SIE NIM ZACHWYCACIE 😞

KAJTUCHA DOBRA TWOJA TESCIOWA 😁

A MOJA WCZORAJ PRZYLAZŁA DO NAS NA BUDOWE I MÓWI ,,INSPEKCJA PRZYSZŁA" 😁 😁 😠 NA SAM JEJ WIDOK MNIE ZEMDLIŁO 😠

IDE NA SNIADANKO
MIŁEGO DNIA KOCHANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka ok jedynie Emila walnęła sobie kupke 🤪 mam nadzieję że ta pora robienia kupki nie wejdzie jej w nawyk 😁 na szczęście szybko zasnęła i obudziła się dopiero po 7 🙂

AgnieszkoW bardzo wczoraj brzuch mnie bolał jak na okres i jajnik mnie pobolewał a okres gdzieś 24 dopiero mam dostać i nie wiem czemu tak bardzo mi dokuczał 😞

Persy mam nadzieję że Madzia nie przeziębi się przez ten deszczyk.Zdrówka dla niej 😘

A ja zmykam sobie śniadanko zrobić,zachciało mi się chlebka z kotletem mielonym 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja 🙂

maly spi, d sie goli do pracy a ja w pizamie z kawka przy brzuszku...

ide dzis do tesciowej na spacer, okolo 1,5-2 h
ale widze z epogoda taka sredniqa wiec moze pojade tramwajka.. zobacze...

zycze milego dizonka.. buyzuaki

oklaski zablokowalyscie? normalnie musze wstawac o 5 🙂 zeby zdazyc 🙂 w nocy sie troche udalo ale maly zaczal plakac i nie zdazylam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JUZ PO SNIADNAKU
LENKA PO CYCU
OCH.. JAK CZYTAM NIERAZ POSTY KOBIET KARMIĄCYCH PIERSIĄ TO ZASTANAWIAM SIE DLACZEGO Z MOJEJ LENY TAKI ,,CYCOCH" . NIEKTÓRE KARMIA CO 3 GODZINY A MOJA LENKA JAK NIE DOSTANIE CO GODZINE CYCA POMEMŁAC TO MASAKRA 😁 JEDYNIE JAK SPI TO NIE POTRZEBUJE.

MITTKO MAM NADZIEJE ZE DZIŚ JUZ LEPIEJ SIE CZUJESZ 🙂

PERSY JA CIEBIE CHYBA NIE MAM W ZNAJOMYCH NA NK... ??? http://nasza-klasa.pl/profile/28424429 zapraszam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO FAJNIE MITTKO. JAK COS BOLI TO NIC SIE CZŁOWIEKOWI NIE CHCE 😞

A TO MOJA NIUNIA ZE SWOIM KONIEM OD CHRZESTNEJ

[URL=http://img535.imageshack.us/i/dsc06654640x480.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/7593/dsc06654640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TU MNIE MAMA POSADZIŁA NA CHWILE 🙂 LUBIE TAK SOBIE POSIEDZIEC ALE MAM NIE POZWALA DŁUGO 😞

[URL=http://img227.imageshack.us/i/dsc06669640x480.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3688/dsc06669640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

agnieszkaw26 ta Twoja lenka to cukierkowa królewienka jest 🙂 Śliczności:*

Wiolka, trzymam kciuki, żeby było ok, Aga ma rację, jeszcze jakiś czas musi minąć, zanim się wszystko ureguluje, ja jeszcze nie miałam ani raz miesiączki, tyle, że ja nie mam się co obawiać, bo nie mam faceta 😁 ...! Nie smuć, będzie dobrze 🙂

Niedawno wstałam 🙂 Sandercia leży w łóżku i patrzy na ścianę na Kubusia Puchatka bo ma taką naklejkę i hehehe, rozmawia z nim i tak co rano 🙂 Także mam chwilkę luzu 🙂 a zaraz pewnie znowu zauważy , że mnie nie ma przy niej i zacznie się upominać o cyca 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A NAJBARDZIEJ TO LUBIE SIE KĄPAC I GRYZC DZIĄSŁAMI SWOJE RĄCZKI

[URL=http://img227.imageshack.us/i/dsc06735640x480.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/417/dsc06735640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY JA SIE NIE KAPIE Z LENKA. MOZE JAK BEDZIE WIEKSZA. NA RAZIE JESZCZE SIE BOJE JAKOS ...

KAROLCIA TWOJA SANDRUSIA TEZ TAKI CYCOCH?? TEZ BY DOIŁA CO GODZINE?? TZN MEMLAŁA... OCH ZROBIŁO SOBIE MOJE DZIECKO ZE MNIE SMOCZEK 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszkaw26 moja Sandercia to też taka cycolinka się zrobiła 🙂 na początki jeszcze tolerowała butelkę, co dwa tygodnie jak do szkoły jeździłam a teraz za żadne skarby nie chce pić z butelki choćby nie wiem jak głodna była 🙂
Jak ją tylko do cyca przyłoże to od razu robi mętne oczka i taka zadowolona 🙂 A tylko patrzy za mną jak u kogos na rękach jest 🙂
Boję się, że jak jej zacznę dawać przecierki, to że nie będzie chciała ich jeść.
Też co chwilę się o cyca upomina, chyba im już ten cyc nie wystarcza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...