Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam Kobietki 🙂

Położyłam spać Kamilka o 22 na lewym boczku i spał do 24, położyłam go na prawym boczku i spał do 4 🤪 🤪 🤪 a o czwartej obudził się bo pampers przesiąkł 🤢 musiałam go całego przebierać a on jak szmaciana laleczka taki wiotki bo zasną z powrotem 🤪 i pospał jeszcze godzinę i go do łóżka wzięłam bo lubię się rano budzić jak on śpi taki malutki koło mnie 😘

Minus spania na boczku będzie przesikanie pampersa zawsze bo nie wsiąka tylko się wylewa 🤢

Miłej niedzieli kobietki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze mam nadzieję że to nie będzie nic poważnego i Majeczce przejdą te chrostki,a może Wiola to od słońca?? ale właściwie czemu dopiero teraz??

AgnieszkoK masz rację nie daj się chorobie.A Bartusiowi mam nadzieję że szybko ząbki wyjdą żeby się tak bidulek nie męczył 😘

Asiula moja też śpi na boku,ale jeszcze ani razu mi się nie zdarzyło żeby przesikała pampersa zresztą ona sama się przewraca z jednego boku na drugi w nocy i nie przesikuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY MAMUSIE 🙂

NOC OK. LENKA SPAŁA DO 3 - CYC, POTEM DO 8 🙂

MY JUZ PO ŚNIADANKU, TATA POSZEDŁ SIE ZDRZEMNĄC, LENKA TEZ A MAMA NA BRZUCHA 😁 GARY POMYŁAM PO ŚNIADANKU.

POTEM POJEDZIEMY NA WYBORY - WAHAM SIĘ POMIĘDZY KOMOROWSKIM A KACZYŃSKIM ... OGÓLNIE O JESZCZE MAM ZAMIAR PRZECZYTAĆ ICH PROGRAM WYBORCZY, BO SZCZERZE MÓWIĄC MAŁO WIEM.
A MÓJ MĄZ JESZCZE NIGDY NIE BYŁ NA WYBORACH, ALE NARZEKAC TO ON TAK POTRAFI NA POLSKI RZĄD ŻE HO HO 🤪 DZIŚ ZAGŁOSUJE PIERWSZY RAZ 🙂

WIOLU DOBRZE, ŻE POJECHAŁAŚ Z MAJECZKĄ. Z TAKIMI MALUSZKAMI NIE MA ŻARTÓW. I DOBRZE ZE TO NIC POWAZNEGO.

AGAK MNIE TEZ BOLI GARDŁO OD WCZORAJ, LECZE SIE JAK MOGĘ ...

ASIULA MOZE ZMIEŃ PAMPERSY NA TE SPECJALNE NA NOC 🙂
TERAZ TO SIE WYSYPIASZ CO??
JA TEZ LUBIĘ RANO PATRZEC NA LENKĘ, JAK LEZY KOŁO MNIE I JAK SIĘ BUDZI I SIĘ DO MNIE UŚMIECHA 🙂 KOCHAM JĄ 🙂

MITTKO ŻEBYŚ WIEDZIŁA ZE SIE Z MĘZEM FAJNIE PIJE KAWKĘ 🙂 MY PIJEMY ZBOŻOWĄ , BO PRAWDZIWEJ ANI ROZPUSZCZALNEJ NIE LUBIMY. TRZYMAMY W SZAFCE TYLKO DLA GOŚCI 😁 😁

FREDECZKO ŻAL MI WIKUSI ŻE MA TAKIEGO OJCA DUPKA, ALE DOBRZE NAPISALAŚ, ŻE MA WOKÓŁ MNÓSTWO LUDZI KTÓRZY JĄ KOCHAJĄ I MIŁOŚCI NA PEWNO JEJ NIE ZABRAKNIE 🙂

OK, SPADAM SIĘ UMYĆ I UBRAĆ BO JESTEM JESZCZE W PIŻAMIE.

ACHA I DZIŚ JEDZIEMY Z MĘZEM I LENKĄ NA GRILA , SAMI SOBIE ROBIMY WE TRÓJKĘ OCZYWIŚCIE U NAS NA TARASIE NA BUDOWIE 🙂 🙂

WIĘCEJ NIE PAMIĘTAM 😞


MIŁEJ NIEDZIELI DZIEWUSZKI 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY PO ROSOŁKU 🙂 BARTULEK TEŻ TROSZKĘ ZJADŁ I NAWET MU SMAKOWAŁO A TERAZ RŻNIE KUPALA W ŚWIEŻO PRZEBRANEGO PAMPERSA 😁 😁 😁 😁 😁

ZARAZ ZMYKAMY NA GŁOSOWANIE ALE JA MUSZE DOJECHAĆ 10 KM DO KOMITETU WYBORCZEGO BO JESTEM JESZCZE NA INNĄ MIEJSCOWOŚĆ ZAMELDOWANA ALE TO NIE SZKODZI BO TAM MAMY RODZINKĘ WIĘC OD RAZU JĄ ODWIEDZIMY 🙂

POTEM JEDZIEMY NA CMENTARZ BO WCZORAJ MINĘŁA 35 ROCZNICA ŚMIERCI MOJEGO DZIADKA 😞
NO I OD RAZU BABCIĘ ODWIEDZIĆ 🙂

MIŁEGO POPOŁUDNIA 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć lasencje 🙂

AgaW ja też byłam wieczorem głodna jak pisałam posta i wcinałam skrzydełka z rosołu 😁
Miłego grillowania!

AgaK przegoń szybko ten ból gardła! Oby Bartusiowi ząbki wyszły szybko i żeby się nie męczył!

Fredeczko bloga poczytam później 😉

Wiolu dobrze, że pojechałaś na pogotowie, przynajmniej byłaś spokojna 😉

Ja kupiłam dziś Piotrkowi pierwsze ciasteczka z hippa i tak wcinał, że hej 🙂 Piotrek ułamał je jakoś i połknął duży kawałek, ale one w buzi szybciutko rozmiękają więc spoko!
NO I JESTEM DZIŚ MEGA SZCZĘŚLIWA BO ZOSTAJĘ W DOMU JESZCZE MIESIĄC!!!! jakoś przebiedujemy, nie będzie na nowe buty na lato itd. ale trudno, wolę posiedzieć z Piotrkiem, liczę że przez ten miesiąc nauczę go już porządnie jeść z butli i spać w łóżeczku 🙂

na wyborach oczywiście byłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂

Ale dzisiaj pospałam z moim bzibziolkiem. Wstaliśmy o 9.30 🤪

Asiula fajny ten bodziak a ta wysmarowana buźka jeszcze lepsza 😁

Agnieszko84 brak słów na zachowanie Twojego męża, ale faceci to bezmózgowcy. Mój też mnie wczoraj wkurzył bo się na bzdryngolił. I zamiast miło spędzić wieczór to usnął i tyle było miło 😠

AgaK ty to masz pecha z tym gardełkiem. Ledwo go wyleczysz to znowu Ciebie boli. Ale nie jesteś sama bo mnie też boli 😉

Wiolu mam nadzieję że u Majeczki to nic poważnego i zejdą jej te krostki

Ewo fajnie że jeszcze posiedzisz z Piotrusiem. Ale widzę że jedzonko mu zaczyna smakować.

A my wczoraj kupiliśmy Tośkowi huśtawkę. Ale miał dzisiaj frajdę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu,ale masz przystojniaków w domu obydwaj słodcy 🙂 no niech będzie że Mateusz przystojny a Antoś słodki 🤪

A my byliśmy na głosowaniu iśka zadowolona bo mogła sobie poskreślać 🙂 malutki spacer zaliczony bo na więcej pogoda nie pozwala 😮

Ewo super że posiedzisz jeszcze miesiąc zdążycie się na spokojnie przygotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JUŻ W DOMKU. ALE MIELISMY FAJNY DZIEŃ 🙂 BYLISMY U ZNAJOMEGO, KTÓRY MA GOSPODARSTWO I MA KONIKA 🙂 LENCE ZDJĘC POROBILIŚMY, ZARAZ WAM POKAŻE 🙂
POTEM POJECHALISMY NA GŁOSOWANIE DO MNIE BO OCZYWIŚCIE TU GDZIE MIESZKAM Z MĘZEM JESTEM ZAMELDOWANA TYMCZASOWO.
MĄŻ ZNOWU NIE ZAGŁOSOWAŁ BO ZAPOMNIAŁ DOKUMENTÓW 🙃 ALE DO 20 TEJ MA CZAS 🙂 MOŻE GO JESZCZE POGONIE BO TERAZ ZNOWU Z LENKĄ DRZEMIĄ PO DNIU PEŁNYM WRAŻEN.

GOSIU ALE MASZ ŚLINYCH SYNÓW 🙂 NO DZIEWCZYNY REZERWUJCIE DLA SWOICH CÓREK, BO JA JUZ MAM ZIĘCIA U ASIULI 😁 😁

EWO SUPER ŻE MOZESZ ZOSTAĆ JESZCZE Z PITEREM, A JAK TO SIE STAŁO??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CÓRECZKA Z MAMUSIĄ A W TLE KONIK
[URL=http://img517.imageshack.us/i/dsc07783640x480.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9850/dsc07783640x480.jpg[/IMG][/URL]

NIE BOJE SIE POGŁASKAĆ KONIKA 🙂
[URL=http://img189.imageshack.us/i/dsc07804640x480.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6970/dsc07804640x480.jpg[/IMG][/URL]

SIEDZIEC TEZ SIĘ NIE BOJĘ NA KONIKU 🙂
[URL=http://img713.imageshack.us/i/dsc07808640x480.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8383/dsc07808640x480.jpg[/IMG][/URL]

A TO NASZ PRYWATNY KOWBOJ ( PEWNIE BY BYŁ ZŁY JAK BY SIĘ DOWIEDZIAŁ ŻE DAŁAM TO ZDJĘCIE TUTAJ, ALE NIE MOGŁAM SIĘ POWSTRZYMAC. JA SIĘ BAŁAM NA KONIKA USIĄŚĆ 😞 )
A TEN PIESEK TAKIIII SŁODKIIIII 🙂 LENKA SIĘ GO W OGÓLE NIE BAŁA, POLIZAŁ JĄ PO BUZI... TO CYGAŃSKIE DZIECKO, NIE BOI SIĘ NICZEGO 🙂
[URL=http://img689.imageshack.us/i/dsc07800640x480.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6840/dsc07800640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MY TEŻ JUŻ W DOMKU 🙂
NA CMENTARZ NIE POJECHALIŚMY BO ZAJECHALIŚMY DO TEŚCIOWEJ A TAM GRILL 😁 GRZECHEM BYŁOBY NIE SKORZYSTAĆ 😜 😁 😁 😁

GOSIU ALE MASZ PRZYSTOJNYCH MĘŻCZYZN W DOMU 🙂

AGAW ALE SŁODKI KONIK A LENKA TO FAKTYCZNIE SIĘ NICZEGO NIE BOI 🙂 NO I OCZYWIŚCIE UŚMIECH DO OBIEKTYWU MUSIAŁ BYĆ 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Ale mało dzisiaj piszecie 🤪 😞

Mój mąż właśnie poszedł zagłosować, i powiedział że zagłosuje za mnie bo on ma innego kandydata ale zagłosuje na mojego 🤪 😁 😘

mittka chłopcy trochę inaczej sikają i może dla tego mój Kamil przesikuje pampersy 🤪 😁 😁 😁

Któraś się pytała który brzdąc nie miał jeszcze chrzcin no więc ja się przyznaje mój jeszcze nie miał 😁 we wrześniu planuję 🙂

Ale moja przyszła synowa odważna na koniku pojeździła 🤪 🙂 🙂 🙂 Agnieszka a Twój mąż na tym koniu De Best 🤪 😁 😁 😁

Gosiu super przystojniaków masz w domu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UUU normalnie nie wyrabiam z nadrabianiem 😁 😁 😁

Majka śpi już od 19, coś jej się znowu poprzestawiało, ostatnio mi zasypia tak wcześnie ale na szczescie nigdy nie budzi sie przed 7. Złote dziecko 😁 😁 😁

U smoków było ok, przez te ciagle wizyty i regularne jedzenie znowu mam brzuch jak w ciazy 🤢 😮 ale spoko, od wtorku zacznie się pływanie i zapierdzielanie w ta i we wta to moze zejdzie 😁 😜

Gosiu ale masz fajnyuch chlopakow w domu i hustawka tez swietna!

AgaW BOSKO!!!!!!!!!!! Tez bym chciala mieszkac na takich tereneach a zdjecia sa swietne!!! Dobrze ze Lenjka nie boi sie zwierzat.

Skumajcie to, że tu NIKT nie trzyma psów w domu i dzieciaki boja sie ich jak nie wiem! Moja Majka jak widzi naszego psiaka to takimi usmiechami strzela, tak sie cieszy, że mam wrazenie ze bardziej niz do mnie 😁 😁 😁

No i mi się wzięło i zapomniało znowu....

Acha!!!! Persy super, że kupiłaś krzesełko!!!! Ja swoje wymieniłam na lepszy model 🤪 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu masz racje tylko patrzec jak Mati zacznie dziewczyny sprowadzac 🤪 moze moja tam mu podesle taki przystojniacha za ziecia bylo by super 😉 🤪 😁

Asiula no w sumie masz racje chłopcy inaczej sikaja 😜

AgnieszkoW super fotki Lenka odwazna i jak zawsze rozbrajajacy usmiech 🙂

Persy gratuluje zakupu krzesełka jest super 🙂

A ja znowu pisze z wanny 😜 Emi wykapana i spi a ja zaraz zmykam na film bo mezu moj ulubiony koszmar sciagnal to sobie musze obejrzec bo az 8 czesci jest 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka, fajnie masz..moja Madzia upodobała sobie godz. 5.00 rano i tak wstaje bez względu na to o której się położy.:angry

Gosia, fajnych mężczyzn masz w domciu...tylko pozazdrościć 😜

Aga, grill, łono natury...ach czasami mi tego brakuje 🙂
No i dobrze że Twoja pociecha nie stroni od zwierząt.

Moja jest na etapie...psów - jak zobaczy psa to wydaje z siebie takie dźwięki...krzyczy piszczy itd. że czasami aż chcę się tłumaczyć z zachowania Madzi 😁
Hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...