Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Jajecznice smaże na normalnym porcelanowym talerzyku.
Moje dziecie w końcu nauczyło się przekręcać z plecków na brzuszek i coraz lepiej idzie jej siadanie... Do chodzenia jeszcze dłuuuuuuuuga droga!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hmm wiec musze sprobowac z ta jajecznica dzisiaj. a tez wlasnie nie wiedzialam za bardzo czym dzisiaj Wiki zaskoczyc 🙂
a robicie dzieciaczkom lane kluski ? bo Wiki wcina jak szalona xD

dzisiaj naleje Wiki wody do baseniku i niech sie pluska bo jest tak goraco ........ :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
u nas nocka ciut lepsza niż poprzednia ale nie dałam małemu czopka bo po kąpieli tak zaczął ryczeć że szybko szybko i nie dałam..,. dałam za to teraz bo mnie kurwica za przeproszeniem już bierze... jedynym dźwiękiem jaki wychodzi z ust mojego dziecka jest miauczenie, wieczne marudzenie...
Persy, 3mam kciuki!!! za godzinkę lekarz... będę trzymała cały czas!!!
Aniu dziękuję!!!
Fredeczko super że Wiki tak rośnie i się rozwija. Fajnie że się odezwałaś 🙂
Agaw ojjj bidulko współczuję. Jeszcze nigdy nie miałam anginy...w ogóle rzadko choruje, ale szczerze współczuje i życzę zdrówka!!!

a propos US to my kupiliśmy auto w lipcu zeszłego roku i nie zapłaciliśmy podatku...aż strach się bać jak nam podliczą odsetki... ale niestety dopiero we wrześniu mąż pojedzie do US bo będzie miał urlop a ja z małym się sama nie pcham bo on nie wysiedzi w aucie sam z tyłu...

więcej nie pamiętam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOŻE LASKI IDZIE ZDECHNĄĆ 🤢

MY BYLIŚMY U KOLEŻANKI NA KAWCE CAPUCINO 🙂 ZOSTAŁ JEJ TYDZIEŃ DO PORODU 🙂 CZEKAM AŻ SIĘ ROZPAKUJE 🙂

IDĘ DAĆ BARTULEXOWI CYCA BO TO JEDYNE CO TERAZ JE BO TAK TO NIC NIE CHCE PRZEZ TE UPAŁY 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

U nas nocka spoko 🙂
Od rana wyruszyłam na zakupy łaziłam 2,5 godziny.Chciałam sobie jakąś sukienke kupić,ale na słonie nie szyją 😞 jak jakaś mi się podobała to brzuch za duży albo kolana widać eh

AgnieszkoW bidulko kuruj się 😘 Zdrówka dla Lenki z okazji 7 miesiąca 😘

Fredeczko super że zajrzałaś 🙂 Wiki jest słodziutka i taka zdolniacha 🙂 moja też taka złośnica 🙂 była teraz koleżanka bo została z nią jak ja pojechałam na zakupy i mówi do mnie że ona sama się nie zabawi trzeba non stop z nią siedzieć ja mówie no i weź tu zró coś w domu przy takiej marudzie 😜

Ciekawe jak tam Persy i Madzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli chodzi o podatek od samochodu, to moj byly tez nie zaplacil i bedzie miec nastepne problemy haha xD chociaz on nawet tego auta kurcze nie zarejestrowal ... nie ubezpieczyl.. no ale zobaczymy, juz ja sie postaram 😉

swoja droga pisalam wam ze policja go zlapala i ma wyrok? za handel narkotykami .

jak dobrze ze nie jestem z takim frajerem.... ah 🙂

a Wiki znowu wszystklo spod tv powyciagala :/ cos sie jej tam bardzo spodobalo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, kamień spadł mi z serca. Stawy Madzi są w porządku. Ale mamy jeszcze skontrolować różnice w długości nóżek u ortopedy. Ma on potwierdzić czy jest jedna kończyna dłuższa czy nie...i jeśli tak to powiedzieć co dalej. W każdym razie nie będzie drastycznych środków typu wyciąg itp. A może wystarczy wkładka korekcyjna. Zobaczymy. Ale to już na spokojnie...jak dotrzemy do ortopedy.

AgaW życzę Ci zdrówka! Trzymaj się i nie daj się chorobie...
Całuski dla Lenki!!! 😘 😘 😘

Ja jutro jadę kupić do pokoju wykładzinę PCV bo już mam dość dywanu. Poza tym wtedy będę mogła z czystym sumieniem stawiać Madzi wanienke coby robiła plasku, plasku.

Kupiłam wczoraj Madzi kubek niekapek po 6 m firmy Avent. Niestety moje dziecię nie chce z niego pić.


A poniżej dwie fotki Madzi...

Madzia robi plasku, plasku

[URL=http://img191.imageshack.us/i/plasku.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9929/plasku.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


A tak Madzia wczoraj spała...w takiej pozycji 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY TO SUPER I NAM KAMIEŃ SPADŁ Z SERCA 🤪 🤪 🤪

MOJEMU KAMILOWI DOPIERO NIEDAWNI WYKRYTO ŻE MA JEDNĄ NOGĘ KRÓTSZĄ CHOĆ NIE WIDAĆ ABY KULAŁ I MA WKŁADKĘ DO BUTA NA 1 CM POD PIETĘ 🙂

NAJWAŻNIEJSZE ŻE MADZIA NIE BĘDZIE MIAŁA TEGO GIPSU I NIE BĘDZIECIE CIERPIAŁY PRZEZ TO 🙂 🙂 🙂

MOJE DZIECKO DORWAŁO MÓJ TELEFON I CIESZY SIĘ JAK NIE WIEM 😁 😁 😁 😁 😁
NO I CHYBA WYŻYNA MU SIĘ DRUGA DOLNA JEDYNKA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy to super wieści 🤪 bardzo się ciesze że tak się to skończyło,wierze że u ortopedy też wszystko wypadnie pomyślnie 🙂 😘 😘
Hhehe Madzia też widze ma niezłe pozycje do spania i super się pluska 🙂

Ja dziś chciałam kupić Emili basenik to nic w sklepie nie było 😮 chyba wszystko wykupione 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persy jak dobrze że wszystko ok i Madzia w żadnym gipsie nie będzie 🙂 🙂 🙂

Mittko u mnie też brak w supermarketach baseników więc zostało allegro 😉

Aga1601 też noszę wkładkę w bucie pod piętą bo mam krótsza lewą nogę i pamiętam jak się pytam babki jak ja mam niby tą wkładkę w japonkach nosić a ona mi ze w adidasach albo w trampkach przez lato mam chodzić OCIPIAŁA! 🤪 😁 🤢

U Kamilka też wychodzi druga jedynka 🥴 Biedny ten mój Robaczek i inne Robaczki ząbkujące...

Kamil tak w nocy się wierci i jak wywierci się aż na brzuch to się budzi i w ryk 🤢

Idę podkraść Kamilowi jego kaszkę truskawkową no uwielbiam ją!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł 🙂

Czuje sie troszkę lepiej, spadła mi temperatura więc jakoś funkcjonuję. Kazałm męzowi przywieść mi Lenke od smoczycy bo strasznie sie za nią stęskniłam 🙂 pierwszy raz wczoraj i drugi dziś miałam tak długie rozstanie z moim bobaskiem 😞 już jej wiecej nie dam 😁

Persy bardzo sie ciesze, że tak wyszło. Mam nadzieje, że i u ortopedy wyjdzie wszystko w porządku.
Moja Lenka tez czasem przybiera takie pozycje do snu ... i niestety tez zachowuje sie tak jak Kamil Asiuli... wierci się w nocy, aż przekręca sie na brzuch i ryk.. biedne dzieci, nie dość że ząbki to jeszcze te upały straszliwe 😞

Fredeczko śliczna jest Twoja Wiki 🙂 fajna dziewuszka 🙂
No i kolejny powód który utwierdza mnie w przekonaniu ze Twój były to dupek...

Wiola Majeczka z pieskiem wymiata 🙂 świetne filmiki i zdjęcia 🙂

I wszystkie miałyście piękne suknie ślubne 🙂 aż milusio popatrzeć 🙂 wszystkie jak księżniczki z bajki 🙂


wiecej nie pamiętam 😞

acha i dziekujemy za życzonka 🙂 Lenusia to już duża panienka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂
witaj fredeczko ... twoja malusia to naprawde urwis sie zrobil ....
ale wasze dzieciaczki dziewnie spiochaja ... moj tylko na pleckach i na boczku
te upaly nas wykanczaja teraz w domu jest 32 stopnie a okna pootwierane jak sie tylko da a firanka nie chce sie ruszyc nawet odrobinke ... malusiu sie strasznie meczy i ja tez ... zaczynam czuc sie zla mama bo po 5 godzinach wciskam mlodemu odrobinke jedzenia bo nic nie chce jesc ... jestesm bardzo zdenerwowana bo jak chce gdziec wyjsc to jest upal a wieczorem zawsze zbiera sie na burze a potem dupa ani kropelki i tak sie kisimy w domu bo okna sa zamkniete bo strasznie pizga ze sie przeciag robi i omaly wlos pozbyla bym sie szyby w drzwiach 😮... zaraz uciekam na miasto bo juz nie wyrabiam ... naprawde jest mi zle ... nawet kilka razy krzyklam na malego i bym go prawie uderzyla ale palnelam sie w glowe i powiedzialam do siebie przeciez to moj sunek kochany a marudny przez te pogody ... dobra uciekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam, doktorka powiedziala, że jak się jutro pojawi wysypka to nic nie mam z tym robic, jezeli bedzie sie utrztymywala temperatura a wysypki niet to mam jej dac antybiotyk, pobnrac krew i mocz. Mam nadzieje ze wysypka sie pokaze bo to by znaczylo ze to trzydniowka i tyle.

Dobra ide ja uspic, dac jesc i pozniej was poczytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA JUŻ JESTEM W DOMKU 🙂

WIOLU TO NIECH TA WYSYPKA WYJDZIE 😉

PIKASSO MÓJ BARTUŚ TEŻ NIE CHCE JEŚĆ 😞 JA MAM TO DOBRZE ŻE JESZCZE CYCEM KARMIE A JEDYNIE JEGO TOLERUJE 😞 NO I DRUGI ZĄB NA 100% WYCHODZI I MARUDA Z NIEGO ŻE SZOK 😞

AGUŚ TO SUPER ŻE JUŻ TROSZKĘ LEPIEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu mam nadzieję że ta wysypka wyjdzie.

Pikasso spokojnie,ale rozumiem Cię doskonale starszego te upały wykańczają a co dopiero maluszki.

A u nas się pochmurzyło mówie burza będzie,ale gdzie tam ani kropelki nic nie było.No ale z racji tego że słońce nie prażyło to wybrałyśmy się na spacer,wylądowałam w sklepie kupiłam Emili sukienusie i butki na niedziele 🤪 a mama dalej nie ma się w co ubrać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELLO LASKI GDZIE JESTEŚCIE???? 😞

MOJE BOBO ŚPI JUŻ OD PÓŁTOREJ GODZINY BEZ KĄPIELI BO NIE ZDĄŻYŁAM 😉
ALE JAK SIĘ OBUDZI TO GO WYKĄPIĘ BO WIADOMO PRZEPOCONY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!

Nogi mnie nawalają okropnie bo zeszłam zeszłam prawie cały Wrocław w poszukiwaniu stroju kąpielowego i wychodzi na to, że na plaży będę w spodenkach i bluzce 😠 Wszystkie miseczki kończą się na C! No dosłownie nigdzie nic nie ma 😮 W sklepach są już kurtki i swetry, a strojów brak! Same końcówki 😠 😠 😠 Piotrkowi też chciałam coś kupić i dupa blada, wszystko przebrane 😠

Persy cieszę się bardzo, że z bioderkami Madzi jednak wszystko w porządku!
Świetnie sobie spała mała akrobatka 😁 😁 😁
Też dziś kupiłam ten niekapek Aventa, ale jeszcze nie dawałam Piotrkowi.

AgaW super, że już lepiej się czujesz!

Wiolu no to mam nadzieję, że wysypka się pojawi!

U nas też duchota, że zdechnąć można 😠

Do tego mąż tak mnie dziś potraktował, że szok, ale nawet nie chce mi się pisać! Gdyby moja mama mnie tak nie irytowała to już by mnie tu nie było!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY PO KĄPIELI A MÓJ MAŁY SZOGUN JAK CHRAPAŁ TAK CHRAPIE 🤪 MATKO CO W NIEGO WSTĄPIŁO 🤪 🤪 BĘDĘ CZEKAĆ AŻ SIĘ OBUDZI BO MUSZĘ WYKĄPAĆ MOJEGO ŚMIERDZIUSZKA POTUSZKA 😁 😁 😁 😁 😁

EWO TO SUPER ŻE W US WSZYSTKO POSZŁO OK 🙂

KURCZE SZKODA ŻE NIE DOSTAŁAŚ NIGDZIE STROJU 😞 MOŻE UDA CI SIĘ W KOŃCU GDZIEŚ KUPIĆ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...