Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

kurwa mać przysłali mi smsa że wyłączą mi w Piotrkowie upc bo za maj nie zapłaciłam a ja zapłaciłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babole!
Miałam 11 stron do nadrobienia i bardzo mnie to cieszy 🤪 🤪 🤪

Co zdjęcie to lepsze 😁 😁 😁 uśmiałam się od rana 😁 😁 😁
PannoNikt Marika przesłodko wygląda w tych kucykach!!! Bosko po prostu!!! No i świetnie sobie ogląda nóżki 😁 😁 😁

Wiolu no współczuję walki przy jedzeniu, ale zdjęcie jest superaśne 😁 😁 😁

Kajtucha Szymek świetnie śpi 😁 😁 😁 Nie mogę się napatrzeć!

Laski pokazywać tatuaże!!! Piszcie gdzie która ma swoje cudo!
Ja się zbieram od kilku lat i już się pewnie nie zbiorę tak jak Aga 😜 Kolczyki mam tylko w uszach. A gdybym miała córeczkę to poczekałabym z przebiciem uszu kilka lat.

Asia no to nieźle mąż załatwił autko 🤢

Mittko super ten tort, ale ta świeczka dziwnie wygląda 😮 😁
Zdrowiej szybciutko!!!

Emmax nie mam pojęcia jak to się liczy 😮

AgaW cudną niespodziankę zrobił Ci mąż na ślubie 🙂
Awatarek śliczny!

Ami gratuluję Basi kolejnego ząbka i rzeczywiście silna z niej dziewczynka 🙂 Zaraz zacznie biegać 🙂

AgaK zatłukłabym męża, ale najważniejsze, że Bartusiowi nic się nie stało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI JA TEŻ MIAŁAM BZIKA NA PUNKCIE ORTOGRAFII I PISOWNI 😁 😁 ALE DAŁAM SOBIE LUZU Z TYM, BO PRZECIEŻ NIE WSZYSCY SĄ DOSKONALI 😉 😉 DODAM ŻE ZE MNIE ŻADNA POLONISTKA A Z POLSKIEGO 3 😁 😁 😁 😁

KAJTUCHA JAK SZYMEK SŁODKO ŚPIOCHA 🤪 🤪 WYCAŁOWAĆ TAKI KUPEREK 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo, ja mam konia ferrari nad prawą kostką 🙂 Więcej tatuaży nie planuję

Też uśmiałam się z Szymka 🙂 Moja lala właśnie zasnęła,a ja zbieram się do pakowania nas na wyjazd.

Już drugi raz z rzędu śniło mi się ,że zdaje maturę, Boże jak się umęczyłam. Za pierwszym razem w śnie pisałam temat: "Twórczość Mikołaja Kopernika w czasie okupacji" a dziś pisałam coś o Trędowatej i za każdym razem nic nie umiałam. Nawet sobie nie wyobrażacie jak mi ulżyło kiedy się obudziłam. Może to znak,że najwyższa pora wreszcie napisać i obronić licencjat bo odwlekam to w nieskończoność 🥴
Poza tym śniło mi się,że moja siostra urodziła ( ma termin na wtorek) i że jej syek wygląda jak Szymon Kajtuchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upc to jest kablówka, internet i tel ja mam podpisaną umowę do końca września na kablówkę i internet. Z internetu rezygnuję bo mnie nie ma w Piotrkowie a kablówkę przepisuję na tatę, a jak mu wyłączą w piątek tv to mnie stary zaszlachtuję 🤢 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha boskie to zdjecie!!!! 😁 😁 😁 Moj brat tak spal to ktoregos tam roku zycia i zawsze mu w dupsko dawalam bo nie moglam sie powstrzymac 😁 😁 😁 😁

Asia no to maz niezle skasowal autko 🥴 🤢 a dziarka fajna 🙂

A moja dziunia właśnie zjadła spagetti bologneze, walka była ale wciagnela w 10 min! COD!!!!
teraz wali kupala w kojcu 😁 jak ja sie ciesze ze ona juz sama siedzi przynajmniej mam chwilke spokoju.

A to moja dziarka, zjarany smok 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 juz ma 7lat, ja piernicze 😮 😲 teraz bede go oprawiac w PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewuszki 🙂
kajtucha super zdjecie ... podziwiam twojego synka - ja bym tak nie potrafila spac
wiolu mam nadzieje ze mai kiedys to przejdzie i bedzie ladnie jesc
asiulo ja tam widze motylka na tym drugim zdjeciu

ja nie mam tatuazu choc bardzo chcialam .. tak chcialam sobie przebic pepek ale tez jakos wzlekalam ... uszy przebilam dopiero gdy mialam 13 lat i to byl moj wybor... wiec jak bym miala dziewczynke tez bym poczekala

i juz nie pamietam co mialam napisac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami ale masz sny... matko jaki ciężki kaliber...

ja mam tatoo na krzyżu, zrobiłam na 18tkę orzełka jako symbol tej oczekiwanej wolności...
nie mogę sięgnąć do tyłu więc robiłam na oślep... Wiolka, Asia, fajne tatuaże. Ami, ferrari pomysł super 🙂

[URL=http://img266.imageshack.us/i/beztytuuxur.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/884/beztytuuxur.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img192.imageshack.us/i/p7070180.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2389/p7070180.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
świetne tatuaże 🤪

Wiolu sama robiłaś cy gotowe to spagetti było? Może Maja jest wielbicielką kuchni włoskiej? 😁

Ami pisz pracę, pisz!!! Ja zrobiłam przerwę w studiach i żałuję! Mam zamiar od września iść na 4 rok bo byłam na jednolitych 5-letnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to wszystkie jestescie - poszlyscie na spacer czy co 😆
ja dzis nie ide bo niby slonko swieci ale glowe chce urwac ... moze pod wieczor jak sie troszke uspokoi to wyjde ... jestem skazana teraz na sprzatanie domu ale okropnie mi sie nie chce i siedze przed kompem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!
Dawno nic nie pisałm, ale podczytuje Was codziennie.
Jutro jade z Amelką do laryngologa, bo ma za krótkie wędzidełko pod języczkiem i prawdopodobnie będzie miała podcinane...;( nawet nie wiecie jak ja to przeżywam, że dziecku taki ból będzie robił, ale podobno jest to na znieczulenie.

Widze, że dzisiaj na tapecie tatuaże i kolczyki. Ja nie mam ani jednego i nie chce mieć, ale podobają mi się bardzo (boję się bólu) Zawsze namawiałam mojego męża żeby sobie zrobił, ale on pracuje w służbach mundurowych i nie mogą mieć w widocznym miejscu tatuażu...

Amelce przebiłam uszy jak skończyła 4 miesiące i nie żałuje tej decyzji. Była jeszcze na tyle głupia, że nie ciągła sobie uszków, nic jej nie ropiało. Przekłucie chyba jej nie bolało bo nie płakała. Przestraszyła się tylko tego strzału pistoletu i tyle.

Zdjęcia dzieciaczków cudne. Szymek bosko śpi, Majka upłakana przy jedzonku, no ale to znam z autopsji 🙂 Kamil ma słodko buźkę wypapraną a najlepsza jest córa PannyNikt Ja jak byłam mała, to pokłóciłam się z bratem i ten czopek jak spałam wziął nożyczki i uciął mi grzywkę przy samym czole... Wyglądałam jak IDŹ I NIE WRACAJ 🙂

Cholera... właśnie mi się ziemniaki przypaliły... 😠 🤪

Ostatnio mam problem jak Kajtucha... Mała bardzo kiepsko śpi w nocy. Budzi mi się co pół godziny a ja chodze jak zombi. Ostatnie dwie noce wziełam ją do nas do łóżka i spała ładnie, ale nie chce jej uczyć spać z nami, bo później ciężko oduczyć.
Mam mały problem... Amelka wogóle nie przewraca się z pklecków na brzuszek... Trochę się tym niepokoje, ale wyczytałam gdzieś, że powody do obaw są jak dziecko skończy osiem miesięcy i się nie obróci...
Muszę się pochwalić, że na obiadek je mi już ten cały duży słoiczek o różnych konsystencjach.

Pozdrawiam Was ciepło i życze dużo zdrówka dla Was i dzieciaczków a w szczególności dla Mitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiula moj szkrab tez nie przewraca sie z pleckow na brzuszek a tym bardziej nie chce lezec na brzuszku co za tym idzie nie umie przewrucis sie na plecki 🤢

nie wiem jak dokladnie ten zabieg wyglada ale moj starszy brat tak mial ... nikt tego wczesniej nie zauwazyl dopiero gdy mial 4 latka nadal nie umial mowic - im wczesniej zostanie to wykryte tym lepiej 🙂

co do kolczykow to twoja niunia musi slicznie w nich wygladac 🙂
trzymaj sie tam cieplutko i jak dasz rade to odzywaj sie czesciej .... oklask juz leci do ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja chyba też go dziś wezmę do siebie do łóżka bo już mnie meczy wstawanie nawet co 10 minut...
Super że Amelka tak sobie radzi z obiadkami.
My w domu, bo mały śpi. Jak się obudzi i zje to pójdziemy na spacer. Muszę psa poszukać bo puściłam go przed domu a za przeproszeniem skurwiel mi znowu spierdolił i już ponad dwie godziny go nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...