Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

MY JUZ PO SPACERKU, TERAZ OBIADEK ROBIMY 🙂 GOLONKI INDYCZE , MNIAM MNIAM

WIOLA JA NIE DODAJE DO ZUPEK ŻANYCH KLEIKÓW RYŻOWYCH ANI NIC, PO PROSTU SAMĄ MARCHEWECZKĘ, ZIEMNIAKA I PIETRUSZKĘ I WSIO 🙂 NO I ŁYZKĘ MASEŁKA LUB OLIWY. TO I TAK JEST GĘSTE BEZ DODAWANIA KLEIKÓW 🙂

LENKA MUSI MIEĆ CISZE DO SPANIA. TEZ BUDZĄ JĄ HAŁASY TYPU STUKNIECIE ŁYZKĄ O TALERZ CZY DŻWIĘK TELEFOMU 😠 ALE GRAJĄCY CICHO TELEWIZOR JEJ NIE PRZESZKADZA.
POZA TYM ŚPI ZE MNĄ WCIĄZ, MĄZ NA OSOBNYM ŁÓŻKU, W OSOBNYM POKOJU. JEST MI TAK WYGODNIE I DOPÓKI KARMIE PIERSIĄ TO TAK ZOSTANIE BO NIE MAM ZAMIARU SIE MECZYĆ I WSTAWAĆ O NIEJ W NOCY, TAK TO TYLKO CYCA WYCIĄGAM I KARMIE NA PÓŁ ŚPIĄCO 🙂
JAK PRZESTANE KARMIĆ PIERSIĄ TO BEDE SIĘ MARTWIĆ JAK JĄ NAUCZYĆ DO SPANIA W ŁÓZECZKU 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA WSPÓŁCZUJE MYĆ TAKIEGO BRUDASA 😁 😁

DZIEWCZYNY Z WROCŁAWIA MAM PYTANKO , A JAK BYŁA TA POWÓDŹ W 1997 ROKU TO ODCZUŁYŚCIE TO JAKOŚ OSOBIŚCIE???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AguśW jeśli chodzi o szkody to ja żadnych nie miałam. Niestety niektórzy mieli zalane mieszkania bo woda była do wysokości 3 piętra. Samo życie bez wody przez 2 tygodnie było uporczywe chociaż niewiele pamiętam bo byłam gówniarą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zdechnę, moje dziecko zamiast iść na spacer to chrapie w najlepsze 🙃

Agaw ty to masz jakieś zamiłowanie do gotowania, codziennie jakieś smakołyki, a mi to się nie chce gotować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha rozumiem Twoje zdenerwowanie,ale umieram ze śmiechu jeszcze tak fajnie poprzeklinałaś 😁 😁 😁 😁 😁

Kurcze to co się dzieje to jakaś masakra 😲

A ja miałam przed chwilą telefon patrze dzwoni jedna z mam od Dominiki kolegi z klasy odbieram i słysze "Dzień dobry jestem Klaudiusz czy Dominika może do mnie przyjść? " 🤪 normalnie mnie zatkało heheh nigdy żaden kolega nie dzwonił 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jej nie smakowalo 😮 😮 😮 wclae sie nie dziwie bo ja bym tego za 100zl nie zjadla 😁 😁 😁 😁

AgaW mi wychodzi zupa a nie papka ale moze za duzo wody a za malo warzyw. nie wiem. Zjadla pol sloika krzywiac sie i krzyczac na mame 😁 😁 😁 😁 😁 zostalo jeszcze na jutro 🤪

Mittka bo Iska to taka juz nastka jest, teraz dzeiciaki szbciej to wszystko jakos robia.

Dobra mloda zasnela to ide jej wcisnac bute, zobacze ile zje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMMAX NIE ZDYCHAJ KOCHANA 🙂 CÓRCIA W KOŃCU SIE OBUDZI 😉
A SMAKOŁYKI GOTUJE BO LUBIE DOBRZE POJEŚC, A MÓJ MĄZ JUZ NA MNIE KRZYCZY BO MÓWI ZE GO PASĘ 😁 😁 JAK NIE CHCE TO NIECH NIE JE 🙃NIE WMUSZAM W NIEGO.

EWO MOJEGO WUJKA W OPOLU ZALAŁO TEZ WTEDY. MIESZKA NA PARTERZE , MASAKRE MIAŁ W CHACIE.

MITTKO NO NIEŹLE, PANNICA CI ROŚNIE 🙂

WIOLU JA DAJE MNIEJ WODY, TAK ABY BYŁA TAKA PAPKA Z WARZYW BARDZIEJ NIŻ ZUPKA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie kupuję gotowe zupki ale też pewnie niedługo sama zacznę gotować bo nieźle te zupki kieszeń szarpią 🤨

Mój mały też śpi w najlepsze 🤪 Jak wstanie to dam mu resztę marcheweczki i na space bo nie pada 🙂

Kajtucha dobre 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWUNIU 😘 BRAK SŁÓW DLA TAKICH TRAGEDII..

MOJE DZIECKO WŁASNIE POSMAKOWAŁO BANANA Z GERBERKA. NA SŁOICZKU NAPISANE PO 4 MIESIĄCU. MAM NADZIEJE, ŻE NIC JEJ NIE BĘDZIE. ZRESZTĄ JA ZJADŁAM WIĘKSZOŚĆ ZE SŁOICZKA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...